Шампоан за хубава коса

  • 86 901
  • 231
  •   1
Отговори
# 165
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
От година  време ползвам разновидностите на Schauma  и съм доволна-,възвърна предишня си вид-поне на мен ми действа добре. Simple Smile

# 166
  • Мнения: 4 770
  А кои точно видове ползваш и какъв ти е косата ти?  Hug

# 167
  • Мнения: 152
Добих някакви впечатления за марката Давинес,от тук и си взех антистрес шампоан,за честа употреба с мюсли и кисело мляко,с мн приятен аромат е и никак не е скъп-13.80лв.Тепърва ще създам впечатления,но съм оптимистично настроена.И др-е продукти(Давинес), мн ме блазнят,но Money

# 168
  • София
  • Мнения: 39 135
И аз съм с мазни корени и сухи краища.
Наскоро открих DOVE за мазна коса. Купувам си вече втори.
За мен е супер!
Измива косата много добре и я прави толкова мека, че дори нямам нужда от балсам.

# 169
  • Варна
  • Мнения: 535
А какво ще кажете за шампоаните и балсамите на Давинес?

# 170
От години ползвам само лилавия Пантен и съм много доволна Peace.Косата ми е мазна със сухи краища.




# 171
  • Мнения: 152
А какво ще кажете за шампоаните и балсамите на Давинес?

И за двуфазния серум на Давинес(половината е син,половината-прозрачен),помага ли за късащи се краища?

# 172
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Какви шампоани хвалите, просто не е истина Shocked

# 173
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Изключително доволна съм от Елсев/розов/. Използвам шампоан, балсам и маска за коса. А от Ейвън и Орифлейм, за шампоаните нямам хубаво мнение. Използвала съм някои, но не ми действат добре на косата.
И аз съм много доволна от Елсев, засега не съм открила по-добър, дори и от скъпите. Розовата серия е супер, както и кафеникавата Liss-Intense.

# 174
  • София
  • Мнения: 4 805
Какви шампоани хвалите, просто не е истина Shocked

На хубавата коса й вършат една и съща работа почти всички шампоани освен най-големите боклуци. Преди да се изруся и да си направя кичури косата ми винаги изглеждаше супер без значение дали шампоана ми е от 5 или 25 лв.

# 175
  • София
  • Мнения: 7 909

На хубавата коса й вършат една и съща работа почти всички шампоани освен най-големите боклуци. Преди да се изруся и да си направя кичури косата ми винаги изглеждаше супер без значение дали шампоана ми е от 5 или 25 лв.

Абсолютно подкрепям !  Peace

За това ми е интересно, има ли момичета, които се изрусяват системно или са с изтощени коси и са доволни от супермаркет козметиката ?  Thinking

# 176
  • Мнения: 3 695
най съм доволна от шампоаните на Керастаз и Ланком   Peace

# 177
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Пробвах шампоаните на Билка- не са лоши.

# 178
  • Мнения: 1 243
И аз пробвах един на Билка, не беше никак лош. Ще пробвам и този на Дав, щом го хвалите Wink

k.a.l.i., не те преследвам из темите на форума, така да знаеш  Joy Hug

# 179
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
  А кои точно видове ползваш и какъв ти е косата ти?  Hug
Косата ми е дълга и много падаща през зимата... Simple Smile
От един месец ползвам шампоана на Билка-максимално хидратиране и обем,с екстракт от лайка,невен и листа от малина.
Косата ми живна и къдриците ми след измиване придобиват някакъв вид....... Laughing
Шампоана е за нормална коса.

Общи условия

Активация на акаунт