Ягодка - 7

  • 24 984
  • 547
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 2 829
да,Иля мерси ;-)All About Eyes на Clinique знам че не е за мен,,repdirwer на клиник  е за мен,,обаче ести ли е по-добър вариянт или клиник,специялно за кремове

# 511
  • Мнения: 2 829
аз все още ползвам тестерите на клиник,на ести не ми дадоха,,,та се чудя ,,все още,,все пак имам малко пачи крак тъмните кръгове ми изчезнаха,,,явно бяха от отслабването лицето ми е стегнато ,нямам по челото бръчки

# 512
  • София
  • Мнения: 7 839
да,Иля мерси ;-)All About Eyes на Clinique знам че не е за мен,,repdirwer на клиник  е за мен,,обаче ести ли е по-добър вариянт или клиник,специялно за кремове


munky, на Клиник още не съм ползвала околоочен. Щом си ги пробвала, прецени, как ти действат.

Аз от много отслабване и сухата кожа имам бръчки на челото и под очите и за това си взех на Естии за лице и очи.


# 513
  • Мнения: 2 829
Иля,,мерси  bouquet-ще го погледна разбира се крема и на ести,,,  bouquetмерси за съветите

# 514
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Аз наскоро открих моя крем за около очи (на 35 години съм), според мен има ефект върху фини линии, аз засега бръчки нямам.
Rectifiance Intense Eye на Шанел е, ето го:
http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=49377&goChar=C
Наистина нямам думи да го похваля, хидратира, успокоява някак си кожата около очите.
Преди бях ползвала някакъв друг, стар "модел" на Шанел, от който изобщо не бях доволна. Зоната около очите ми е супер чувствителна, малко неща ми понасят.
По моите въпроси (целулитните), предполагам, нямате информация... newsm78

# 515
  • Мнения: 13 512
да,Иля мерси ;-)All About Eyes на Clinique знам че не е за мен,,repdirwer на клиник  е за мен,,обаче ести ли е по-добър вариянт или клиник,специялно за кремове
munky, на Клиник още не съм ползвала околоочен. Щом си ги пробвала, прецени, как ти действат.
Аз от много отслабване и сухата кожа имам бръчки на челото и под очите и за това си взех на Естии за лице и очи.
не може да се каже клиник е по-добър или ести....на клиник едни продукти за едни хора, на ести други и така.. пробваш и преценяваш.

# 516
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Монда, не си ми отговорила все още на горното питане, ама аз пак съм с въпрос...  Blush Total turnaround подходящ ли ще е за мен според описанието на кожата , което ти дадох по-горе. Разглеждайки характеристиките на кремовете, той ми се стори най-подходящ.

# 517
  • Мнения: 13 512
Извинявай,дрън-дрън...да,подходящ е за твоята проблемна кожа и би трябвало след време да я изчисти. мисля си само дали само вечер или сутрин и вечер да  го ползваш. той изсушава кожата, трабва и да хидратираш. пробвай първо само вечер и след това ще прецениш как да продължиш.

# 518
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Мерси! А как по-точно да хидратирам ? Под него да слагам друг крем или върху него? А не може ли да го правя със спрей от типа на Авен, moisture surge спрея и други подобни?

# 519
  • София
  • Мнения: 7 839
Монде, сори пак съм аз с въпросче.  Blush

Ползвам по- леки хидратиращи кремчета за лице и очи през деня и по- силни противобръчкови вечерта. Според теб, дали е добра тази система или трябва сама да преценя по резултатите ?  Thinking

# 520
  • Мнения: 13 512
Монде, сори пак съм аз с въпросче.  Blush

Ползвам по- леки хидратиращи кремчета за лице и очи през деня и по- силни противобръчкови вечерта. Според теб, дали е добра тази система или трябва сама да преценя по резултатите ?  Thinking
правилно е...през нощта кожата има способността да се обновява, регенерира. затова и серумите са задължителни през нощта.А през деня можеш да хидратираш само. И УВ филтър,разбира се

# 521
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Аа мен пак ме пропусна  Crossing Arms  Mr. Green

# 522
  • Мнения: 13 512
Мерси! А как по-точно да хидратирам ? Под него да слагам друг крем или върху него? А не може ли да го правя със спрей от типа на Авен, moisture surge спрея и други подобни?
върху  крема- при нужда, ще видиш от колко имаш нужда. Аз тези спрейове ги ползвам за разхлаждане през лятото, не разчитам на хидратация от тях.

# 523
  • София
  • Мнения: 7 839
Монде, мерси !  Kissing Heart

# 524
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
И аз мерси Simple Smile  Crazy  bouquet   Hug

Общи условия

Активация на акаунт