Какво да го правя тоя ....или с тия ??????

  • 3 027
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 216
В блоковете винаги е така. Чист късмет е да случите на кротки съседи. Колкото и да има правила, докато се изгони или усмири някой, минава време, а понякога нищо не се постига.

Ние тук живяхме в блок година и половина и не съм чула никой да тропне отгоре. Дори мислех, че няма хора.
Но се нанесоха две негърки лесбийки на нашия етаж. Едната беше бременна, а другата беше като Кинг Конг. В 2-3 часа се започваше луда музика, крясъци, викове, разговори на висок глас, тропане, хлопане. Иначе бяха много любезни, като се засичахме в коридора сме си говорили.
Имаше оплаквания от тях, мениджърката на сградата идва няколко пъти, предупреждения и накрая не знам какво стана. Дойде време ние да се изнасяме.

За бельото- неприятно е, но какво може да направиш. При нас дрехи не се простират, то и да има - не тряба да се виждат, да не загрозяват пейзажа.

Ако може да си позволите- еднофамилна къщичка.

# 16
  • Мнения: 5 228
Мисля, че срещу семейство с 4 деца от Чечня просто нямаш никакъв шанс. Можеш само да се молиш да се изнесат.

# 17
  • Мнения: 651
Значи, като му паднат гащите - скриваш ги и той като дойде му казваш : А няма такова нещо - вижте на терасата ми няма нищо. Като остане без бельо ще се сети да си купи щипки  Joy
жената просто иска спокойствие..
Пробвай с домоуправителя. Ако няма ефект и полицията е вариант, но имай едно на ум щом са от чечня..Да се надяваме, че ще си намерят работа, а децата ще тръгнат на училище.
И съвсем не в кръга на шегата, що не им подариш на децата топлинки, терлички или нещо си там, което не тропа.  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 3 674
Аз направо вдигам скандали! Хич не им се церемоня на моите съседи - досега само един ми се извини, че не се е съобразил и ръчка с бормашината в 3 следобяд. Ако са наематели - издири собственика и изискай от него да ги узапти, иначе ще направиш подписка от другите съсобственици, с което той е длъжен да се съобрази /по закон/. Ако те са собственици - сигнализирай полицията /не че ще се втурнат да разрешат проблема, но има норми за обществения ред /кога може да се вдигат скандали и кога трябва да се пази тишина/! Моите съседи пък ме наводняват редовно - имам една стена, казваме й течащата, окърти се и мазилка и всичко, но само обещания чувам...
Охх мила тук с скандал не става.Ако вдигна скандал...ще вземе той да се оплаче че...знам ли го newsm78

# 19
  • Мнения: 3 674
Доста неприятно!  newsm78
Опита ли да поговориш с тях? Стана ми жал за жената - 4 деца, а и мъжът и явно не е стока.  Sad
Все пак това не ги оправдава  Naughty
Дано разрешите проблема мирно и кротко!  Peace
За говорене,то се оказа сложно.Те са от скоро тук,и като му връщах няколко пъти падналите гащи  ,му казах за щипките.Не съм сигурна дали ме е разбрал...говори много зле норвежки...а английски съвсем не знае.Трудна работа... Confused

Последна редакция: чт, 15 мар 2007, 01:56 от roza66

# 20
  • Мнения: 3 674
Посмях се за твоя сметка,моля ти се не ми се сърди за което. Grinning
Ама само,като си представя,как господина идва и ти му подаваш килотите,ме напушва на смях. hahaha
Иначе,сега сериозно по-темата.Правила ли си им досега забележки,ако не си направи им,помоли културно и по-човешки,да не вдигат толкова много шум.
Охх,и аз се смях сега като 4етох какво съм исписала.... Joy Наистина звичи като комедия,макар че си е  трагедия   Sad  Бях много ядосана като го писах сутринта...недоспана,цирка горе почва в 6 сутринта и откарва до 2 през ноща.Не спят ли тия хора?  Shocked И кога малките "си зареждта батериите" та да имат такава енергия да тичат и да ревът през цялото време...не мога да се начудя. newsm78 Писах долу  че комуникацията с този човек е много трудна,и двамата сме чужденци,и норвежкия не ни е майчин език,а  и  англииски незнае вобще.Явно трябва с ръце и с глава...и с крака да му говоря.Понеже като ми казах за щипките...ме гледаше като"повреден телевозор". #Crazy..и си  мисля че вобще не е разбрал какво съм му  казала.Но видя че бях ядосна. Close Е поне днес не е "изтървал гащите си" на терасата ми...пфууууфффф.....

# 21
  • Мнения: 3 674
Значи, като му паднат гащите - скриваш ги и той като дойде му казваш : А няма такова нещо - вижте на терасата ми няма нищо. Като остане без бельо ще се сети да си купи щипки  Joy
Е това е супер идеа Joy
Мерси  bouquet

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 3 740
Заглавието не отговаря на темата, щото аз гащи не видях,.

# 23
  • Мнения: 3 674
Мили хора,прибрах се от работа преди 1 час и сега сядам спокойно да си чета вашите постинги за справяне с "лудницата"  горе  и ви моля предварително да ме извинете,  че сега ще пиша толкова много постинги...само аз.Понеже искам да съм толерантна и да ви отговоря....е трудно е на всички.Но благодаря за идеите.  bouquetНякои са направо стархотни  Heart Eyes

Последна редакция: чт, 15 мар 2007, 02:06 от roza66

# 24
  • Мнения: 3 674
Заглавието не отговаря на темата, щото аз гащи не видях,.
ок сменям я както преди...сатава ли?

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 3 740
Заглавието не отговаря на темата, щото аз гащи не видях,.
ок сменям я както преди...сатава ли?

Пробвай Simple Smile

# 26
  • Мнения: 3 674
Заглавието не отговаря на темата, щото аз гащи не видях,.
...ти не видя...ама аз ги вивждам през ден... и то на терасата ми TiredАма не е работата само в гащите де...

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 3 740
И такива работи ли дебнете?

# 28
  • Мнения: 3 674
Заглавието не отговаря на темата, щото аз гащи не видях,.
ок сменям я както преди...сатава ли?

Пробвай Simple Smile

Айде готово...така по-добре ли е? Blush

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 3 740
Заглавието не отговаря на темата, щото аз гащи не видях,.
ок сменям я както преди...сатава ли?

Пробвай Simple Smile

Айде готово...така по-добре ли е? Blush

Все ме избива на шега, пусто Grinning

Общи условия

Активация на акаунт