Кондиломи - моля за помощ

  • 437 272
  • 930
  •   2
Отговори
# 870
  • Мнения: 17
Ииии още нещо се сетих Simple Smile да не би да е концентрирана?но пък ако е концетрирана мн ще гори...HELPPP Banghead

# 871
  • Мнения: 697
а някой може ли да ми отлее оцента киселина в едно шишенце,виждам че голяма разфасофка са си взели някои,ще си платя

# 872
  • Мнения: 15
Пиша Ви, защото май ви заблудих-по формулата на Нов човек става въпрос за концентрирана киселина - и тя всъщност се  е оправила точно с нея.Просто трябва много внимателно да се използва и доколкото разбрах не разяжда.Малките кондиломи се мажат с тампон като от Кондилина докато побелеят, а големите  Нов човек казва, че с тампон докато можеш да издържиш.

# 873
Здравейте,

Аз се включвам малко със закснение, но отсъствах от страната.Незнам някой от вас дали е прочел какво пише в листовката на Алдара, но за да подейства препарата е необходимо да се маже не по-малко 8 седмици.Ако се маже по-кратко време се компрометира действието на препарата по-нататък.Това е единсвения препарат, който не оставя белези и намалява процентът на рецидиви.Той убива вируса, а не само да гори брадавиците и да оставя вируса да живее в здравите все още части.Затова като спрете лечението с другите средства се получават нови кондиломи.Подофилин само ги гори.Не случайно Алдара се използва и при един вид кожен рак, който също се повлиява на 100 % поради същите причини и там това е единствения препарат.Аз лично имах проблем точно с този вид рак и мога да ви кажа, че колкото и да ми беше скъпо, защото съм мед.сестра ефекта е невероятен и пред хирургията бих го предпочела повторно / проблемът ми беше на носа / Сега нямам белег и всичко е О.К.
А за да го измислят хората значи има защо.Не подкрепям изрази от рода лъжа и т.н.Това, че един човек не се е повлиял е строго индивидуално, особено ако го е прилагал кратко време това значи, че е некомпетентен.

# 874
Напротив, на мен докторката / обаче дерматовенеролог, защото те разбират повече от АГ  / ми обясни, че Алдара убива вируса именно във излязлите брадавици като същевременно го убива и във засегнатите области, където все още не са излязли брадавици.Именно затова трябва да се получи тази болезнена възпалителна реакция.Кондилин само гори видимия проблем, а невидимия си остава.Същото е и с лазер и електро.Все пак човек трябва да е наясно с това за да има търпение -лечението трябва да е не по-мако от 6 седмици и да изтърпи болката.Все пак процентът на новопоявили се след правилно лечение е много нисък, а с лазер и кондилин тя каза, че не гарантира кога пак всичко зависело от моя имунитет, т.к. те не го подпомагати не убиват гадните вируси.

# 875
Аз нали започнах с АЛДАРА. Мазах се две седмици и така ми се възпали кожата, че болката беше ужасна. Моя доктор каза да спра. След всяко мазане на следващия ден имах температура, като достигаше до 38 градуса. Незнам как се ползва препарата 8 седмици?????? Непонятно ми е при тези симптоми, които имах.
А тези имуностимулатори до кога се пият, Аз вече 4 месеца пия и започнах да качвам килограми. За сега съм на горене всяка седмица при доктора, но постоянно излизат нови на други места.
Моля пишете за резултата с концентрираната оцетна киселина.

# 876
мими70,на какво горене ходиш всяка седмица?

# 877
Горят ми ги с подофилин.

# 878
Zdraveite,az su6to imam takuv problem v na4aloto se poqviha leki pup4ici okolo vhoda na vlagali6teto i si pomislih 4e kojata prosto mi se e razranila no v posledstvie te zapo4naha da stavat po-golemi i po-golemi,sled nqkolko sedmici zapo4na obilen surbej,lek miris.Otidoh pri dermatolog jenata me pregleda i mi kaza 4e tova sa "Kondilomi" i 4e 6te se naloji da se premahnat operativno za6toto bqha stanali dosta golemi.Kakto i da e sled tova jenata nemoje6e da me prieme okolo 2-3 sedmici prez tova vreme te se razprostraniha (ot brusnene ,epilaziq i t.n),sled koeto mi predpisa edin krem za da vidi dali 6te mogat da se mahnat bez da se nalaga operaciq.Krem4eto se kazva "ALDARA" koito e dosta skupi4uk 140lv.,no efekta e super (le4enieto e mn bolezneno pone za men izpitvam 6tipene,parene,bolki vob6te mn nepriqtno).Zabravih da spomena i za hap4etata koito su6to mi predpida te sa za imunnata sistema "ALKYM FORT"(63lv.)za6toto hora sus slaba imunna sistema sa po sklonni da se zarazqvat sus kondilomi a i dr bolesti.Ta misulta mi be6e 4e sum stra6no dovolna ot krema,malko kusno go izpolzvah za6toto mi se bqha razprostranili navsqkade no nesajalqvam 4e dadoh tolkova pari za nego.Se pak se otnasq za zdraveto mi i za samata men.

# 879
Zdraveite! izvinete za latinicata no v momenta nqma kak da izpolzvam kirilica. Problemyt mi e s tezi gadinki... za pryv pyt mi e i sym pritesnena Sad imam konkreten vypros ako nqkoi mi otgovori 6te sym mnogo blagodarna kogato vednyj se iz4istqt kondilomite ( na men 6te mi gi gorqt s tok napravo mi se pla4e) ... ta vednyj iz4istqt li mi gi posle moga li da zarazq otnovo priqtelq si a sy6to taka toi moje li da zarazi men otnovo pri polojenie 4e nai veroqtno gi ima ( razbrah 4e imat dylyg latenten period) molq uspokoite me Sad

# 880
  • Мнения: 37
Ми ти вече си заразена..Вече не ти е проблем заразяването,а оздравяването и даже оздравяване не е точната дума,тъй като вирусът не може да бъде изхвърлен от организма напълно и завинаги,той си остава в чов.тяло.Все пак отстранят ли външните и вътрешни /ако има такива/ кондиломи и проведеш с партньора  си/ако се докаже,че и той е заразен/ съответното лечение и се пазите за в бъдеще може и да не се наложи да се сблъсквате с този проблем.Естествено не бива да забравяте,че съществува и че е от значение да се наблюдава за появата на нови кондиломи,за спад на имунната с-ма,който би повлиял за появата на нови образувания,както и правилна хигиена и периодично посещение при  лекар.Относно успокоението...Аз също минах през това и чесно казано треперя всеки ден да не се появят отново,но не може вечно да се живее в страх.Не съм единствената,както и ти,заразени с този вирус,но животът трябва да се живее,какъвто и да е.Няма страшно,колкото и тривиално да звучи..това,което не ни убива,ни прави по-силни! Simple SmileПожелавам скорошно оздравяване на теб и всички с този проблем и дай боже да не се сблъскваме с него отново  PraynigГоре главата и успех! Peace

# 881
Здравейте. Близо 2 месеца не съм влизал да пиша във форума и изчетох всичките 20 нови страници по темата... това определено е ОГРОМЕН ПРОБЛЕМ,който като лавина с всеки изминал ден завлича нови хора... страх ме е, че дори да си махна брадавиците, ще правя някога нормален секс.... това ми е постоянно в главата и вече имам чувството, че имам психически отклонения... наистина не знам...

та, вече година и половина се боря с тези кондиломи и бахтисах вече от тях.. какво ли не пробвах и не правих, не искам да смятам, колко пари съм строшил по прегледи, изопринозини и алдари... с Алдарата започнах да се мажа от април... наистина за около месец се изчистиха по големите, но продължаваха да си излизат и по-малки... така до четвъртия месец.. на своя глава започнах и пети месец да се мажа, но имах прекъсвания - аладарата наистина ги чисти... после дойде период на почивки и нямах време нощем да се знаимавам с алдара.. та грубо казано сега ще се мажа за шести месец - намазвам се където ги имам, пускам си филм и цяла нощ гледам около 4-5 часа докато крема не попие хубаво и спя без бельо.. наистина голяма част от кондиломите - които са ми около 7-8 - та около 4 изглеждат повяхнали и почти са се стопили, сега ще атакувам другите.. а на местата, където преди съм имал кондиломи вече, да чукна на дърво, след като съм мазал с АЛДАРА, не се появяват нови...

личната ми дерматоложка ми каза обаче - лелел... ами имам 50 пациенти с алдара, които са се мазали, само на теб не ти повлиява.. почувствах се ужасно..
ОК, някой от вас правил ли е пълен цикъл с АЛДАРА - както трябва - до 4 месеца и да не е доволен и той... аз ще продължавам с нея да се мажа, колкото и пари да ми струва, нямам друг избор...
за липсата на секс не ми се говори - сам се ограничавам да не пръскам тази зараза и хората които я пръскам направо мога да ги прокълна - колко са безотговорни... нямам думи. Жената, която ме е заразила с това ми се иска да я ОБЕСЯ, такъв психически дискомфорт никога не съм чувствал в живота си...
УЖАС.. спирам да пиша че...  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 882
Препатил, не се от4айвай, ще се оправиш. Алдара ще ти помогне, не губи кураж, много е упорито това заболяване, трябва време. Незнам дали си ходил на уролог понякога излизат в уретрата и ти отвън да ги махаш, но да има някъде огнище и пак да разстат. Горе главата, кой не е болен вече от това.

# 883
Никакви Кондилини , електрокоагулации и разни други ! Вярното място е при д-р Юлиян Пенев, гр Варна , ДКЦ " Св. Марина" , там го търсете ! Г-н Пенев работи с най новите технологии в областта на лазеротерапията ! Нямаше нужда от упойка , защото болката е минимална , нищо особено , в момента нямам и следа от кондиломи Simple Smile Страхотен е като човека и специалист , очарована съм , наситина , а за парите които платих няма да спомена , взе ми толкова малко , че не повярвах Simple Smile Иначе където и да се обадя Във Варна не ми казват по малко от 100 лв . не му мислете , отиваите да ви ги маха . Успех ви желая от сарце !

# 884
  • Мнения: 15
Препатил опитай първо да изгориш кондиломите с Кондилин- примерно се мажи з дни по два пъти-след което използвай Алдарата.При мен Алдарата изчисти всичко с изключение на един кондилом който по този начин го третирах и за сега 20 дни съм чиста и се моля за всички да е така.

Общи условия

Активация на акаунт