Къде спят татковците

  • 6 395
  • 196
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 117
Нашия татко беше при нас от първия ден, когато малкия се събуждаше нощем да се храни аз се заемах с тази задача, а тати сменяше памперса.

# 76
  • Мнения: 240
Нашият татко спи при нас от самото начало,та досега PeaceКогато се хранеше нощем детето,той ставаше и се заемаше с тази задача HugИ ходи на работа Wink

И при нас така. Да не съм му го донесла зестра това дете, че да ходи да спи в другата стая!

И при нас е така Peace

# 77
  • Мнения: 408
Ние имаме кака и затова тати и кака спят в другата стая. Защото кака става рано за училище а на тати работата е много натоварена и затова аз настоях те двамата да спат в другата стая.

# 78
  • Мнения: 1 183
Винаги е спал при нас, още от самото начало.
Peace

# 79
  • Мнения: 4 668
Винаги е спял при нас ... Даже много често той го е хранил рано сутрин  с АМ , за да не се будя аз  Hug
И също работи , даже и нощни смени ...
Това дете е толкова негово , колкото и твое ... не харесвам такова измъкване  , като спането в друга стая ...

# 80
  • София
  • Мнения: 1 252
Само няколко пъти таткото е спал с нас в една стая. За мен е по-лесно да спя с бебо, за да мога да го кърмя, когато и колкото пожелае. Таткото работи здраво и гледам да му осигуря поне спокоен сън, но за сметка на това сутринта той поема грижите за бебо като ме оставя да поспя повечко - сменя му памперса и го забавлява докато му дойде времето за работа.
Случвало се е и да легне край нас, но леглото е недостатъчно широко за двама възрастни бебе, което се върти като пумпал във всички посоки.

# 81
  • Мнения: 397
И нашия татко си спи в спалнята!

# 82
  • Мнения: 1 081
До преди месец аз и таткото спяхме на спалнята, дребният-в кошарата си. Обаче напоследък Мартин се събужда по около 20 пъти нощем, яде(биберони и води не признава откакто се е родил...), върти се като пумпал и си блъска главата в стените на кошарата, което прави невъзможен съня и на трима ни. Затова се принудих да го вземам на спалнята, хем аз да не ставам, хем да го кърмя още докато е полусънен, че разбуди ли се го избива я на рев, я на игра...И по стечение на обстоятелствата таткото спи в друга стая:(Спалня 2.20 х 2.40 му идва малка на диването...Днес например се събуди в краката ми, то голямо въртене, голямо чудо. Не знам докога ще е така, но дано по-скоро да спим по местата...

# 83
  • София
  • Мнения: 981
Тати спи до мама.

# 84
  • Мнения: 183
и ние спим отделно Rolling Eyes,но така аз пожелах защото все трябваше да ставам и да въртя километраж до кошарата и обратно я за биба ,я за нещо друго пък и баткото спи в спалнята а е и първокласник така че ние с бебо се отделихме в другата стая и спим заедно на едно легло така ми е на една ръка разстояние и няма нужда да ставам и лягам непрекъснато Winkмисля обаче в скоро време пак да си спим заедно ,защото бебо вече порасва и ще започне да не се буди Hug

# 85
  • София
  • Мнения: 6 011
Ние си спим на спалнята,а срещу нас е леглото на бебо.И през ум не му е минавало да спи в другата стая,а пък и номера определено нямаше да мине. Mr. GreenВярно,ходи на работа,прибира се уморен,но и двамата имамае дете,не само аз!И аз съм уморена!Всеки човек,готов да стане родител би трябвало да си даде сметка,че има не само права върху децата,а и задължения!
Даже първите седмици,докато се разберем с бебто кога ще спи и кога ще яде нощем само той ставаше-аз просто не го чувах...

# 86
  • Мнения: 522
Нашия тати от началото си спи с при нас Peace.Детето си е в кревата,не го взимаме в нашето легло.Имало е случеи когато заради нощните будения/не за хранене,просто така/ аз съм се изнасяла да спя на дивана,за да мога да се наспя.Просто ми се е събирало много.И моя мъж работи Peace.

# 87
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 433
Винаги сме си спали заедно а спалнята, а детето в неговото легло в същата стая. Като бебе се е случвало даже да го вземам при нас на леглото и тати пак не се е местил на друго място.

# 88
  • Мнения: 1 117
Нашият тати си спи при нас в спалнята.  Simple Smile

# 89
  • Мнения: 46 571
Татковците спят при жените си  Mr. Green

Когато дъщеря ни беше бебе, спяхе тримата в една стая и мъжът ми отговаряше за нощните хранения. Сега си спим само двамата, детето си има стая.

Общи условия

Активация на акаунт