Изпитват ли животните удоволствие от секса?

  • 9 088
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 656
Не може да не изпитват, охлювите могат да бъдат едновременно и мъжки и женски. Предсавяте ли си и двата да свършат едновременно и като мъжки, и като женски. Четворен оргазъм.
А представяш ли си ако се кръстоса свиня с охлюв, детето какъв оргазъм ще има...

# 16
  • Мнения: 2 821
нали свинята има 30 минутен оргазъм - е т'ва ако не е удоволствие от секса, какво друго може да е Animal Pig

ехааа...верно ли Thinking
 Twisted Evil

# 17
  • Мнения: 4 555
Има голяма разлика между това дали правиш секс не само в определени моменти и дали получаваш удоволствие от това.
Хората и делфините нямат конкретен период, в който да се разгонват и правят секс по всяко време, понеже размножаването им не е обвързано с климата и условията при които живеят.
Останалите животни имат механизъм да избират най-подходящия момент от климатична гледна точка, защото ако родят малките си насред зима, има вероятност да умрат от глад или студ.
Затова се разгонват само в определени моменти от годината, когато е благоприятно зачеването. Това обаче не значи, се сексът не им доставя удоволствие.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Животните нямат либидо.

# 19
  • Мнения: 27 524
Само делфините правят секс за удоволствие. Останалите само за размножаване, а дали изпитват удоволствие... мисля, че не.

# 20
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Joy
аз съм чела,че делфините и маймуните правят секс за удоволствие,не само за продължаване на рода  newsm78

 Peace

# 21
  • Мнения: 1 153
Аз знам ,че свинете изпитват 30 мин оргазъм,а лъвовете правят секс до 50 пъте в денонощието,което ме кара да си мисля ,че е за удоволствие Rolling Eyes Mr. Green Thinking

# 22
  • Мнения: 3 405
Преди няколко дни четох, че всяко живо същество, от амебата до човека изпитва удоволствие от секса.

# 23
  • Мнения: 208
Аз знам ,че свинете изпитват 30 мин оргазъм,а лъвовете правят секс до 50 пъте в денонощието,което ме кара да си мисля ,че е за удоволствие Rolling Eyes Mr. Green Thinking
При лъвовете е за да е сигурно забременяването на женската.

# 24
  • Мнения: 4 555
Сигурно. А кое е това, което ги кара да подновяват процедурата, след като веднъж вече са го направили? Сърбеж сигурно  Stop

# 25
  • Мнения: 6 910
Добре тогава, а някой може ли да ми обясни поведението на моето куче?

# 26
  • Мнения: 655
За делфините не знам, но за маймуните съм гледала филм по NG където обясняваха, че те правят секс за удоволствие, не само за продължение на рода.

Преди няколко дни четох, че всяко живо същество, от амебата до човека изпитва удоволствие от секса.
Анджелина, не знам къде си го чела това, но не е вярно. Поне така казват учените. Mr. Green

# 27
  • Мнения: 4 585
Добре тогава, а някой може ли да ми обясни поведението на моето куче?
Защо нас питаш? Попитай зоопсихолог.
А иначе по темата, мисля че да, животните изпитват удоволствие от секса.
Опонентите ми виждали ли са животни като се ухажват, като се любят?

# 28
  • Мнения: 119
Podkrepiam Karina Peace

# 29

Общи условия

Активация на акаунт