семейни жени обичащи съпруга си но търсещи сексуална връзка с жена

  • 12 972
  • 106
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 423
Добавям, че и моят отговор бе сериозен.
Файда от мъката няма, лакома Нимфи.

# 16
съпругът ми знае и няма нищо против -нали не е мъж.стига да не ми се отразява в семейството и в отношенията с него.но то не се отразява,даже съм още по-щастлива и доволна от живота си

# 17
  • Мнения: 4 733
Тогава си намери нова партньорка. Какъв е проблема?

# 18
  • Мнения: 2 792
 Щом всичко е на 6 защо търсиш странично мнение и одобрение. Или не търсиш това  newsm78

# 19
  • Мнения: 2 891
Търси си нова партньорка Wink тук има 40 136 потенциални другарки Sunglasses

# 20
за пръв път влизам в този форум.много е посещаван ,разбрах от една приятелка за него.и затова търся мнение,да видя повечето жени какво мислят

# 21
  • Мнения: 3 423
съпругът ми знае и няма нищо против -нали не е мъж.

Не разбирам.
Съпругът ти знае, но понеже той не е мъж, е съгласен. Импотентен ли е?
или
Съпругът ти знае за жената, но понеже тя не е мъж, то той няма против.

# 22
  • Мнения: 2 792
да видя повечето жени какво мислят

 Повече жени на едно място не мислят, а кудкудякат (не изключвам и себе си от това число)

# 23
разбира се че не е импотентен,дори е много нежен и внимателен в това отношение.имам предвид ,че ако извънбрачната връзка е с жена няма нищо против

# 24
  • Мнения: 563
семейна съм от 7 години ,обичам съпруга си много и затова не търся връзка с друг мъж,но преди 3 години имах връзка с жена близо 2 години и сега ми липсва това усещане.на какво мнение сте по този въпрос
а защо се интересуваш от мнението на другите newsm78 като ти липсва намери си сродна бисексуална душа, толкоз ли е трудно?

# 25
  • Мнения: 677
просто питам на какво мнение сте по въпроса за еднополови връзки.каво лошо има в това че питам
Всички ние тук сме толерантни и уважаваме изборът ти..
А участва ли в анкетата с гълтането?Не си?!
Хайде сега поправи грешката си и пак се върни тук..Успех  Hug

# 26
  • Мнения: 25 619
а защо се интересуваш от мнението на другите newsm78 като ти липсва намери си сродна бисексуална душа, толкоз ли е трудно?

Ами нали затова е дошла тук, какво толкова се правите, че не разбирате?  Mr. Green
Тъпан ли да удари?
НимфИтке, вземи си пусни обява в съотвения подфорум: "Би търси друга би за..." - квото там ти трябва и не ни губи времето, а?  Peace

# 27
  • Мнения: 3 423
разбира се че не е импотентен,дори е много
нежен и внимателен в това отношение.

Добре. Щом е нежен и внимателен, няма
страшно и ако е импотентен. Едното не
пречи на другото. На третото дори помага.
Какво искаш сега обаче ти от нас, кажи.
Ето, даваме ти зелена светлина. Ако ти е
скъпо, дай ми телефона на любимата ти,
ще врътна една шайба и ще посреднича.
Първият път е безплатен. Ще й кажа, че
не ти е комфортно. Ще я върна при теб.
Ако искаш, може да й напишем грамотно
любовно писмо. Къси пасове, дълги мисли.
Само и само да си щастлива. Не обичам да
гледам тъжни и нерешителни жени. Е?

# 28
мога да си говоря и сама, достатъчно грамотна сам.не ми е това проблема,всъщност нямам проблем.просто исках да видя другите във форума какво мислят по въпроса.нали затова е този форум ,да си говорим на различни теми

# 29
  • Мнения: 5 370
разбира се че не е импотентен,дори е много нежен и внимателен в това отношение.имам предвид ,че ако извънбрачната връзка е с жена няма нищо против
Моят извод в такъв случай е ТРОЙКА.
Така няма никой да страда и ничие сърце да кърви. bowuu

Общи условия

Активация на акаунт