Избор на начално училище в Бургас

  • 3 623
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • в старата къща на село.(ехххххххххххх мечтииии)
  • Мнения: 425
Ам с последния пост на Ji не съм много съгласна.Основите за всяко едно нещо са винаги най - важни.Образованието не прави изключение.Съгласна съм ,че не може да им наливаме акъл с фуния,ама ако средата е кофти както и учителката,детето просто може да няма никакъв интерес.В крайна сметка и според мен най -  важни са учителите,но е всеизвестен факт,че по добрите учители са в училищата в центъра.Учила съм и в малък град, и в комплекс и в елитна гимназия.Разликите в критериите и нивата предполагам са ясни за всички.

# 16
  • Мнения: X
Така е Caprarri.Обаче нямам наблюдение ни върху училищата ни върху госпожите. Blush.А къде се намира "Л.Каравелов и идея нямам.Може ли да ми кажеш?
Намира се на ул.'' Любен Каравелов''. Доколкото знам, там някъде, навремето е имало обществена баня.Ами как да ти обясня по-точно? newsm78



Пробвай с  www.bgmaps.com Wink

# 17
  • Мнения: 4 736
В комплекс " Възраждане " е. От билковата аптека се върви надолу, мисля втората пресечка свиваш в ляво.

# 18
  • Мнения: 1 111
В крайна сметка и според мен най -  важни са учителите,но е всеизвестен факт,че по добрите учители са в училищата в центъра.
Хайде сега пък ти.Това не е вярно.

# 19
  • Мнения: 4 736
Подкрепям мнението, че преподавателя е по-важен от самото училище! Прехвалените учебни заведения не винаги са това, за което се представят в пространството!

# 20
  • в старата къща на село.(ехххххххххххх мечтииии)
  • Мнения: 425
Виж Ji не се заяждам ни най-малко и найстина мисля това което пиша.Не знам дали имаш база за сравнение,но ако винаги си учила в по централно училище едва ли може да ме разбереш.Както казах аз съм била в много малък град критериите там бяха едни,когато се преместих в Бургас бях в един от комплексите и изискванията ми се сториха бая големи в сравнение с тези с които бях свикнала.За Гимназията след това си е ясно.Гледам и съседските деца които са в местното училище,и тези които с в центъра.Едните са навън още в 14.00,и все казват ,че са научили или ,че нямат домашн, а тези който са в центъра са доста по ангажирани.Не съм някоя супер изперкала амбициозна майка,но предпочитам детето ми  да е умерено ангажирано отколкото да се шляе цял ден навън и да измисля глупости.В никакъв случай не искам да кажа, че основно или само училището трябва да създава ангажираност на децата ,но все пак основната част трябва да идва от там.

# 21
Pro4etoh valneniata vi i si spomnih 4e predi 4g imah sastia problem kade da zapisha deteto si da u4i.Togava obikolih vsi4ki podhodiasti u4ilista i reshih 4e ste u4i v Bazovoto u4iliste v Slaveikov.Sega kogato sinat mi ve4e zavarshva 4 klas izpitvam ugas 4e triabva da go premestia.U4ilisteto e mnogo dobro.dava otli4na podgotovka na detsata.a i spokoistvieto 4e tam u4at samo malki u4enitsi izobshto ne e za prenebregvane.Za da se uverite v dumite mi prosto preglrdaite rezultatite ot razli4nite konkursi ili olimpiadi  i ste vidite 4e detsata ot tova u4iliste sa vinagi v 4elnite mesta.Moiat sin u4i v paralelka s izobrazitelno izkustvo s klasen rakovoditel Dobrinka Ivanova.Prepora4vam vi ia!

# 22
  • Мнения: 1 111
 Аз пак да кажа, че не е от значение къде ще учи детето, дали в училище в центъра или в комплексите.Важно е какво има в главата си!

Общи условия

Активация на акаунт