Една ужасно срамна тема

  • 9 220
  • 201
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 686

Но има и жени, които са били удряни от повече от един мъж, но това все пак е само един положителен отговор.

Да, замислих се по този въпрос, но струва ми се повечето удряни жени избягват по-нататък такъв тип мъже, докато мъжете обикновено не се променят и си остават такива дори и в много следващи връзки.

# 136
# 137
  • Мнения: 332
Май има доста комплексари из мъжкото съсловие  newsm61
Преди години имах едно гадже, което ми удари един шамар, защото му казах някои истини в очите - нещастник. И до ден днешен е сам като кукувица  Hands Fist

# 138
  • Мнения: 4 700
Бив6ият ми приятел ме сма4ква6е, а в полицията ми каzваха, 4е много са ми леки нараняванията и zатова ни6то не могат да му направят. Поне така бе6е преди 6 години в Пловдив. Не каzвам 4е вси4ки са такива, но аz само на такива попадах.  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire

# 139
  • Бургас
  • Мнения: 5 734
Да но не става въпрос за озлобен и жеток удар. От бъзик на бъзик и лека борба. АЗ си изтървах шамара и той отвърна. Но не става въпрос на насилие така да се каже.

# 140
# 141
  • Мнения: 2 723
Статистиката ме стресна доста...
Имам две много близки приятелки, които ядат бой от половинките си редовно, но все им намират оправдание...
Единият я биел само като е пиян, а другият, защото тя го предизвиквала...
Страшно е

Мен не са ме удряли

# 142
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Мен до сега не са ме удрали. Имам позната която редовно е подлагана на тежък физически тормоз...тежко гадно и ужасно е ..тя в продължение на 2 години нон стоп измисля разни истории..онзи ден не издържах и казах какво мисля по въпроса..страхувам се че тя няма нищо да предприеме..

# 143
  • Мнения: 651
Гласувах с НЕ

# 144
  • Мнения: 569
Не.
Случвало се е да си разменяме шамари, но в никакъв случай не е било сериозно,по скоро докато нещо се лигавим и боричкаме. Laughing

# 145
Да и заради това се разведохме. 

# 146
# 147
  • Мнения: 1 364
Въпросът е за еднократни поплясвания

по дупенцето
от любов






Така да:)))

# 148
# 149
  • Мнения: 967
Мъж не ме е удрял. Слава богу съпругът ми е най-миролюбивия човек, който познавам, та трябва чудо да се случи, че да реши да ме удари.
Това, за което се замислих обаче е - шамарът ли е най-лошото, което може да ти причини близък човек. Ранената душа не боли ли повече от наранената буза? Знам, че така измествам темата, но просто се замислих и реших да споделя.

Общи условия

Активация на акаунт