Безопасно ли е ?

  • 2 359
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 677
Сирене , кашкавал и кис. млеко съм яла на корем.

 Peace

# 16
  • Мнения: 236
Soffffy,
и аз гледам като отида на ресторанти и заведения да не ям салати , просто ме притеснява , защото незнам как са измити.Понеже не съм боледувала и от токсоплазма и гледам и от това да се пазя , че знам ли онези как ги мият  #Cussing out
То е хубаво човек да не се изследвал от нищо , та поне да се не се паникьосва излишно , но на мен ми се наложи заради спонтанен аборт и сега се пртитеснявам повече от колкото преди!
То всичко е Божа работа де ! Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 386
сирене, кашкавал, кисело мляко-това към е задължителното меню за бременни

# 18
  • Мнения: 950
Аз постоянно ядях сирене и кисело мляко.

# 19
  • Мнения: 5
Аз хапвам сирене и кашкавал почти всеки ден! Wink

# 20
  • Мнения: 14
Аз също хапвам доста млечни продукти, няма никакав проблем да си похапваш от тях  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 21
  • Мнения: 689
Хапвай! Не се притеснявай!
Peace
Даже е много полезно.

# 22
  • Мнения: 536
Първите 3 месеца ги изкарах на препечени филийки със сирене само това ми понасяше и мнооого таратор в промишлени количества! Не ми е навредило...... и няма страшно хапвай ги щом ти е сладко!

# 23
  • Мнения: 4 784
Безопасно е. Яж на воля

# 24
  • Мнения: 617
Споко, хапвай си! Млечните продукти са полезни! Simple Smile

# 25
  • Мнения: 3 500
Много си прецизна.Браво.Но мисля, че твърде много се притесняваш.Напротив -  трябва много, ама много да ядеш сирене и кашкавал заради калция, който ти е мега необходим.А за синьото сирене - яла съм и нищо ми е нямало.Ако искаш не рискувай.Аз обожавам всички видове сирене и не съм се ограничавала. Желая ти приятно хапване  eat eat eat

# 26
  • Мнения: 6 164
Сирене и кашкавал даже трябва, синьо сирене - не, заради мухъла.

# 27
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Мисля, че саламуреното сирене и кашкавалът са пастьоризирани, понеже тук не позволяват непастьоризирани продукти да се внасят, а пък си има българско сирене и кашкавал в специализираните магазини.
Внимавай със студените меса, като салами и луканки, които не са минали топлинна обработка - те също могат да съдържат тази бактерия.

Общи условия

Активация на акаунт