Хубави - за пред другите или...

  • 2 150
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
В къщи през зимата съм с анцунг или дънки и блуза, а лятото- с къси панталонки и потник (тениска).Грим не слагам (много рядко се случва да съм гримирана в къщи).Косата ми е хваната по някакъв начин-кок ниско долу, хванат небрежно; на опашка...Не съм толкова зле Blush.Старая се да изглеждам що-годе добре Mr. Green

# 31
  • София
  • Мнения: 35 987
Не стоя гримирана в къщи , но съм хубаво облечена, винаги изкъпана и ухаеща приятно. Косата ми винаги изглежда добре.
Доста съм суетна и немога да си позволя дори да седна на масата за обяд преди да съм се погледнала в огледалото.

# 32
  • Мнения: 1 427
Обличам се удобно, гримирам се ако излизам, но не винаги. Аз и без грим изглеждам добре Crazy Mr. Green Whistling

# 33
  • Мнения: 2 019
гледам винаги да изглеждам добре

# 34
  • Мнения: 1 564
Абе гледам и в къщи и на вън да се кипря,но като излизам определено отделям повече време.
И аз така.Като вкъщи съм предимно с анцунг и анорак. Laughing

# 35
  • Мнения: 5 103
Вкъщи имам сравнително приличен вид, но ако ще излизам започвам с гримиране и контене.
Peace

# 36
  • Мнения: 1 666
Вкъщи си стоя с домашни дрехи, не мога да си позволя, например, да имам петна от храната на малкия по хубавите си дрехи. За навън се глася според времето, с което разполагам - понякога успявам само да се преоблека преди да изведа детето, друг път се и гримирам. За малки разходки около нас даже си излизам с анцуга понякога.
А ей такива неща даже бях забравила, че са ми се случвали във времето преди да забременея -
Аааа и в къщи съм добре. По принцип сутрин си правя голяма "халба" кафе, което пия някаде около 2 часа -   успявам да сложа спирала, гланц и да оправя косата.
Сякаш е било преди векове...

# 37
  • Мнения: 287

Аз пък винаги съм апетитна за мъжа ми, че се виждаме само вечер, като хората и гледам да се приведа във вид!
И естествено спортни екипи за у дома, няма да слагам жартиерите, я!!!
  Като стана и след първото хранене на бебка и задължителните ябълка и кафе се почва - измиване на зъбки и личице, лека основа за грим, че после за разходката да е по-лесно ( спирали не мажа, че мразя да ги свалям ) задължително ружче за хъбав тен и сочен глос!!!
 И ако случайно намине някой да ни види с бебата - се очарова, колко поддържана мама съм и как висенето в къщи не ме е сплескало Joy Joy Joy

# 38
  • Мнения: 1 101
Абе гледам и в къщи и на вън да се кипря,но като излизам определено отделям повече време.
Същото е и при мен  Wink

# 39
  • Мнения: 601
Чета, чета и май аз съм най-голямата кокона! Embarassed
Сутрин след памперсите и закуската следват 30 мин., през които си вземам душ, слагам си спирала и гланц, оправям си косата и се започва едно мислене кое долнище с коя блуза си отива, на кои чорапи раето пасва на блузата, сините или розовите чехли да обуя...
И винаги съм била такава. Не е заради мъжа в къщата. Просто не съм се променяла след като родих.

# 40
и аз гледам в къщи да изглеждам както когато излизам.това не означава че вкъщи стоя с костюм,както ходя на работа,но не и с раздърпаните дрехи.по принцип не се гримирам,но косата си я държа пусната.скоро-преди 2 седмици си я удължих-до кръста и мъжа ми много се кефи.вечер го изненадвам с разни прозрачни нощнички и оскъдни прашчици -да има разнообразие.

# 41
  • Мнения: 271
В къщи ходя с анцунг и бузка, без грим и си давам сметка ,че изобщо не изглеждам добре. Иначе лятото имам по- голямо желание да се докарвам . Сега съм бременна и съм +15, така че и да искам да облека нещо по -така ,няма какво.

# 42
  • Мнения: 1 432
Вкъщи и двамата ходим с анцузи.Така е най-удобно.Аз съм с вързана коса /т.е и двамата сме с вързани коси  Mr. Green/ ,защото инъ4е детето 6те ме оплешиви от скубане.Дрехите ми за излизане не са толкова удобни за стоене вкъщи ,а и от гледна то4ка на хигиената няма да търкам диваните с тях  Naughty.Не се гримирам,освен ако не сум ходила рано сутрин някъде та да откарам цели ден така  Flutter   

# 43
  • Мнения: 1 975
Вкъщи и двамата ходим с анцузи.Така е най-удобно.Аз съм с вързана коса /т.е и двамата сме с вързани коси  Mr. Green/ ,защото инъ4е детето 6те ме оплешиви от скубане.Дрехите ми за излизане не са толкова удобни за стоене вкъщи ,а и от гледна то4ка на хигиената няма да търкам диваните с тях  Naughty.Не се гримирам,освен ако не сум ходила рано сутрин някъде та да откарам цели ден така  Flutter   

И аз точно като теб Peace

# 44
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Принципно гледам в нас да съм поне с гланц на устните.
Вкъщи съм спортно облечена- хубаво долнище на анцуг или спортен панталон, отгоре памучна блузка. Коса- или на опашка, или с лента.
Дрехи тип "домашни" нямам- просто с тези, които в случая съм "извадила" за из нас, като излизам навън- не обличам,  до следващото им пране.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт