Мис 'Клюкарник'

  • 15 416
  • 236
  •   1
Отговори
# 195
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Този конкурс е унизителен за жените като такива!  #2gunfire
 newsm50 newsm50 newsm50
П.П. Но ако не бях подобна на чирпанска гледжосана стомничка, ако не бях мустаката интелектуалка, всички щях да ви сложа в джоба си, ама ха.  Mr. Green

# 196
  • Мнения: 25 884
Василиске, на цици поне не го ли докарваш?   Crazy
Ами Крали Марко кво ша папа?  Tired

# 197
  • Мнения: 3 447
П.П. Но ако не бях подобна на чирпанска гледжосана стомничка, ако не бях мустаката интелектуалка, всички щях да ви сложа в джоба си, ама ха.  Mr. Green

Искаш да кажеш - тясна в раменете, обемна в ханша и с ръка на кръста в кокетна поза ли  Mr. Green

# 198
  • Мнения: 7 723
  Confused

Последна редакция: пт, 16 мар 2007, 07:35 от mylenka

# 199
  • Мнения: 1 080
 newsm09
майкоуу

# 200
  • Мнения: 5 577
 Sick Миленка, гадна си

Повечето снимки от темата са гадни, не беше ли забранено да се пускат такива неща?

# 201
  • Мнения: 3 423
Ой, сиромах, цръкнал е.

# 202
  • Мнения: 490


Казвам се Иванова, Лили, благодаря. Вече 68 години съм на 33.
В свободното си време обичам да се омъжвам.
Гръдната ми обиколка е 96 см. (обиколка, да не дължина), като съм извадила от общия сбор вдлъбнатината на пъпа ми. Останалото не е ваша работа. Ще продължавам да пея, докогато си искам.




....за 100 хиляди гроша... Laughing

# 203
  • София
  • Мнения: 2 079
Призовавам журито да внимава в картинката и да оценява безпристрастно,
ЦЪК
Лилий!  #Crazy Blush

# 204
  • Мнения: 150
Аааа! Аз няма да играя... Пък!

# 205
  • Мнения: 25 884
Що, бе Стоенчо, аз пък точно на теб разчитах!  Tired
Ей ма на, без сютюен!  Hug

# 206
  • Мнения: 150
Sick Миленка, гадна си

Повечето снимки от темата са гадни, не беше ли забранено да се пускат такива неща?
Хм... Нека всеки, който е под 18 години, да се обади (приемат се постове, придружени със снимка и телефон за връзка...)
Като стана дума за гадни снимки (може би се намират в някоя друга тема, ама нямам претенции да съм разгледал целия форум... даже и правилата още не съм прочел, щото ме мързи), та като стана дума - що за аватар е това? Аз съм още малък и не разбирам какво има изобразено там... И какво пише отдолу (в изскачащия надпис)? Нещо на фламандски е, а аз не го разбирам този език...

# 207
  • Мнения: 150
Що, бе Стоенчо, аз пък точно на теб разчитах!  Tired
Ми виж я онази какво иска да прави - аз съм слабичък... Нали нямаше да се пипаме, а? Мама каза, че ако някоя ме докосне, то аз трябва тутакси да си ходя... Секс след навършване на 40 години - това е!

# 208
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ей, какво става тука  newsm78 .... кога ще се гласува за прелест ненагледна ?

# 209
  • Мнения: 2 891
Aз също примирам от нетърпение!!!

Общи условия

Активация на акаунт