Ампули за коса

  • 22 448
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 364
А някой на SERY ползвал ли е? Защото аз имам такива, стоят ми от доста време в къщи и незнам как се слагат и колко се стои с тях (май против омазняване бяха  newsm78)

# 16
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Е то принципът на използване на тези ампули не е ли еднакъв newsm78...нанася се след измиване в корените и по дължина на косъма...не се изплаква... Peace

# 17
  • Мнения: 2 926
Имам на SERI - тези които са с протеини за растеж.
Съдържанието на ампулата се разрежда с толкова вода,колкото е самата ампула.Разбърква се добре и резултата трябва да е гъста бяла каша.Стои се около 5 мин. и се изплаква само с вода.
Тези ампули са наистина страхотни!

# 18
  • Мнения: 364
Карамел', благодаря  bouquet! Още сега се намазвам  Laughing

# 19
# 20
  • София
  • Мнения: 3 840
Някъде бях чела мнение на фризьор, че ампулите са нож с две остриета - когато ги използваш често, косата привиква към тях и в един момент ако ги спреш, може да започне да капе, защото си изисква дозата. Затова и аз употребявам ампули, но гледам да не привиквам косата си към тях. Примерно на едно миене слагам, на следващото - не.

# 21
  • София
  • Мнения: 82
И аз ползвам на Denise, тези за косопад (в момента), но слагам и против пърхут, общо взето ги редувам .... Определено и с двете ръце съм ЗА, имаше резултат-  имам си едни такива "косопадски" периоди (края на лятото  #Cussing out), които успях да намаля до 1 месец(мах) с ампулките, за разлика от преди когато са стигали и до 3 месеца...но това беше заради едно дълго боледуване (2-3 години)  и страничните ефекти на лекарствата.... #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Не съм забелязала да ми се омазнява косата, втривам ги в корените (а не в кожата, както беше писано по-нагоре) на измита косичка, леко влажна все още, веднъж седмично или малко повече, ако забравя някой път  Blush, като на няколко месеца правя малка пауза...примерно 2-3 седмици. И това от 2 години някъде...
А иначе имам средна дължина на косата и една ампула ми е напълно достатъчна.

# 22
  • Варна морето
  • Мнения: 103
А на Vishy как се ползват,не ми донесоха ама не знам как да си ползвам-да изплаквам ли или как

# 23
  • Мнения: 5 362
Един път в седмицата,на чиста коса,леко влажна,цялото съдържание на ампулата нанасяш.Това е.

# 24
  • Мнения: 2 414
Аз ще използвам темата,за да се оплача от ампулите на Депис със силикон-косата ми стана просто ужасна след тях! #2gunfire

# 25
  • Мнения: 2 414
Имам на SERI - тези които са с протеини за растеж.
Съдържанието на ампулата се разрежда с толкова вода,колкото е самата ампула.Разбърква се добре и резултата трябва да е гъста бяла каша.Стои се около 5 мин. и се изплаква само с вода.
Тези ампули са наистина страхотни!
От доста време търся точно такъм продукт  bouquet
Моля те ми кажи откъде в София мога да си ги набавя  bouquet

# 26
  • Мнения: 2 926
Имам на SERI - тези които са с протеини за растеж.
Съдържанието на ампулата се разрежда с толкова вода,колкото е самата ампула.Разбърква се добре и резултата трябва да е гъста бяла каша.Стои се около 5 мин. и се изплаква само с вода.
Тези ампули са наистина страхотни!
От доста време търся точно такъм продукт  bouquet
Моля те ми кажи откъде в София мога да си ги набавя  bouquet
Не съм от София и нямам никаква идея.Аз ги купувам от фризьорски салон.

# 27
  • Мнения: 274
За марки не мога да говоря, но искам да ви препоръчам ампулите с плацента от костен мозък. Фрозьорката ми слага от 2-3 седмици и косопада ми почти спря. Shocked Косата ми спря да се омазнява толкова, изобщо стана доста по-хубава. Flutter

# 28
  • Мнения: 2 414
Някай пробвал ли е новите на Виши? Thinking

# 29
  • Варна морето
  • Мнения: 103
Някай пробвал ли е новите на Виши? Thinking
да,вчера мъжа ми си ги купил.Сложих си и аз-придават страхотен обем и ефирност на косата.  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт