Момиченце/момченце ,какво ще е през АВГУСТ моето детенце?

  • 10 179
  • 291
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 19
Добро утро приказливи бъдещи майки! Вчера обикалях по бебешки магазини и всичко толкова ми хареса, че не знам как ще изчакам още няколко месеца, за да започна с покупките. Наистина всичко има, стига човек пари да има. Аз разглеждах предимно количките, защото бях с една приятелка, която е миналила по тоя път и ми даваше много хубави съвети затова какво точно да гледам в една количка. Тя ме посъветва отсега да си набелязвам всичко, което ще ми трябва и последните два месеца да пазарувам, а не като нея - тя не беше купила нищо от суеверие и после трябваше мъжът й сам да купува всичко и естествено не всичко й беше харесало. На мен най-много ми хареса в "Премаман" , взела съм си най-различни брошури за шишета, козметика и всичко необходимо за мъника. Голям кеф беше, препоръчва на тези от вас, които са изподнали в някакъв вид гадно настроение да излязат на една такава разходка, ще им се отрази добре. Айде чао засега!

# 46
  • Мнения: 12
Здравейте момичета! Благодаря за топлото посрещане Hug

Пропуснах да напиша термина си - 22 август Wink

За килцата - аз съм 6+, като 4+ само качих в първите два месеца   Blush Докторката ми се скара и каза да огранича храната и че бебчето си взема необходимите неща от мен. За режима на хранене подкрепям с две ръце Констанс! Когато го спазвах се чувствах прекрасно, а и смъкнах 7 кг. за два месеца. Сега ще се опитам отново да го въведа, дано да успея.

# 47
  • Мнения: 1 380
Аз съм в края на 4 месец и вече съм с близо 4 кила от горе, но са ми само на тумбака pregnantМного ли са newsm78
Абе не му мисли, в границите си. Няма да се притесняваш, сега се качва, пук август като родим, тогава да му мислим. Аз знам, че при самото раждане се свалят от 7 до 10 кг, така, че а.г ми каза, че нормално е да се качат 15-17 кг.

# 48
  • Мнения: 3 388
sonita - този антибиотик Аугментин и тук го изписват на бебетата, когато се налага, но е доста коварен - моят син получава от него разстройство, това се води и в листовката като странична реакция. Познавам и други деца, на които не им понася - обриви, разстройство и т.н. Много внимавай Praynig

Жужинка, аз не съм го вземала досега / аз по принцип антибиотици почти не вземам/, но мъжа ми го взема като се разболее / те тука все на антибиотици минават за всяко нещо/.
Надявам се поне да е безопасен за бебо, доки каза. че ставал за бременни. Аз продължавам да се лекувам по стария начин и се надявма все пак да ми с е размине. Гласа ми почти се възвърна, кашлям съвсем леко, надявам се и носа да се пооправи днес, утре ...

Тези дни вземам по 2 парацетамола, вие по колко вземате, ако се наложи?

# 49
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
мира да докладваш непременно за фм,че и аз утре съм там,да знам какво ме очаква.мен сега ме притесняват едни проблема по въпроса на майчинството.че като постъпвах на работа шефа ме накара да подпиша молба за напускане от 01.09.2007,ако нямало часове,че да не ме съкращавал.и сега ме тресе треска как ще постъпи.юристите ми казаха,че може да ме съкрати,щото молбата е подписана от мен.ако го направи това значи ,че втората година  няма да взимам майчинство.и сега се притеснявам какви са му намеренията,нищо не казва,увърта,а аз трябва да знам,за да си намеря някоя фирма,за да взимам майчинство.и ща до си давам зор да ходя на работа след като той е некоректен работодател.та ес чудя ква до правя.ако не ми отговори в прав текст какво планира .сякаш тия 180 мизерни лв ги дава от джоба си.
лек ден на всички!

# 50
  • Мнения: 361
Записах си час за 27 март при д-р Марков.Той дали записва на диск?Знаете ли каде се намира МЦ"Фемина", по-точно някой ще ми каже ли горе- долу каде е?

