За мокрите сънища. Какви са вашите фантазии?

  • 5 742
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 495
Снощи сънувах че правя секс с колегата...беше много хубаво..а накрая свърши в мен BlushСега ми е гузно да го погледна.. Crazy

# 16
  • Мнения: 4 546
сънувам от време на време, но не с познати хора. е, най много и мъжо да участва от мен да мине  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 830
Охххх,как го правите това с тези сънища????На мен защо не ми се случва?
Аз сънувам само трохи-трохи на пода,трохи под масата,трохи навсякъде.Гадост!!!

Малиии аз ако почна да ви разправям какво сънувам Embarassedче и е цветно и определено е много осезаемо като присъствие.Понякога се чудя дали наистина не мръсувам с някой друг Laughingединствената ми утеха е, че се будя в нашия креват........все още Mr. Green Wink

# 18
  • Мнения: 4 068
Ох, наистина са хубаво нещо мокрите сънища.
В момента и аз си имам един такъм мокър сън дето си го сънувам, но.....само със сънуването ще си остана. И не защото нямам възможност да го изпълня на живо. Всъщност имам съвсем реална такава възможност, но не искам. Ще си остане само таен сън, защото ужасно много обичам съпруга си. Но пък какъв сън само........страхотен!

# 19
  • Мнения: 3 500
Истински мокри сънища сънувах почти през цялата си бременност... Laughing Нищо не може да се сравни с тогавашния период... Twisted Evil
Никакви угризения не изпитвам, даже понякога ме е яд, че е било само сън и че е свършило така ненадейно... Rolling Eyes

Мислех, че съм единствената луда. Rolling Eyes
Сънувах секс - развратен, неспирен, тройки, жени, мъже.... Направо хормоните бушуваха с всичка сила.
После си го изкарвах на мъжа ми, който каза, че щял да отиде при сексолог и да му каже "Помощ!Жена ми е бременна нимфоманка!" Crazy

# 20
  • Мнения: 3 569
Снощи сънувах че правя секс с колегата...беше много хубаво..а накрая свърши в мен BlushСега ми е гузно да го погледна.. Crazy

Хахахахахахаха

# 21
  • Мнения: 4 068
Истински мокри сънища сънувах почти през цялата си бременност... Laughing Нищо не може да се сравни с тогавашния период... Twisted Evil
Никакви угризения не изпитвам, даже понякога ме е яд, че е било само сън и че е свършило така ненадейно... Rolling Eyes

Мислех, че съм единствената луда. Rolling Eyes
Сънувах секс - развратен, неспирен, тройки, жени, мъже.... Направо хормоните бушуваха с всичка сила.
После си го изкарвах на мъжа ми, който каза, че щял да отиде при сексолог и да му каже "Помощ!Жена ми е бременна нимфоманка!" Crazy

Е, то повечето бременни имат проблем с мокрите сънища. Ако може да се нарече проблем това де. Wink Хормони какво да се прави!

# 22
  • Мнения: 4 546
Истински мокри сънища сънувах почти през цялата си бременност... Laughing Нищо не може да се сравни с тогавашния период... Twisted Evil
Никакви угризения не изпитвам, даже понякога ме е яд, че е било само сън и че е свършило така ненадейно... Rolling Eyes

Мислех, че съм единствената луда. Rolling Eyes
Сънувах секс - развратен, неспирен, тройки, жени, мъже.... Направо хормоните бушуваха с всичка сила.
После си го изкарвах на мъжа ми, който каза, че щял да отиде при сексолог и да му каже "Помощ!Жена ми е бременна нимфоманка!" Crazy

Е, то повечето бременни имат проблем с мокрите сънища. Ако може да се нарече проблем това де. Wink Хормони какво да се прави!
особено като имам забрана сега, редовно сънувам разни такива работи, то какво му остава на човек  Blush. и после по цяла нощ не мога да спя и се услушвам да не получа контракции от тия мокри сънища.  Crazy

# 23
  • Мнения: 3 500
renci бременните са на двете крайности - или искат много секс и имат много сексуални фантазии или нямат никакво желание за секс  и са напълно охладени от подобни страсти.

# 24
  • Мнения: 157
Стимулират ме !

# 25
  • Мнения: 1 047
hrus_hrus,много добре си ни въвела в темата. Комплименти!   bouquet

Оооох хубаво нещо  са,ама като се събудя ония двамата-изчезнали и на всичкото отгоре моят е в леглото и похърква!  ooooh!
Не го ли събуждаш и да превърнеш съня в реално продължение? Това ако не е минало,е желание,да знаеш. На подсъзнателно ниво. А може и на съзнателно.

Белла,с твоя аватар,не мокри сънища,а направо ще се удавя довечера.

......... трохи-трохи на пода,трохи под масата,трохи навсякъде.Гадост!!!
Това според съновниците не беше ли нещо хубаво?

.......Малиии аз ако почна да ви разправям какво сънувам Embarassedче и е цветно и определено е много осезаемо като присъствие.Понякога се чудя дали наистина не мръсувам с някой друг Laughingединствената ми утеха е, че се будя в нашия креват........все още Mr. Green Wink
Това не е лоша идея между другото. Защо не си разказваме сънищата? Ще се получи интересна тема. Имало ли е такава преди?

.... Направо хормоните бушуваха с всичка сила.После си го изкарвах на мъжа ми.......
Може ли да се добавят изкуствено хормони в организма? newsm78

# 26
  • Мнения: 2 495
Белла,с твоя аватар,не мокри сънища,а направо ще се удавя довечера.
Blush

# 27
  • Мнения: 830

.......Малиии аз ако почна да ви разправям какво сънувам Embarassedче и е цветно и определено е много осезаемо като присъствие.Понякога се чудя дали наистина не мръсувам с някой друг Laughingединствената ми утеха е, че се будя в нашия креват........все още Mr. Green Wink
Това не е лоша идея между другото. Защо не си разказваме сънищата? Ще се получи интересна тема. Имало ли е такава преди?

Идеята не е лоша ама мен ще ме баннат със сигурност Mr. Green Ама може да се пробваме  Wink

# 28
  • Мнения: 1 568
hrus_hrus,много добре си ни въвела в темата. Комплименти!   bouquet

Оооох хубаво нещо  са,ама като се събудя ония двамата-изчезнали и на всичкото отгоре моят е в леглото и похърква!  ooooh!
Не го ли събуждаш и да превърнеш съня в реално продължение? Това ако не е минало,е желание,да знаеш. На подсъзнателно ниво. А може и на съзнателно.



Не!Не ща!Да спи,а аз си искам сънят Joy
Ония ми миришат на чуждо,а моят...си е мой!  Laughing

# 29
  • Мнения: 674

.......Малиии аз ако почна да ви разправям какво сънувам Embarassedче и е цветно и определено е много осезаемо като присъствие.Понякога се чудя дали наистина не мръсувам с някой друг Laughingединствената ми утеха е, че се будя в нашия креват........все още Mr. Green Wink
Това не е лоша идея между другото. Защо не си разказваме сънищата? Ще се получи интересна тема. Имало ли е такава преди?

Идеята не е лоша ама мен ще ме баннат със сигурност Mr. Green Ама може да се пробваме  Wink
Идеята е страхотна хайде темаааа!!

Общи условия

Активация на акаунт