Къде в Мелник с малко дете и на разумна цена...

  • 7 853
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • софия
  • Мнения: 163
Munichka, не се ли притесняваш от тея гадни дъждове и вятър... аз не знам дали да ходим все пак, ако вали как ще успея да задържа детето в стаята незнам... Cry

# 16
  • Мнения: 3 447
Защо ще го държиш в стаята, предполагам, че ще сте с кола? Можете да отидете до Роженския манастир, до Петрич, до Сандански... Дори само през прозореца да гледате, пак ще е по-интересно, отколкото в стаята  Simple Smile

# 17
  • софия
  • Мнения: 163
Мили момичета, резервирах след дълги драматични колебания стая при Шестака. А сега дано да не вали, студа не ме притеснява, ама дано не вали... а пък другата седмица ще ви кажа как е било. Мноооого ви благодаря на всички Heart Eyes

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Поздрави на 6-така и да кажеш, жената на брат му роди ли вече и какво е  Laughing

# 19
  • Мнения: 3 447
Ей, пак ми се доходи и на мен  Simple Smile Стискам палци за хубаво време и после да разкажеш.

# 20
  • Мнения: 721
Вили_Т. дъжд, студ нищо не ме спира мене. Щурава съм по цялата тиква, както казва баба ми. Важното е, че ще сме с милото

# 21
  • софия
  • Мнения: 163
Браво  Peace И приятно изкарване, Munichka!

# 22
  • Мнения: 721
Да разкажа къде бяхме и как беше. Спахме в к-с Стария чинар, който се намира на влизане в Мелник. 35 лв е нощувката, новичко е и доста чисто. Аз направо се изненадах. Много е спокойно и става за двойка с бебе или малко дете/деца.
Вечеряхме в Деспот Слав, но кухнята не ми хареса изобщо. Не беше вкусно, а аз по принцип не съм придирчива. На другия ден хапнахме при бай Илия и беше доста по-вкусно.

# 23
  • софия
  • Мнения: 163
Ето ме и мен! В Мелник беше страхотно, а в събота и неделя си беше топличко и приятно. Шани, жената на Шестака е родила на 7 март - този път вече е момченце, след две моми... При Шестака има само 2 стаи, които се дават, но хората поддържат идеална чистота, просто съм очарована, имаше си парно и беше топличко, стаите са просторни и светли. Хранихме се все на различни места. В Менчевата къща ми хареса, обстановката също, но хората има смъртен случай-старата стопанка беше починала и нямаше музика, но това не е нещо, от което мога да се оплача. В Болярка вечеряхме едната вечер, нещо не съм възхитена, в Деспот Слав също кухнята не им е много добра, но пък собственика е много любезен. В хубавата кръчма, разбира се, също ходихме и наистин абеше вкусно.
Дона, много ти благодаря за информацията за лъвчето в Литовата къща - детето на мира не ни остави - все там да хосим, а сега мислят и маймунка да докарат, между другото.
Накратко казано - Мелник ме зареди с много добра енергия, прекрасно място, обещавам си да ходим по-често там.
 Hug

# 24
  • Мнения: 3 447
Радвам се, че ви е харесало, и че сте случили на хубаво време  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт