Ягодка - 7

  • 24 953
  • 547
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 13 512
А Монда, защо му е УВ филтър, като е нощен серум ?
Оф...объркала съм се.... това за филтъра е отовор за рени- за сити блока, а ти ме питаш за Адванс-а.
Той е нощен серум,да- при това много хубав.можеш да не слагаш нищо върху него . Новият концентрата е още по-добър. И по-икономичен. буквално по капка се слага от него.

# 61
  • Мнения: X
Аз ще им пусна конкретно запитване и какво точно означаван тези маркировки, пък барем ми отговорят Hug

# 62
  • София
  • Мнения: 7 804
А Монда, защо му е УВ филтър, като е нощен серум ?
Оф...объркала съм се.... това за филтъра е отовор за рени- за сити блока, а ти ме питаш за Адванс-а.
Той е нощен серум,да- при това много хубав.можеш да не слагаш нищо върху него . Новият концентрата е още по-добър. И по-икономичен. буквално по капка се слага от него.

Ще си поръчам Адванса, а Перфекциониста ще си го оставя за през деня.
Мерси, Монда ! Hug

# 63
  • София
  • Мнения: 1 326
И аз да попитам нещо...........кой крем е най-подходящ за предпазване от петна..........по принцип съм склонна към образуването на лунички, но след бременността на места се сляха и се получиха доста грозни петна....цяла зима се мъчих да ги избеля и донякъде успях, но сега ме е страх да не се засилят отново от слънцето . Та горе-долу се спрях на тези:
http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=42793&goChar=C

http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=42334&goChar=L

..........ще се радвам на отзиви и от други кремове  Simple Smile

# 64
  • Мнения: 13 512
Препоръчвам ти Клиник-а  40 фактор.Ланком-а стои мазен

# 65
  • София
  • Мнения: 1 326
Препоръчвам ти Клиник-а  40 фактор.Ланком-а стои мазен

Монда, много ти благодаря! Точно от това ме беше страх-да не седи мазен-преди време си бях взела на Виши и много ме тормозеше тази мазнотия. На мене просто ми трябва нещо за града, а вече за плажа......тук вече кремът ще друг.  Simple Smile

# 66
  • Мнения: X
Благодаря, Монда! Ще взема мостра за лосиона, за да пробвам. Май наистина кожата на лицето ми е дехидратирана,  мазна в т-зоната, а доста 4есто се лющи и редовно с по една, две пъпки и 4ерни то4ки . Но си мисля, 4е кожата ми не е от най - мазните, а по скоро комбинирана, защото по бузите е опъната и по - суха...
A пробвала ли си трите стъпки? така,както ми описваш кожатаси, мисля,че много добре би се повляла от тях.
Монда, съвсем се обърках. Днес ходих до местния МОЛ и си поисках мостри за трите стъпки, но нямаха. Консултантките, една баба и едно моми4е определиха кожата ми като суха  Shocked, аз казвам не е суха, може би дехидратирана, но то не е едно и също или аз греша  Thinking В сайта на Клиник теста показа трети тип . Ще рискувам и ще поръ4ам за този тип кожа. Монда, а трите стъпки достатъ4ни ли са за дневна грижа? Взех мостра за тотал търнараунда и ако ми хареса ще го ползвам за нощен. За околоо4ния е ясно, ще поръ4ам All about eyes.

# 67
  • Мнения: 13 512
3те стъпки са почистваща система. На колко години си? 3ти тип е мазна кожа, ттала е подходящ, ако ти е проблемна кожата- пори,пъпки,комедони. Трябва и крем с фактор поне за лицето, а може би и хидратант...кажи ми повече за кожата си.

# 68
  • София
  • Мнения: 1 326

Монда, а какво ще кажеш за този сет, който си поръчах http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=38686&CatgId=15 -  дали става за през лятото?!

# 69
  • Мнения: X
3те стъпки са почистваща система. На колко години си? 3ти тип е мазна кожа, ттала е подходящ, ако ти е проблемна кожата- пори,пъпки,комедони. Трябва и крем с фактор поне за лицето, а може би и хидратант...кажи ми повече за кожата си.
По4ти на 26 години съм, имам комедони по носа, редовно по една две пъпки в областа на бради4ката  #Cussing out, с мазна т-зона, а в ообласта на бузите кожата е по - суха, но с леки пори, определям си кожата като смесена. Тази бабка, консултантката как ми изкара кожата суха незнам.... Вкъщи имам един крем, купен по погрешка за суха кожа и като се намажа с него, лицето ми свети като лампа. А имам и един хидратиращ на Виши, който мнодо добре ми овлажнява, зна4и ми трябва хидратант с фактор  + трите стъпки  Thinking

# 70
  • Мнения: 1 685
И аз да питам за един сет.Този заслужава ли сиhttp://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=52967&CatgId=18
А за този какво ще кажетеhttp://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=53532&CatgId=18

# 71
  • Мнения: X
Може ли малко светлина за тези 3 стъпки..в сайта на клиник ми излезе 1 тип-наистина ми е суха и чувствителна кожата

# 72
  • София
  • Мнения: 7 804
Под теста трябва да са ти излезли, продуктите които можеш да ползваш за твоя тип кожа.

# 73
  • Мнения: 1 386
И аз си правих преди много време теста по нета и бях 2 тип. В понеделник ходих да си купя серума от магазина и момичетото там ми направи отново теста и се оказа според нея,че съм 2 тип, но трябва да ползвам почистващия лосион за 1 тип.Кожата ми била чувствителна и затова.Така ,че не знам какво да ти кажа.

# 74
  • Мнения: 14 495
Може ли малко светлина за тези 3 стъпки..в сайта на клиник ми излезе 1 тип-наистина ми е суха и чувствителна кожата

като ти излезе репорта по надолу на страница ти пише кои са най-подходящите продукти. аз съм тип 2 според теста на сайта и наистина трите стъпки за втори тип кожа ми действат страхотно.

Общи условия

Активация на акаунт