А има ли мъже които не изневеряват?

  • 4 886
  • 97
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 674
Иначе всички познаваме добре мъжете си и им вярваме. Пък дано не ги разкриваме, че става страшно #Cussing out
В крайна сметка рано или късно всеки кръшва... днес изкушенията са навсякъде.
Ох недей така...пепел ти на устата Mr. Green
Тук не съм съгласна....не всеки Naughty.Познавам такива семейства.... Winkлуди са един за друг...ама гледат се като 4е току 6то са се оженили..а са поне 10 години  и отгоре ....заедно.Много се допълват и оби4ат.Просто е заразително да усе6та6 флуидите около тях....  Heart Eyes

Последна редакция: сб, 24 мар 2007, 18:18 от Анакондьо

# 46
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ох недей така...пепел ти на устата Mr. Green
Тук не съм съгласна....не всеки Naughty.Познавам такива семейства.... Winkлуди са един за друг...ама гледат се като 4е току 6то са се оженили..а са поне 10 години  и отгоре ....заедно.Много се допълват и оби4ат.Просто е заразително да усе6та6 флуидите около тях....  Heart Eyes
Това, че са луди един за друг не изключва възможността за извънбрачни забежки, нали? Даже тия дето са Флюбени по 10, 20 или повече години само с разнообразие могат да запазят страстта помежду си.

Последна редакция: сб, 24 мар 2007, 18:17 от Анакондьо

# 47
  • Мнения: 3 674
Това, че са луди един за друг не изключва възможността за извънбрачни забежки, нали? Даже тия дето са Флюбени по 10, 20 или повече години само с разнообразие могат да запазят страстта помежду си.
Охх мила РЕНИ ...много са ни близки...и познавам отли4но персонажите за които говоря. Grinning Така 4е ти казвам 100% НЯМА ЗАБЕЖКИ тук Heart Eyes Изневери нема....гарантирам ти Wink Той  ми е първи братов4ед...и сме заедно с тях по4ти "всеки ден  "...луд е по нея/жена си/...повярвай ми : Blush Ама пък тя е ...много стойностен 4овек...разкошна е   Heart Eyes  bouquet
Не я познава6...жалко Sad    РАЗБИРАМ ГО 4Е НЕ И ИЗНЕВЕРЯВА  Flutter

Последна редакция: нд, 25 мар 2007, 04:13 от Анакондьо

# 48
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Розе, ако наистина е така е супер! Но никога не можеш да бъдеш абсолютно сигурна в никой. Тихите води са най-дълбоки.
Но това няма значение, важното е хората да се разбират и да се обичат.

# 49
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Tuk moga da otgovoria samo s tova  smile3508 KAJI MU MAJ I NE GO OBIJDAI
E ima izklu4enia razbira se no tezi maje sa na iz4ezvane !!!!!!!!!! newsm53





Моля, пишете на кирилица...!

Последна редакция: пн, 26 мар 2007, 03:08 от Анакондьо

# 50
  • Велико Търново
  • Мнения: 14
Аз лично много съм мислила по въпроса за изневярата, как ще реагирам какво ще направя.
Но много зависи каква е тя, ако е имало чувство тогава е ясно всичко smile3513 smile3513, но ако е било по друг начин...... не знам как ще постъпя.

Една приятелка хванала мъжа си да се обяснява в любов на някакво момиче в чата. Оправданието му било, че просто се закачал и нищо не влагал.

# 51
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
ISKRITSA , горкото моми4е , това е ужасно !!!!!!!!!!!!!!!! Заслужава да му се скрои същия номер!!   comp03

# 52
  • Велико Търново
  • Мнения: 14
Ужасно е ! Но какво може да направи, как да разбере истината, като той и се кълне, че не влагал нищо. Не мога да я посъветвам нищо. А имат и други проблеми интимният им живот е под всякаква критика.

# 53
  • Перник
  • Мнения: 277
Цитат
Една приятелка хванала мъжа си да се обяснява в любов на някакво момиче в чата. Оправданието му било, че просто се закачал и нищо не влагал.
Ми аз постояно седя до мъжа си и гледам какво си чати,даже има цяла колекция от снимки на момичета в пощата си  atwork

Последна редакция: пн, 02 апр 2007, 23:12 от Ekcnpec

# 54
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Ако този тъпанар не се разбира от добра дума - нека приятелката ти започне да се интересува само от себе си и от детето си /ако има такова/ Ако има възможност да излиза , дори на пук и да променя всеки ден от вида си по нещо - грим дреха или нещо друго за да предизвика ревност Той трябва да забележи че нещо се случва по-различно от това да му слугува!!!!!!!!!! Да се въоръжи    с външно безразличие и незаинтересованост към него!!!!!!!! Безразличието убива!!!!!  Знам че е трудно но ако иска може да опита!!!!!!! При много мои приятелки на вашата възраст е подейства!      bouquet

# 55
  • Мнения: 2 495
Тук не съм съгласна....не всеки Naughty.Познавам такива семейства.... Winkлуди са един за друг...ама гледат се като 4е току 6то са се оженили..а са поне 10 години  и отгоре ....заедно.Много се допълват и оби4ат.Просто е заразително да усе6та6 флуидите около тях....  Heart Eyes
Това и да го видя с очите си,няма даго повярвам.. Rolling EyesВъзможно,е наистина, ама ето даже аз, която от 3 години и кусур си има бойфренд ми иде да къшна понякога...а пък кво остава за 10 години напред... ooooh!
В крайна сметка рано или късно всеки кръшва... днес изкушенията са навсякъде.
Peace

# 56
  • Мнения: 3 674
Тук не съм съгласна....не всеки Naughty.Познавам такива семейства.... Winkлуди са един за друг...ама гледат се като 4е току 6то са се оженили..а са поне 10 години  и отгоре ....заедно.Много се допълват и оби4ат.Просто е заразително да усе6та6 флуидите около тях....  Heart Eyes

Това и да го видя с очите си,няма даго повярвам.. Rolling EyesВъзможно,е наистина, ама ето даже аз, която от 3 години и кусур си има бойфренд ми иде да къшна понякога...а пък кво остава за 10 години напред... ooooh!

Абе хора недейте така.Това 4е  вие не вярвяте...не зна4и 4е не съ6тествува  Crossing Arms

Последна редакция: ср, 28 мар 2007, 00:11 от roza66

# 57
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
А бе не може да няма !!!!!!! ИМА ама сигурно са рядкост ! Ако трябва да бъда съвсем честна познавам такива семейства  newsm51

# 58
  • Мнения: 747
Познавах един такъв; после се оказа, че не съм го познавала достатъчно Mr. Green Joy

# 59
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Познавах един такъв; после се оказа, че не съм го познавала достатъчно Mr. Green Joy
hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт