Каква е разликата между аквастоп и защита от преливане?

  • 10 027
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 070
Питам аз, не желаеш ли свободно стоящ уред, пъхнат в шкаф, така, че да е като вгредено всичко?
Не, защо newsm78 Е, сега ме хвърли в тъча, бе Шанииии Cry К'во им е на пералните за вграждане? Кофти ли са?
Както и да е...вече сме поръчали куфнята, няма мърдане, вградена пералня ще е, и миялната, и фурната, и всьо Sad Не можа ли по-рано да си кажеш, нали знаеш, че слушкам Laughing

Абе всякаква пералня можеш да си "вградиш" бе моме! Просто я слагаш в дупката в цялата мебелна инсталация, която предвиждате - за целта или по дупката избираш пералнята или по пералнята си правиш дупката, но те са универсални в повечето случаи...

# 16
  • Мнения: 2 070
Давам пример - нашата пералня тук в Сф е в коридора. Наскоро правихме ремонт и така планирахме огромния гардероб в коридора, че да има отделенийце за година по-рано купената пералня. Сега пералнята е в коридора, вижда се като отвориш шкафчето. Нищо сложно. И маркучите си излизат отзад към канализацията. Тоест, ако ще си купуваш нещо по-скъпо и то е по-скъпо, само защото се води вградено, а няма разлика в качеството - помисли преди това. А ако искаш ми пиши на лични, имам много добър приятел, работи в Технополис, ама в Плевен, но поне може да те консултира по телефон, на мейл или ако си планираш да посетиш мама скоро.   bouquet

# 17
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
белинда, ще се въздържа да коментирам някои изключително глупави постове до тук  ooooh!.... ама едвам го правя де  Twisted Evil

Сори, че не е по темата, ама не можах да се сдържа... Още като прочетох глупавите изказвания и си помислих : "Ей ,сега това ако го види Шани..."  hahaha И хоп- гледам по-надолу  Шани вече едвам се сдържа. Joy

Ох, и аз така си помислих..  Blush
Сори, че разводнявам темата, но и аз на времето си мислех, че имам аквастоп, защото пералнята ми спира преди последната центрофуга, дрехите се киснат във вода( да не се мачкат). За да си довърши работата, трябва да я побутна(да врътна програматора). Ама после разбрах, че това чудо не било аквастоп  Blush. За протокола пералнята е Аристон Маргерита(лош късмет)

# 18
  • София
  • Мнения: 18 679
Абе всякаква пералня можеш да си "вградиш" бе моме!
Принципно - да, за всяка пералня мога да направя шкаф с дупка и да я пъхна вътре. При поръчана вече къхня - не става, защото размерите трябва да се променят съществено за невградена пералня. Ние се отказахме от този вариант и сега вече няма как да си сменим предпочитанието.

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
... пералнята ми спира преди последната центрофуга, дрехите се киснат във вода( да не се мачкат). За да си довърши работата, трябва да я побутна(да врътна програматора). Ама после разбрах, че това чудо не било аквастоп  Blush. За протокола пералнята е Аристон Маргерита(лош късмет)

Ползваш деликатна програма за вълна, завеси и т.н. Памучно бяло и цветно пране не се перат на тази програма!

Белинда, сервиза на пералнята ви (бъдещата) в Люлин ли е? В случай, че знаеш, разбира се...

# 20
  • София
  • Мнения: 18 679
Ми не знам, трябва да питам в магазина, те са и вносители, така че би следвало да знаят къде е сервиза.

# 21
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
... пералнята ми спира преди последната центрофуга, дрехите се киснат във вода( да не се мачкат). За да си довърши работата, трябва да я побутна(да врътна програматора). Ама после разбрах, че това чудо не било аквастоп  Blush. За протокола пералнята е Аристон Маргерита(лош късмет)

Ползваш деликатна програма за вълна, завеси и т.н. Памучно бяло и цветно пране не се перат на тази програма!

Белинда, сервиза на пералнята ви (бъдещата) в Люлин ли е? В случай, че знаеш, разбира се...


Само програмата за бяло пране си центрофугира до край. За цветно спира преди последнатата центрофуга  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт