Шампоан за хубава коса

  • 86 877
  • 231
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 59
П репоръчвам ви ДЮКРЕ и ДАВИНЕС.Може да струват малко по-скъпо от останалите шампоани.

# 196
  • Мнения: 59
Но си заслужава.Преди време използвах само Лореал и Гарние и най-редовно хващах пърхот.

# 197
  • Мнения: 758
пробвала съм много видове-Шаума,Дулкгон,Дав,Гарниер,Денис........сега ще взема и Лореал да пробвам!
незнам но почти всички шампоани ми се отразяват добре,не се хваля просто съм доволна че нямам проблеми!

# 198
  • Мнения: 2 723
Aз ползвам керастаз и експерт на лореал,
миналата седмица обаче останах без шампоан и си купих шампоан и маска на шаума с масло от макадамия
Останах много приятно изненадана Peace

# 199
  • Мнения: 59
Шаумата май се пройзвежда в България до колкото знам и това е хубаво.

# 200
  • Пловдив
  • Мнения: 86
аз съм доволна от професионалната серия на лореал Peace

# 201
  • София
  • Мнения: 31
Phyto Jojoba Peace

# 202
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Аз не третирам косата си с нищо и затова съм доволна от повечето шампоани.Сега съм с Шаума с масла и ми харесва най много от тази марка!След това съм и с маска , а след нея с флуиди на Роланд.Така че нещата са комплексни май!

# 203
  • Мнения: 9 814
Аз не третирам косата си с нищо и затова съм доволна от повечето шампоани.Сега съм с Шаума с масла и ми харесва най много от тази марка!След това съм и с маска , а след нея с флуиди на Роланд.Така че нещата са комплексни май!

Да, този шампоан наистина е добър. Ползвам го вече месец.
Доволна съм и от тези на Клоран, Лореал и Фито.

# 204
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 285
Харесвам "фитовал" Peace Редувам го с "фитовал+".След него няма нужда да си слагам балсам.

# 205
  • Варна
  • Мнения: 535
Ползвам в момента фитовал, по препоръка от форума. Наистина няма нужда от балсам след това, въпреки, че моята коса е много дълга и ужасно се заплита, но с този шампоан нямам проблем. Единственото което ме учудва е това че след като си измия косата с него на другия ден сутринта тя е чуплива  newsm78 и ако не я среша добре си остава все едно съм я къдрила ....много странно

# 206
  • Мнения: 277
Ползвам в момента фитовал, по препоръка от форума. Наистина няма нужда от балсам след това, въпреки, че моята коса е много дълга и ужасно се заплита, но с този шампоан нямам проблем. Единственото което ме учудва е това че след като си измия косата с него на другия ден сутринта тя е чуплива  newsm78 и ако не я среша добре си остава все едно съм я къдрила ....много странно
Чела съм,че от хидратиращите шампоани косата се накъдря.Вероятно Фитовал е такъв,щом след него няма нужда от балсам.

# 207
  • На ръба..
  • Мнения: 2 128
Преди няколко дена си взех на Shauma със 7 билки, преди това пак ползвах на Shauma с киви блясък, но този с билките ми хареса повече. След това слагам и балсам пак на тази марка вече 3-ден косата ми не е мазна, което досега не ми се е случвало с друг шампоан.

# 208
  • София
  • Мнения: 167
Сега съм с Фруктис лонг енд стронг и Хининов на Милва. Доволна съм и от двата. Нямам и нужда от балсам след това.
Навремето използвах само Уош енд Гоу и Хед енд шоудерс. Бях доволна, но в един момент ми се появи пърхут и ги смених.

# 209
  • Мнения: 223
Phytohrum и Phythojoba. След Phytojoba-та дори не слагам балсам. Косата ми е невероятно мека. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт