Шампоан за хубава коса

  • 86 787
  • 231
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 564
Някой да има лични впечатления от шампоани на AVON или Орифлейм?
Аз лично не съм доволна от шампоаните им.

# 16
  • Мнения: 2 723
Независимо от цената Peace



Аз съм много доволна от Kerastase на L'oreal Hug
Той е 26-28лв.,зависи откъде го купуваш,и е много икономичен.Аз го ползвах близо 6 месеца.


Абсолютно подкрепям Peace
Или по-слабата серия expert също е добра и е по-евтина.

# 17
  • Мнения: 1 952
За съжаление Лореал /серията elseve/, Гарние.. Дав..и  всички други масовки тука са доста ниско качество... купени от чужбина, същите шампоани нямат нищо общо с тези по нашия пазар.

# 18
  • Мнения: 505
Изключително доволна съм от Елсев/розов/. Използвам шампоан, балсам и маска за коса. А от Ейвън и Орифлейм, за шампоаните нямам хубаво мнение. Използвала съм някои, но не ми действат добре на косата.

И аз така. Наскоро ми подариха серията и косата още след първия път заблестя и стана мекакато кашмир. Няма да го сменя, стига да не омръзне на косата ми Wink Най накрая и аз да намеря нещо за моята коса. беше толкова вяла и изтощена...а сега newsm03

# 19
  • на терасата
  • Мнения: 663
Лично съм ползвала шампоан на Орифлейм за мазни корени и сухи краища, беше много добър за моята коса. Беше преди 2 години, сега не го виждам в каталога им. Можеш да попиташ в темата за Орифлейм, може би някой консултант знае дали все още го има.

# 20
  • Мнения: 4 053
Пробвай на Лореал-Елсев,за парите си никак не са лоши.

даже са много добри  Wink

# 21
  • Мнения: 473
Най-добрите шампоани за коса според мен са на Phito. Много са икономични и се справят идеално с всеки проблем на косата, била тя суха, мазна или с пърхот. Това е най-доброто според мен. Продават се в аптеките, тъй като са медицинска козметика за коса.

# 22
  • Мнения: 144
Розовият елсев Hug

# 23
  • Мнения: 1 540
Някой да има лични впечатления от шампоани на AVON или Орифлейм?

На Орифлейм ми харесва много противопърхотния, с бяла коприва май беше. Не мисля, че е подходящ за третиране на пърхот, но за обикновена редовна употреба ми харесва. И все пак, предпочитам други марки. Наскоро си взех на Виши, против сух пърхот, че нещо ми се разстрои скалпа  Sad и още от първото ползване ми го успокои невероятно. Страхотен шампоан  Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 574
Аз ползвам жълтият и оранжавия елсев!Редувам ги и двата са много добри и ми харесват Peace

# 25
  • Мнения: 1 800
Има разлика между професионален шампоан и такъв за масова употреба...Лореал(непро), Елсеф, Гарние, Пантин и др. са непрофесионални(няма значение ако са от Бг или другаде), могат и да работят може и не...зависи, също бъдете внимателни защото някои от тях правят боята за коса да пада бързо...Професионални са тези, които продават в салоните, тези на Phito, на Кеrastase,  BedHead, Paul Michell, Goldwell, и др.те също са по- концентрирани и стигат за по-дълго време и ефекта е несравним .

# 26
  • София
  • Мнения: 4 966
Най-добрите шампоани за коса според мен са на Phito. Много са икономични и се справят идеално с всеки проблем на косата, била тя суха, мазна или с пърхот. Това е най-доброто според мен. Продават се в аптеките, тъй като са медицинска козметика за коса.

Подкрепям! Peace

# 27
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Аз не намерих ефикасен шампоан и затова се примирих с положението на този етап (мазни корени сухи краища). Сега ползвам бебешки шампоан и косата ми е много мека от него. За краищата използвам балсам и кристали. пробвах и различни маски за мазна коса, ама ефект нулев.

# 28
  • Мнения: 236
а шампоан за пърхот за мъжа да кажете/сори за спама но не ми се пуска тема Embarassed/ползвал е :катранен български,Selsun Blue,Head-Shouldres,Vichy,Nivea,Nizoral,Seboral Forte-за мазане,нищо не му помага???

# 29
  • На небето
  • Мнения: 5 530
а шампоан за пърхот за мъжа да кажете/сори за спама но не ми се пуска тема Embarassed/ползвал е :катранен български,Selsun Blue,Head-Shouldres,Vichy,Nivea,Nizoral,Seboral Forte-за мазане,нищо не му помага???

Selsun Blue има различни варианти. Anti-dandruff Shamooo е добър. Или го мажи със Себорал-Форте, много е ефикасен, струва 1,50лв. и се купува от аптеката. Маже се първоначално всеки ден с тампонче само в корените и като се премахне после може да се разреди 1 седмично примерно за профилактика.

Общи условия

Активация на акаунт