нова кола в София

  • 2 483
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 12
Новото си е ново. Щом имаш възможност си вземи. Ние си купихми нова и сме доволни, ама имаме и гараж.

# 16
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
ние сме с нова кола. на третия ден някой метна камък върху тавана. това се оправя супер трудно и я оставихме така. предпочитам да си карам дъртото клио Close Twisted Evil Crossing Arms

# 17
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Никол и jam, какви марки бяха колите, че така бързо са предизвикали желание у някого си... да ги притежава?

# 18
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Живеем на малка уличка в абсолютния център.

Опитът с колите ни, паркирани пред нас е плачевен. Но те бяха дранета, чупене на прозорци с цел кражба на скапани, едва работеши касетофони, откъртени странички огледала, от някой изстребител, отскубнати антени...

Миналия месец си купихме нова кола и я държим на паркинга под НДК. За нас е близко, супер удобно, сигурно и евтино.

# 19
  • Мнения: 4 138
и аз се замислям за нова кола. не за друго, но старите коли са ужасно мръсни. газовете които отделят са  една от причините софия да е толкова мръсна и мирзлива.
а и мъжът ми е един слаб, но избухлив, ще го бият някъде Twisted Evilкато се качи на някой джип не знаят кой е, и токувиж му се е разминало Mr. Green
там където живея иначе една нова кола излиза по-евтино, особено след въвеждане на новите правила за отделените газове и правото да караш из града, и данъците върху старите коли.
много си обичкам спиди, той е член на семейството, но ще се наложи да излезе в пенсия Sad
не мога със спокойна съвест да тровя въздуха на своето дете и на хорските деца.

# 20
  • Мнения: 5 539
Ако можеш да си позволиш нова кола, купувай. Новото си е ново.
И старата може да ти я блъснат или одраскат. Какво, няма да я поправиш ли? Същата работа...
Дано някой не се почувства косвено засегнат от това, което ще кажа. Споделям само личен опит.
Когато си купихме нова кола, от някои хора чухме репликата: " Вие сте луди! Аз никога не бих си купил нова кола. С тия развалени пътища, с тия кражби и прочее... А пък и веднъж излязла от магазина, на новата кола цената й пада с поне 20%"
И тия наши познати продължават да си карат 10-15 годишните коли, като се хвалят на всеки колко изгодно им е излязла покупката. Но истината е, че просто не могат да си позволят нов автомобил и гроздето много им киселее, щото е високо... Simple Smile

Новата кола означава по-висок стандарт и по-високо качество на живот. Ако можеш да си го позволиш, не се колебай Peace

# 21
  • Мнения: 46 518
Никол и jam, какви марки бяха колите, че така бързо са предизвикали желание у някого си... да ги притежава?

Пежо 307, комби, сиво  Simple Smile
После му дадоха червено и сега още е с него, но сивото беше по-хубаво  Flutter

# 22
  • София
  • Мнения: 771
Няма по-хубава от новата кола. Тази, която карам в момента, е влизала в сервиз само заради леки удряния или ожулвания при паркиране по наша вина. Дефект колата не е проявявала. А и каското и гаранцията са за това да си поддържаш колата изправна.

Относно кражбите, за последната половин година на 3-ма наши познати им откраднаха колите. В единия случай стана на следващия ден след изтичане на застраховката. При другия колата беше открадната от платен паркинг. И да имаш и да нямаш застраховка, ако те нарочат, няма отърване. После им се обаждат и предлагат връщане срещу известна сума  Wink

# 23
  • Мнения: 173
Предимства на новата кола:
1. Като си се качиш за първи път и мирише прекрасно. Никой не ти е пръцкал на седалките, една хубавка, подредена, моята беше на 7 километра, красота
2. До срока на гаранцията единствените ти разходи са смяна на масла и гориво, всичко каквото ти се случи го поема гаранционния сервиз
3. Държа я пред блока, и досега нямам проблеми
4. Начина, по който се държи новия автомобил на пътя няма база за сравнение със старите таратайки, аз бях направила страшни бицепси от паркиране
5. Ако имаш детенце, трябва да имаш сигурен автомобил

# 24
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
...1. Като си се качиш за първи път и мирише прекрасно.

да, наистина... неповторимо е  Peace

# 25
Аз съм с нова кола и я паркирам на улицата и не ми пука..И съм сноб..Ими я ужулиха,и ми гепиха халогена,ама ни рива..
Така че-взимай!


 Peace Това е правилния начин. Зимай ново и да не ти пука...

# 26
  • Bristol
  • Мнения: 9 364
Супер е нова кола  Peace Обаче са ми смешни хората с нови коли, които не минават по определени пътища, защото колата им е нова и ще се разбие или я паркират на платен и охраняем паркинг на майната си, а после трамбоват  до в къщи в студ, дъжд или пек  Crazy
Мен ако питаш, най-добре си е със служебна кола или такси  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт