Дермабион

  • 39 213
  • 78
  •   1
Отговори
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 238
пил ли е някой такава добавка? днес си взех от аптеката, след хвалбите на една приятелка. някой има ли впечатления?

# 1
  • София
  • Мнения: 4 778
Aз съм изпила доста опаковки  Peace Лекарката ми ги беше предписала заради проблеми с кожата и бях много доволна. Всъщност основната им съставка е бирена мая.

# 2
  • Мнения: 281
 А какъв ефект имат?

# 3
  • Перник
  • Мнения: 195
И аз вчера си взех Дермабион,заради проблеми с кожата.
Момичета,дайте отзивите си за тази добавка.Има ли ефект,изчиства ли наистина кожата или това е поредния продукт без действие?А и още ч въпрос-пълнее ли се от него?

# 4
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409

   Ми от бирената мая се дебелее.
   Ефекта е че ти избиват пъпка след пъпка...всичко, което се е спотайвало надълбоко изведнъж избива. Точно преди два дни говорих с козметичка по повод бирената мая - предавам ви дума по дума това, което ми каза тя.

# 5
  • Перник
  • Мнения: 195

   Ми от бирената мая се дебелее.
   Ефекта е че ти избиват пъпка след пъпка...всичко, което се е спотайвало надълбоко изведнъж избива. Точно преди два дни говорих с козметичка по повод бирената мая - предавам ви дума по дума това, което ми каза тя.

Това за бирената мая,но за Дермабион?Все пак са различни неща.

# 6
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Избиват пъпки защото се прочиства организма! Naughty

# 7
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Aз съм изпила доста опаковки  Peace Лекарката ми ги беше предписала заради проблеми с кожата и бях много доволна. Всъщност основната им съставка е бирена мая.
 
  Чета всеки постинг внимателно, след като е написано, че основната съставка е БИРЕНА МАЯ, казвам какво знам за нея!!!

# 8
  • Мнения: 4 770
 И аз смятах да си взема Дермабион, но след това за дебелеенето май ще се въдържа...  ooooh!

# 9
  • Мнения: 302
И аз смятам да си го купя, а колкото до дебелеенето нямам нищо против да кача 2-3 килограма, че имам нужда  Peace

# 10
  • Мнения: 4 770
   Grinning Grinning Grinning   Радвам се, аз съм обратното...  Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 1 952
Аз лично изобщо не съм надебеляла, а пиех по 3 таблетки на ден.
Всяка таблета със захарно покритие съдържа:
Faex medicinalis inact. (yeast)  175 mg
Retinilum (vitamin A)  1000 I.U.
Thiamini chloridum (vitamin B1) 0,5 mg
Riboflavinum (vitamin B2) 0,5 mg
Calcii pantothenas (vitamin B5) 5 mg
Nicotinamidum (vitamin PP)  2,5 mg
Pyridoxini chloridum (vitamin B6) 0,5 mg
Zincum (Zn2+, zinc)  4 mg
Енергийната стойност на една таблета със захарно покритие приблизително е 9,7 kJ (2,3 kcal).


# 12
  • Мнения: 351
А каква им е цената?

# 13
  • Мнения: 1 952
Около 5 лв, аз съм доволна!

# 14
  • Мнения: 739
и аз съм изпила доста опаковки, скоро се изчиства кожата на лицето и като цяло съм доволна.
Пият се по схема: първия месец х 3 на ден, втория х 2, третия х 1. После поне 1 месец почивка и може пак. Витамини. Не съм забелязала да качвам кг. от тях.

# 15
  • Мнения: 235
Аз също изпих една опаковка-60 бр преди няколко месеца. Вземах по 2 на ден- предимно за кожата и ноктите. Не съм качила килограми, нито пък съм забелязала да ми избиват пъпки. Все пак съм доста над пуберитетната възраст...

# 16
  • Мнения: 17
Правя си следната комбинация дермабион 2на ден и калмацин 1 на ден и не съмзабелязала да ми се е повишил апетита.

# 17
  • Мнения: 1 952
М/у другото дермабиона съдържа медицинска мая, а не бирена, това едно и също ли е ?

# 18
  • Мнения: 4 770
  Хм, незнам, но дано да не се пълнее от него!  Praynig

# 19
Аз пия Дермабион заради много интензивен косопад. Смятам , че леко напълнях от него - около 1-2 кг за 2 месеца. Но има добър ефект. А това за пъпките се прояви и при мен, само че не го свързвах с лекарството. Иначе е супер евтино 3,40лв. за 60 хапчета, които изпивам за 1 месец.

# 20
  • Мнения: 4 770
  Благодаря ти за споделеното!   bouquet
  А можеш ли да опишеш как точно ти повлия на косата и кожата... Hug

# 21
здравеите , аз също пия Дермабион , доволна сам , но на мен ми казаха да ги пия по 1 таблетка на ден  и при мен се забеляза леко покачване на килограмите около 1-2  , но не мисля че е от  хапчетата. А сега ми предложиха други хапчета който също са ефикасни - Гератамин Нео ще пробвам и тях . Rolling Eyes Simple Smile

# 22
  • Мнения: 4 770
   Хм, а пък на мен от тоя Дермабион ми излизат пъпки... Crossing Arms  Или поне нещата съвпадат... Затова го спрях. Влияе ми леко на апетита, но напълняване само по себе си не съм забелязала.  Rolling Eyes

# 23
Пила съм Дермабион за акнето.
Според мен нямаше някакъв ефект. Нито положителен, нито отрицателен.

# 24
  • София
  • Мнения: 4 051
Пила съм го няколко пъти за последните 4-5 години и освен, че ми се излекуваха пъпките (отвратителни, дълбоки, болезнени), не съм качила и един грам от него Naughty Препоръчвам го с две ръце. Пиех го по схема препоръчана ми от лекар, която малко се различава от тази в листовката.

# 25
  • Мнения: 410
А как изглеждат самите таблетки, гладки ли са, имат ли мирис? Някой от полезните разкрасяващи продукти са доста гаднички откъм тия показатели (напр. вит. В има ужасяваща воня).

# 26
  • Мнения: 3 641
Момичета виждам ,че по-голям процент са доволни и не с акачили килограми. Ще взем аи аз да си го купя Crazy

# 27
  • София
  • Мнения: 4 051
А как изглеждат самите таблетки, гладки ли са, имат ли мирис? Някой от полезните разкрасяващи продукти са доста гаднички откъм тия показатели (напр. вит. В има ужасяваща воня).
Таблетките са гладки, без мирис.

# 28
  • Мнения: 410
mimeime, благодаря ти!   bouquet
Това окончателно ме нави и аз да ги пробвам!

# 29
  • Мнения: 55
Пила съм го няколко пъти за последните 4-5 години и освен, че ми се излекуваха пъпките (отвратителни, дълбоки, болезнени), не съм качила и един грам от него Naughty Препоръчвам го с две ръце. Пиех го по схема препоръчана ми от лекар, която малко се различава от тази в листовката.
[/size][/size]
Моля те сподели повече   bouquetКаква е сxемата-знам,че ще трябва да се определи от медицинско лице,но съм толкова напатила от некъдърни дерматолози че.. #2gunfire? Кога видя резултат? Аз в момента пия Пурим,но е още рано за резултат.

# 30
  • Мнения: 2 407
Да,много съм доволна, от тях ми се изчисти кожата.

# 31
  • София
  • Мнения: 4 051
Пила съм го няколко пъти за последните 4-5 години и освен, че ми се излекуваха пъпките (отвратителни, дълбоки, болезнени), не съм качила и един грам от него Naughty Препоръчвам го с две ръце. Пиех го по схема препоръчана ми от лекар, която малко се различава от тази в листовката.
[/size][/size]
Моля те сподели повече   bouquetКаква е сxемата-знам,че ще трябва да се определи от медицинско лице,но съм толкова напатила от некъдърни дерматолози че.. #2gunfire? Кога видя резултат? Аз в момента пия Пурим,но е още рано за резултат.

Ами пиех ги три месеца, като първия 3 пъти по 2 хапчета, втория два пъти по две хапчета, а третия два пъти по едно, като си довършвам кутията по този начин. Освен това спрях да се чопля, което в началото ми беше много трудно ooooh!
Между другото се мажех и със Скинорен, но понеже много ми изсушаваше, започнах да мажа само на пъпката.

Последна редакция: пт, 25 яну 2008, 09:27 от mimeime

# 32
  • Мнения: 1 179
Дермабион съм пила преди и не забелязах никакъв ефект - нито ми се изчисти лицето, нито пък и повече пъпки ми излязоха. За напълняване - аз лично напълнях малко. Затова вече си взимам чист цинк от аптеката и съм хиляди пъти по-доволна.

# 33
  • Мнения: 55
Пила съм го няколко пъти за последните 4-5 години и освен, че ми се излекуваха пъпките (отвратителни, дълбоки, болезнени), не съм качила и един грам от него Naughty Препоръчвам го с две ръце. Пиех го по схема препоръчана ми от лекар, която малко се различава от тази в листовката.
[/size][/size]
Моля те сподели повече   bouquetКаква е сxемата-знам,че ще трябва да се определи от медицинско лице,но съм толкова напатила от некъдърни дерматолози че.. #2gunfire? Кога видя резултат? Аз в момента пия Пурим,но е още рано за резултат.

Ами пиех ги три месеца, като първия 3 пъти по 2 хапчета, втория два пъти по две хапчета, а третия два пъти по едно, като си довършвам кутията по този начин. Освен това спрях да се чопля, което в началото ми беше много трудно ooooh!
Между другото се мажех и със Скинорен, но понеже много ми изсушаваше, започнах да мажа само на пъпката.

[/size]
 Hug  bouquet

# 34
  • Мнения: 410
Дермабион съм пила преди и не забелязах никакъв ефект - нито ми се изчисти лицето, нито пък и повече пъпки ми излязоха. За напълняване - аз лично напълнях малко. Затова вече си взимам чист цинк от аптеката и съм хиляди пъти по-доволна.

Чист цинк? Какво представлява? Сироп/таблетки? Перли или като хапчета?
По каква схема?

# 35
  • Мнения: 1 179
Цинкът е на хапчета и се пие по едно на ден. Няма специална схема и сега като видя, че лицето ми става зле, направо отивам в аптеката и започвам да го пия.

# 36
  • Мнения: 2 414
А цинкът има ли ефект върху косата ?

# 37
  • Мнения: 1 179
Цитирам ти от опаковката на Калмацин
Цинкът е основен микроелемент, необходим за поддържане на живота. Много ензими в човешкия организъм съдържат цинк. Недостатъчното количество води до забавяне на растежа, косопад, кожни заболявания (акне, екземи), умора, влошаване функцията на простатата, зрението, паметта, вкуса и обонянието. Оказа благоприятен ефект върху имунната система.

# 38
  • Мнения: 410
След 1 опаковка Дермабион и ограничен прием на шоколад мога да кажа, че кожата ми се чувства добре и нямам увеличение в теглото.
Сега се чудя, дали да го спра за почивка?

# 39
  • Мнения: 649
Ето тъкмо на време споделяте информация. Аз се чудех какво да пия и това е добър вариант.

# 40
  • Мнения: 410
Аз специално се чудя, дали да ги паузирам един месец и пак да ги почна, или да ги редувам с вит. А / Е (пих през мин. есен и мин.пролет).

# 41
  • Мнения: 630
 Simple Smile ще следя с интерес

# 42
  • Мнения: 140
Пила съм няколко пъти и съм също мн доволна Laughing
Не сък качила нито грам от него, дори вляе мн добре на месечният ми цикъл,който се нормализира  Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 965
Ами благодарение на една форумка, която посещава и друга тема, научих за Дермабион  Wink, купих си го и вече един блистер съм използвала.  Peace Смятам, че ще се отрази добре и на кожата, и на косата, и на ноктите, изобщо на целия ми организъм. Съставът му е много добър, пък и се оказа, че масово се препоръчва от дерматолозите.  Peace

Пия според указанието на кутийката - по 2 таблетки на ден с малко течност, гледам да съм хапнала нещо все пак. Мисля да ги пия три месеца, после да направя някаква почивка от около примерно 3-4 седмици и да започна нов курс (или със същото, или с друго). Не знам 3 месеца не са ли много, но така знам, май така и пише, не съм сигурна  Thinking

# 44
  • София
  • Мнения: 4 778

Основната съставка на Дермабиона си е бирената мая затова така масово се предписва. И всъщност съставът му въобще не е кой знае какво.

# 45
  • Мнения: 375
Дермабион има на пазара от 100 години и е изпитано средство от което май най много съм доволна!

# 46
  • Мнения: 2 414
Дермабион има на пазара от 100 години и е изпитано средство от което май най много съм доволна!
Има ли ефект върху косата? Simple Smile

# 47
  • Мнения: 965
Според мен би трябвало да има ефект, защото когато си купуваш витамини с идеята да помогнеш на косата си, си купуваш същите, но в различни комбинации. Тук понеже си пише, че е за здрава кожа и затова се набляга най-вече на кожата, но е добре и за всичко останало.  Peace

Медицинска и бирена мая еквиваленти ли са? понеже в съдържанието пише медицинска  Mr. Green

И да ви питам още нещо - за какъв период от време приемате Дермабион? 1-2-3 месеца... после почивка и пак отново, или?!

