Преса за коса

  • 1 530
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Постригах си бретона и сега спешно ми трябва преса. Колко вата трябва да бъде, за да загрява бързо?Чудя се каква да си взема?

# 16
  • Мнения: 14 490
предполагам приставката за вълни имаш предвид тази за вафлен вид, назъбена дето е? на моята, филипс но доста стар модел, трябва да се държи много време и то върху сравнително тънък кичур за да се получи ефекта. общо взето много време отнема. но като го направя на цялата коса трае 2-3 дни. дори малко да се поотпусне, обема се запазва.

# 17
  • Мнения: 855
Моята е Ровента с пара , мисля, че е тази , не ми се ходи да проверявам номера. Честно казано не съм доволна, повече ме скуби отколкото да ме изправя  Thinking Иначе вафлите се получават. Миналата седмица моя приятелка ми даде нейната преса и бях очарована, все едно във фризьорски салон съм се изправяла  Peace Купила си я от Ивис (мисля, че в повечето градове има такива магазини) , ето сайта , разгледайте, има преса и на Браун , но същата е по-евтина в Техномаркет Европа  Peace . Пресата на приятелката ми мисля, че не беше Браун, май беше тази марка към която ви дадох линк, няма други приставки само за изправяне е

# 18
  • Мнения: 6 155
Ползвам само за изправяне  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт