Познава ли др.Мазнейкова 100 процента пола?

  • 1 532
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 273
О познава, познава! Laughing
В 13г.с. каза "има пишка" - И ето на- има пишка! Mr. Green
С оглед на постовете до тук мога да заключа статистически, че познава 100% Peace

# 16
  • Мнения: X
здравей, и на мен ми позна в 16 г.с. че ще имаме дъщеря. докторката само когато е 100% сигурна казва пола.при нея няма грешка. една моя приятелка ходи на фетална при нея  и още веднъж и каза,че не е сигурна за пола и за да няма разочарование няма дап каже.тя и така не знаеше до края, сега има момиченце. просто при нея няма грешка, много точен и коректен лекар.успех

# 17
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 393
Да се включа и аз за статистиката - в 16 г.с. позна, че ще имам момче. Е, така е  Peace

# 18
  • Мнения: 174
Според мен ако не е 100% сигурна, няма да го каже- въпрос на авторитет и професионализъм. Би си премълчала или изчакала при следващ преглед да съобщи. За майките на момчета знам, че искат момичета след това, но Божа работа! Живот и здраве пък ако си навита за трето...

# 19
  • Мнения: 5
На мои познати досега все е познала. Simple Smile На мен в 15 г. с. ми каза, че е още рано, ще видим в края на месеца. Whistling

# 20
  • Мнения: 288
В 16 г.с. ми позна пола на детенце. Преди това съм я питала в 12 г.с. - каза ми още е рано, на следващия преглед ще се види. Така и стана. В началото на 8 месец ми каза, че прилича на таткото и така се оказа Wink

# 21
  • София
  • Мнения: 679
И при мен позна Simple Smile, първия ден на 17г.с.

# 22
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Определено мисля, че познава. Не ме наблюдавала, отидох еднократно при нея. Техниката е много добра и мисля, че и да не е много добра и го е разположено както трябва го познава. Чувала съм за нея, че нещо по костите на детето го познавала, ама ще ви излъжа за терминологията. Да ти кажа важно е и на какъв видеозон те е гледала.

# 23
  • Мнения: 3 416
Аз нямам възможност да ида при Мазнейкова,защото не съм от Сф,но искам да ви питам-знаете ли друг начи за определяне на пола? Имаше някакви таблици с навършените години на майката и месеца,в който е заченала..помагайте,ако някой се сеща

# 24
  • Мнения: 4 399
Не знам дали го познава 100%, но на мен ми го позна.

Общи условия

Активация на акаунт