# 51
  • Мнения: 1 380
мира да докладваш непременно за фм,че и аз утре съм там,да знам какво ме очаква.мен сега ме притесняват едни проблема по въпроса на майчинството.че като постъпвах на работа шефа ме накара да подпиша молба за напускане от 01.09.2007,ако нямало часове,че да не ме съкращавал.и сега ме тресе треска как ще постъпи.юристите ми казаха,че може да ме съкрати,щото молбата е подписана от мен.ако го направи това значи ,че втората година  няма да взимам майчинство.и сега се притеснявам какви са му намеренията,нищо не казва,увърта,а аз трябва да знам,за да си намеря някоя фирма,за да взимам майчинство.и ща до си давам зор да ходя на работа след като той е некоректен работодател.та ес чудя ква до правя.ако не ми отговори в прав текст какво планира .сякаш тия 180 мизерни лв ги дава от джоба си.
лек ден на всички!
Нещастници. И мен още не са ме назначили на постоянен Трудов и само ме мотаят. Абе смятам, че нещата ще се оправят. Мила направо си го питай, тоя  #Cussing out и си търси фирма, чрез познати, която да те осигурява. такива нещастници, като твоят шеф, са за разстрел. #2gunfire

# 52
  • София
  • Мнения: 3 271
За режима на хранене подкрепям с две ръце Констанс! Когато го спазвах се чувствах прекрасно, а и смъкнах 7 кг. за два месеца. Сега ще се опитам отново да го въведа, дано да успея.

Какъв е този режим - сподели  Hug

adriana d  - зад Бърза помощ, улица "Дунав" 47, уличката е малка и не натоварена, ох, как да ти го обясня, погледани на картата
http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=6011e132b02818f0a335393bbe062c … =8&start.y=13

# 53
  • Мнения: 1 380
Записах си час за 27 март при д-р Марков.Той дали записва на диск?Знаете ли каде се намира МЦ"Фемина", по-точно някой ще ми каже ли горе- долу каде е?
Ето сайта, там има карта.
http://mcfemina.com/possibility.php

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
 marianamama,нали за да получиш майчинство трябва да работиш до 45дни преди раждането и после изплащането на парите се поема от НОИ пък и той как ще те съкрати като ти си вече в майчинство много страно ми звучи по добре отиди до социалните и ги питай остави ги юристите.Ти когато си постъпила на работа не си била бремена нали,мисля че се е променила ситуацията.

# 55
  • Мнения: 564
Ето сайта на МЦ Фемина http://mcfemina.com/possibility.php, 100% записва на диск, всички докова там записват стига да си кажеш че искаш.

# 56
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Мира, ама ще ти се скарам вече - как така те е срам да се вяснеш - знаеш ли как ми се радват! И Су АРзу писа скоро - и тя ще става мама, и една новичка има, дето след две седмци ще ражда - айде, идвай - "При нас е весело! Laughing"

# 57
  • Мнения: 660
За килата аз какво да кажа за  близо 5 месеца вече съм от 58 на 65 така че ......Sad,ще си ударя най малко 75 сигурно ама какво да правя,то пък един път ми се е паднало хе хе,после ще свалям с тичане по бебо и кърмене надявам се,много искам да имам хубава кърма и да го кърмя както трябва за да ми е здравичко:) Laughing Joy Hug

# 58
  • Мнения: 4 546
marianamama,нали за да получиш майчинство трябва да работиш до 45дни преди раждането и после изплащането на парите се поема от НОИ пък и той как ще те съкрати като ти си вече в майчинство много страно ми звучи по добре отиди до социалните и ги питай остави ги юристите.Ти когато си постъпила на работа не си била бремена нали,мисля че се е променила ситуацията.
ами аз до колкото разбрах, той няма да я уволни, а ще уважи молбата за напускане, която маринамарина е подписала - т.е. на хартия тя напуска по собствено желание. за тези 45 дни незнам, знам че болничните ти изплащат по 90% от сумата, на която си осигурявана предните 6 месеца - т.е. до последно преди да излезеш в болнични, трябва да се водиш на работа.
така че, марина, по-добре намери наистина някой познат, който да е готов да реагира веднага, ако шефът ти тиизвърти тоя номер. ако искаш питай и в майчинството-счметоводно в "бъдещи и настоящи майки" как точно стои въпросът с осигуряването

# 59
Beli4ka искам да те питам знаеш ли дали записването на диск се заплаща отделно или е включено в цената,че аз имам час за 26 март?

Общи условия

Активация на акаунт