Една ужасно срамна тема

  • 9 205
  • 201
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 736
Страшна за преживяващите го. Срамна е за тези, които отказват да признаят истината. Това е причината да озаглавя темата така.

# 16
  • Мнения: 3 405
Не.
А и да има удраяни няма да споделят...анонимно само ще се отчетат в анкетата

# 17
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
И темата е страшна, не срамна ...

И срамна е, Никол...Но за удрящите.

# 18
  • Мнения: 1 273
Не! Но в на майка ми родата всички мъже го прилагат (та съм се нагледала на ужасии) #Cussing out


И темата е страшна, не срамна ...

И срамна е, Никол...Но за удрящите.

Мен ме е срам, че изобщо го пиша.

# 19
  • Мнения: 2 891
Удрял ме е един левент, когато бях на 15г. Причината бе, че го зарязах.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 623
Да, двама  Thinking
Единия от безсилие, че съм влюбена в друг
ми удари шамар, а другия беше болестно
ревнив и ми удари шамар, само защото
на един рожден ден говорих с приятеля му.
Първия го разбрах, втория го послаха от бой
в последствие  Naughty

# 21
  • Мнения: 3 569
Не виждам нищо срамно в темата.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 623
Не виждам нищо срамно в темата.

И аз между другото  Crossing Arms
Никога не ме е било срам да го призная - напротив.
И считам, че така е редно !

# 23
  • Мнения: 389
Удряли са ме. Душили са ме. Държали са ме за врата над земята, мислех, че ще се скърши от тежестта на тялото ми. Не случаен човек, а човек, когото много обичах. На никого не го пожелавам. Болката, страхът и унижението са ужасни.

# 24
# 25
  • Мнения: 3 405
Вие сте силни, наистина.   bouquet
Не ми се развиват теории за жертвите и насилниците, но вие сте го преодоляли и сте намерили сили да вървите по пътя си, въпреки всичко Hug

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
"Искам да разбереш, че никога не трябва да удряш на мъж плесница, защото има много, които ще ти я върнат!" !

Това и аз го разбрах. От приятел.
Аз го ударих (на пияна глава  Embarassed), заради обща приятелка. Той не беше по трезв от мен и взе, че ми го върна.  Mr. Green
Това ми е единственото такова преживяване.

И аз не виждам нищо срамно в темата. Страшно е...

# 27
  • Мнения: 8 999
Удряли са ме. Душили са ме. Държали са ме за врата над земята, мислех, че ще се скърши от тежестта на тялото ми. Не случаен човек, а човек, когото много обичах. На никого не го пожелавам. Болката, страхът и унижението са ужасни.

Май не мога да добавя още много към това. Почти бяхме решили да се женим. Добре, че се случи преди сватбата - а той, милият, беше толкова удивен, че вече не го искам. Да си призная, месеци след случката гледах да не оставам сама у дома и да не ходя сама по улиците... Иначе ме обичаше до полуда, а и аз него, но много бързо ми мина любовта, да знаете. За около 5 минути.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 956
Удряли са ме. Душили са ме. Държали са ме за врата над земята, мислех, че ще се скърши от тежестта на тялото ми. Не случаен човек, а човек, когото много обичах. На никого не го пожелавам. Болката, страхът и унижението са ужасни.

Абсолютно същото, че и отгоре ми се случваше в продължение на година и то от бащата на детето ми  #Cussing out #2gunfire Едва се отървах  Tired

# 29
  • Мнения: 505
Не са ме удряли до сега, а дано и не се случи  Peace Винаги ще помня как майка ми веднъж ми каза "На мъжа си всичко можеш да простиш освен бой. Каквото и да става у дома винаги ще има място за теб."
За мен мъжете биещи жените си са нещастници, които в безсилието си могат само това.

Общи условия

Активация на акаунт