Чао, мамо...И да слушаш!!!

  • 1 973
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 826
Моята всяка сутрин на влизане в градината ми поръчва 'Да кажеш много здраве на тати!' даже същият да стои в колата отпред и да го е видяла преди минута на тръгване... Laughing
Аз пък й предавам много здраве за госпожата, но дали тя й казва - не знам.
Още много обича да поръчва 'Да си ми жива и здрава!'
Примерно така - стои, стои, решава да ти каже нещо хубаво и ти казва Да си ми жива и здрава!

# 16
  • Мнения: 2 700
Традиционно "Приятен ден" и т.н.
Нетрадиционно "Умната !" Wink

# 17
  • Мнения: 6 461
Когато оставям Тошко на градинката и му давам напътствия  да слуша много ,той ми казва "Чао мамо и да се пазиш..." Mr. Green

# 18
  • София
  • Мнения: 981
Всяка сутрин,когато Криси тръгва на градина ми казва:
"Чао мамо. Обичам те. И умната."

# 19
  • Мнения: 2 839
Имаме ритуал от първия ден. Целувка, после следва `Гепи, банда!` - те ме шляпват по ръката, аз преценявам че удара е слаб и заръчвам добре да закусят, за да им дойде силата. После те ме шляпват, естествено веднага следва коментара, че удара ми не е особено добър и трябва да отивам да закуся  Laughing Следва `ПриЛятен ден, мамо!`Днес имаше и екстра, Стела каза, че ме обича, Георг да не остане назад, и той ме обичал  Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 3 421
Те, че са сладурки, сладурки са Flutter, ама нямам нерви понякога да им изслушам целия репертоар сутрин...Пък и следобяд...Менюто ми го съобщават всяка поотделно, сякаш им е готвено персонално за тях. Кукленият театър вчера ми беше разказан подробно и от двете ooooh!


И моите двамата са в една градина и при нас е същото Grinning - интересно е,  като има разминаване в менюто Laughing

Щерката много се старае в пожеланията - "Чао, Приятен ден!; Приятна работа; Да дойдеш първа(това го има като пожелание, че ще си тръгна по-рано Laughing), Да кажеш на тати да е жив и здрав!(видяла го е преди 5 минути);
Малкият за сега е само на "Чао", но пък за сметка на това се целуваме по хиляди пъти за довиждане Heart Eyes

# 21
  • София
  • Мнения: 18 679
"Чао, маме! Ногу бичами са/много се обичаме Wink/, нали, маме, нали Heart Eyes" Hug
Последен бисер от снощи: От няколко дни е лапнал фразата "аа, няма такова нещо!"
Снощи гледа някаква реклама ли, филм ли, не помня и чува думичката "любов".
И моят седящ на гърнето мъдрец се изцепва "Любов? Аа, няма такова нещо Naughty" hahaha hahaha hahaha Сринахме се с баща му от смях!!!

# 22
  • София
  • Мнения: 172
С моя наследник все още сме по цял ден заедно, но с баща си се разделяше преди месец два с "лека и приятна работа", "патен ден и лека абота"(като по-малък). Най-весел беше моментът, в който след като няколко сутрини баща му му беше казвал "да слушаш мама", Мони почна да го изпраща с "да слушаш мама"  Mr. Green
Сега е във фазата на категоричния отказ и с триста зора казва "чао тати", а ако има късмет и целувки му дава/праща Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 245
Де Ваня, поздравявам те за хубавата тема! Добре се посмях  Joy
Моята дъщеря пък е много комерсиална, изпраща ме с думите "отивай на работа да изкараш парички и да ми купиш подарък" или "после ще ходим на магазин". На нея и дай в магазините да живее, особено в моловете.
А вечер вместо да ми разкаже какво е правила, ми обяснява, че съм дошла да я взема, което сякаш е нещо лошо и за да се реванширам, трябва да и купя нещо.  Simple Smile Изобщо не обича да си тръгва от яслата.

# 24
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Малката ме изпраща с "Чао мамо и да ми купиш дъвка и бонбонки,и сокче",голямата вече разбира и ми пожелава лека работа и да не бързам да я взимам  Joy Joy Joy

# 25
  • София
  • Мнения: 7 097
Калина ме изпраща с абсолютно същите думи: "Мамо, да слушкаш"... Wink
Вечерно време като се прибирам ме посреща с "Мама се заДави", което би трябвало да значи "забави"... Grinning

# 26
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Аз съм тази,която казва нещо на раздяла в яслата.Но сутрин редовно изпраща баща си с "Чао,тате!Пак да дойдеш!" Simple Smile


Хе-хе  Grinning и моята Ирина така изпраща баща си сутрин  Hug

# 27
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Вечер, като тръгваме в другата стая да си лягаме, Вики казва на баща си, който остава в хола на компа: "Да включиш бойлера, пералнята, хавлиите на терасата (мокри, останали от къпането ни)".

Направо си е ритуал.  Laughing

# 28
  • Мнения: 2 609
Сутрин рядко ми казава нещо повече от чао, че напоследък и липсва желание за ясла и е малко крива. Rolling Eyes
Вчера обаче майка ми мина през нас за малко, и като си тръгваше малката и вика : "Чао бабо, догодина пак да дойдеш..." Joy

# 29
  • Мнения: 686
Моята дъщеря обикновено като я оставям в градината ми вика
"Мамо ще ми донесеш ли желирани бонбонки"или"Аз много ще слушам"
Вчера каза на баща си:"Мъжо печката ти угасва"-това обикновено е моя реплика,но когато я изтърси тя-много се смяхме

Общи условия

Активация на акаунт