Възглавничка за новородено

  • 2 554
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 691
И ние сме без възглавница след ожесточени спорове с бабата.

# 16
  • Мнения: 300
Не слага възглавничка, понеже обиколката на главата е колкото обиколката на гърдите и ако се сложи, може да се получи някакво изкривяване.
Peace
ние още сме без възглавница и изобщо не й липсва.

 Peace

# 17
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
без възглавница

# 18
  • София
  • Мнения: 5 079
Сгъната малка пеленка, за да може лесно да се сменя и пере. Възглавница не му е необходима.

# 19
  • Мнения: 3 500
Досега никога не съм й слагала възглавница.Не е необходима такава. Naughty

# 20
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Наистина не е необходима възглавница даже съм чела тук във форума,че до годинката не е нужна Peace

# 21
  • Мнения: 6 461
До годинката не съм ползвала възглавнички . Peace
След това им сложих.... всъщност  ,но са толкова плоски ....ако мога да и нарека възглавнички Mr. Green

# 22
  • Мнения: 596
Новороденото няма нужда от възглавничка.

# 23
  • Мнения: 574

След това им сложих.... всъщност  ,но са толкова плоски ....ако мога да и нарека възглавнички Mr. Green


Слагам от тях ама така че половината и гръбче също е на възглавницата така че не смятам да е кой знае какъв проблем Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз до годинка нямам никакво намерение да му слагам възглавница.

# 25
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
На 3 месеца е много рано. Поне към година и половина - две.
Иначе съм слагала сгъната на две калъвка под главичката или тензухено парче

# 26
  • Мнения: 1 555
Моят син има, но не спи на нея ! А пък за новородено не виждам смисъл  Hug

# 27
  • Мнения: 490
Аз пък сложих още от 40-ия ден, заради повръщането. Продължавам да слагам и сега-докато се приспива си я мачка с ръчички и рови муцунка... Не мисля че е ненужна...Педито ми направи забележка, че в количката няма , а е нужно-нали му тръскаш главата...Е, права е според мен.

# 28
  • Мнения: 5 393
Не е необходима възглавница.Аз лично съвсем наскоро сложих на Иво, защото той сам започна да спи подпъхнал час от одеялото под главата си.Ако детето не изпитва нужда от възглавница, няма смисъл да се слага.
Аз пък сложих още от 40-ия ден, заради повръщането.
При повръщане по-ефикасно е ако се повдигне цялото матраче под лек ъгъл.Казвам го от опит, Иво връщаше до към 5тия месец някъде.

# 29
i Alex do sega e bez vyzglavni4ka, no dosta sladi4ko si spinka  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт