Семеен автомобил

  • 480
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 266
Здравейте!Търся употребяван семеен автомобил Сув или джип.Държа да е бензин и автомат.Кои марки бихте ми препоръчали?

# 1
  • Мнения: 249
Включвам се в питането - и аз търся висока кола, бюджет до 30 000, като за предпочитане до 25 000. За сега съм се спрял на Мазда CX-5 2016, ама май багажника идва леко малък.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 486
И аз бих искала препоръка за здрав Simple Smile семеен автомобил, който да става за ходене в гората и да побира семейство и багажи.

# 3
  • Мнения: 30
Вземи си Subaru Outback, по-висока, по-голям багажник, по-меко вози и по-добри опции като стандарт.

Общи условия

Активация на акаунт