"Пролетна приказка" с Елена петрова и Крум Савов.

  • 2 094
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 504
Здравейте, учудих се, че не е писано тези дни в тази тема. Явно майките усилено работят по въпроса за "Паспарту"-то.. че забравиха да пишат.

Побутвам темата така

# 16
  • Мнения: 4 978
Здравейте, учудих се, че не е писано тези дни в тази тема. Явно майките усилено работят по въпроса за "Паспарту"-то.. че забравиха да пишат.

Побутвам темата така

Момичета, паспарту-то е по желание, но не е задължително.
Ако ви затруднява, изпращайте рисунките както са, в плик.

Хайде, в Клюкарника вече пуснаха 1-вата рисунка.
Конкуренцията не спи  Wink , рисувайте момичета и момчета!  Hug

# 17
  • Мнения: 1 671
Момичета и момчета,

искам да допълня, че наградите за децата са осигурени от Хиполенд, Център за работа с деца "Пумпелина" и "Нук".

Хайде, раздайте задачки на децата си, нека развихрят фантазия, изпращайте ни рисунките им, може и повече от една.

А на 15-ти април се надявам да направим един наистина страхотен празник.

  bouquet

# 18
  • Мнения: 3 504
Във вторник с обедната поща пуснах две рисунки в плик с обратна разписка на адреса на сдружението. Очаквам от утре да ми се върне разписката, че плика е получен.  Thinking

# 19
  • Мнения: 4 978
Във вторник с обедната поща пуснах две рисунки в плик с обратна разписка на адреса на сдружението. Очаквам от утре да ми се върне разписката, че плика е получен.  Thinking

Засега мога само да ти кажа, че получих известието за пратката.
Едно от момичетата ще отиде да я вземе от пощата и ще ти потвърдим, че всичко е ок.

 Hug

# 20
  • Мнения: 3 504
Ок, предполагах, че ще ви го донесат на ръка плика  newsm78 и на место да се подпише обратната разписка Thinking

Важното е да стигне, ако има нещо пишете тук...  bouquet

# 21
  • Мнения: 1 671
Россонери, рисунките пристигнаха Hug

Много са хубави, казва момичето, което ги е получило. Благодаря на твоята принцеса за творческото вдъхновение и на теб за хъса и ентусиазма!

Весели великденски празници!   bouquet

# 22
  • Мнения: 3 504
Моли Уизли, благодаря за съобщението тук.

Много се радвам, че са ви харесали рисунките. Ние Ви bowuu благодарим  bowuuза инициативата и че има къде да покажем творческото си вдъхновение.   bouquet

# 23
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Россонери, аз взех рисунките - страхотни са! Изпълнени са с толкова много чувства и емоции, просто е невероятно колко чувства извикват като ги погледне човек! Браво на художничката! Hug

# 24
  • Мнения: 3 504
Много ме зарадвахте. Благодаря Ви още веднъж!  bouquet

# 25
  • Мнения: 3 504
За Клеопатра:, тъй като кутията на ЛС й е пълна и не мога да й отговоря там и пиша тук:

Благодаря много, аз съм в очакване, предполагах, че мога да ви забавя с таз грамота, но ще й остане на Гери за спомен за цял живот.

Ще очаквам обаждане тук, че сте я пратили.
Аз между другото си проверявам в деловодството Wink, но сега вече ми е ясна хавата Wink

Чао и леки и приятни почивни дни  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт