Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Faithless, без да те плаша, но и аз съм била като синчето ти. И поради тази причина ме е откраднала една жена от плажа. Едвам са ме намерили на 2км и половина от плажа. Водела си ме за ръчичка, а като я попитал баща ми къде ме води и как ме е взела, тя казала: "ми казай й здравей, подадох й ръка, тя подаде своята и тръгна с мен"!  Shocked

Внимавай, учи го, говори му, ако може дори му разиграй някаква сценка, за да се поуплаши и така... Друг начин няма.

А какво значи "ваделче", прости любопитството ми  Blush?

# 16
  • Мнения: 5 370
Faithless, без да те плаша, но и аз съм била като синчето ти. И поради тази причина ме е откраднала една жена от плажа. Едвам са ме намерили на 2км и половина от плажа. Водела си ме за ръчичка, а като я попитал баща ми къде ме води и как ме е взела, тя казала: "ми казай й здравей, подадох й ръка, тя подаде своята и тръгна с мен"!  Shocked

Внимавай, учи го, говори му, ако може дори му разиграй някаква сценка, за да се поуплаши и така... Друг начин няма.

А какво значи "ваделче", прости любопитството ми  Blush?
Ваделче-това са едни картинки, дето едно време ги лепяхме, като им махнем задната част, ама след потапяне във вода-сещаш ли се? Най-често се лепяха върху яйца за Великден.

# 17
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
аааааа, ваденка искаш да кажеш. ОК!

# 18
  • Мнения: 4 473
Поведението на Станислав е абсолютно нормално! Комуникативно дете - какво по-хубаво от това? За възпитаване в тази насока е твърде рано. След 3-тата годинка повечето деца (по мои наблюдения) започват да отсяват отношенията и поведението си към чужди/непознати хора, появява се суета, срамежливост, различна доза недоверие, но и разсъдък.

# 19
  • Мнения: 5 370
Да, Стрелче, аз затова и зададох въпроса, за да проверя дали и другите дечковци се държат така и изводът ми е ясен-здраво държене за ръката до определена възраст, а като му попорасне тиквичката-ще говорим, то се знае.

Общи условия

Активация на акаунт