Бихте ли си купили това?

  • 4 453
  • 80
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 390
Да дам толкова пари за единия комфорт на задника, трябва да съм се побъркала.
Мога да им намеря къде-къде по-смислено приложение на тези хиляда лв.


# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
Не. Аз не харча пари току-така. Имат си ръчички, да си се подмиват. 1000лв. за духалка на дирници  smile3514 няма как да се случи.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Това е много полезно за хора със сериозни проблеми с хемороидите.Препоръчително е да не се ползва тоалетна хартия,а да се измиваш .

# 18
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Не,ще си се мъча с тоалетната хартия!

# 19
  • Мнения: 1 069
 Е, хайде сега, глезотии!

# 20
  • Мнения: 7 430
Клоня към не Naughty
Но пък бих си го купила като стана стара баба Wink поне едно нещо да ме гъделичка  Mr. Green

# 21
  • София
  • Мнения: 6 011
Не,не бих си купила това нещо.Въртят ми се мисли в главата,че няма да е чак толкова хигиенично,колкото го рекламират!

# 22
  • Мнения: 1 028
Мой близък скоро ходи в София в някаква частна клиника да му правят операция на окото,и разправяше,че там имало такоз чудо,беше  възхитен де.

# 23
# 24
  • Мнения: 4 546
Мой близък скоро ходи в София в някаква частна клиника да му правят операция на окото,и разправяше,че там имало такоз чудо,беше  възхитен де.
абе за болници, домове и подобни - да. ама за в къщи  Naughty
Не,не бих си купила това нещо.Въртят ми се мисли в главата,че няма да е чак толкова хигиенично,колкото го рекламират!
и на мен тъй ми се стува.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 555
Не, това не бих си купила!


Виждала съм друг модел, при които самата тоалетна чиния е гъвкава и след като станеш тя автоматочно се самоизмива т.е. завърта се като се измива с препарат и после е хигиенична и дезинфекцирана за следващия. Това мисля е по-удачен вариант за обществени места.

За дома мисля, че тоалетна чиния с кранче за биде или биде отделно е много по-добър вариант.  Mr. Green

Май за парите не споменах - ама те правят цялата картинка още по-голямо безумие.  Joy

# 26
# 27
  • Мнения: 2 677
Ужасно е!  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 8 999
Стана ми гадно чак! Почти толкова гадно, колкото и от биде. А пък  и чак мъки с тоалетната хартия! Предпочитам да ползвам тоалетната възможно по-кратко време, а представяте ли си - да те мие, да те решИ, да те чешИ, че после и да те суши - ще минат часове като във фризьорски салон! А на обществено място не бих седнала дори на извънземна тоалетна седалка.

# 29
  • Мнения: 150
Мда, аз пък бих се възползвала от педварителното затопляне на т.чиния  Laughing Иначе другите екстри бих ги пропуснала.

Общи условия

Активация на акаунт