# 48
  • Мнения: 250
Преди около година съм ги пила и бях много доволна, но наистина напълнях с около 2-3 килограма. Сега пак си ги купих , но този път мисля да ги пия с Л-карнитин та дано да не напълнея пак Simple Smile

# 49
  • Мнения: 965
Честно казано, не знам дали си въобразявам, но месецът, в който пих Дермабион ми се появиха една идейка повече пъпки?! Сега си купих отново Келп, защото наистина ми се отразва много добре (а и други хубави отзиви чувам за него). Пие се по 1 таблетка дневно, общо 50таблетки са, цената е между 6 и 7 лв. (за тези, които се интересуват  Wink) В Гугъл ще придобиете най-пълна представа...

А от Дермабиона, може би се и напълнява... мислех, че и това си внушавам, но сега като чух теб и се позамислих отново  Thinking

# 50
  • Добрич
  • Мнения: 5 463
Момичета днес случайно попаднах на тази тема. Искам да споделя с вас, че съм много доволна от действието на Дермабиона. Пила съм го по схема в течение на 6 - 7 години с по един курс годишно. Схемата си я направих сама: първия месец по три таблетки, втория месец по две, а третия месец по една. За около година си решавах проблема с пъпките и после отново повтарях схемата. Пила съм  и други препарати, а колко мазила съм използвала да не говорим. Сигурно имам над 10 рецепти от дерматолог. От Дермабиона обаче съм най - доволна и го препоръчвам на всички, които чуя , че имат проблеми с кожата. Видях, че някои от вас се чудят по каква схема да го пият и реших да ви споделя моята. Вярно, е че не е съставена от лекар, но при мен действаше много добре. За разлика от лекарствата изписани от лекари. Дано да съм ви била полезна.

# 51
  • Мнения: 4 770

   Кое се прояви - изчистване или умножаване?   bouquet Че при мен второто...  ooooh!

# 52
  • Мнения: 434
Аз го пих около 3 месеца и мога да кажа,че останах много доволна.Много добре се отрази и на кожата,и на косата ми.Сега малко почивка и понатам мисля пак да го почна. Peace

# 53
  • Мнения: 4 770

    Еееех, радвам се за теб!   Hug
   
    Само аз май се изпъпчвам от тия витамини... ooooh!   Embarassed

# 54
  • Мнения: 434

    Еееех, радвам се за теб!   Hug
   
    Само аз май се изпъпчвам от тия витамини... ooooh!   Embarassed

Сигурна ли си,че е от него? Rolling Eyes

# 55
  • Мнения: 4 770

    Еееех, радвам се за теб!   Hug
   
    Само аз май се изпъпчвам от тия витамини... ooooh!   Embarassed

Сигурна ли си,че е от него? Rolling Eyes
   Ами да, няколко много гадни пъпки на брадичката на 5-6 ден, а предните 2 месеца бях имала само дребни тук-там...  Rolling Eyes   Много съжалявам, защото и аз имам нужда от подсилване на косата, но не и на тази цена.   Confused
  

# 56
  • Добрич
  • Мнения: 5 463
Избиват пъпки защото се прочиства организма! Naughty
Петенце Цветенце, съгласна съм с k.a.l.i.. При мен не са избивали повече пъпки, но мисля, че може би при теб е така, защото организма се прочиства. Опитвала ли си да пиеш по - дълго време, за да видиш все още ли ще ти избиват нови пъпки. Може този процес да е само в началото, докато организма се пречисти, а после проблема да се реши.

# 57
  • Мнения: 4 770
Избиват пъпки защото се прочиства организма! Naughty
Петенце Цветенце, съгласна съм с k.a.l.i.. При мен не са избивали повече пъпки, но мисля, че може би при теб е така, защото организма се прочиства. Опитвала ли си да пиеш по - дълго време, за да видиш все още ли ще ти избиват нови пъпки. Може този процес да е само в началото, докато организма се пречисти, а после проблема да се реши.
  Да, но при мен има много за чистене и незнам колко би продължил процеса, а не мога да си позволя да ходя с пъпки...  Rolling Eyes  Както и да е...  Мултитабс съм пила много дълго време с малки почивки и нищо не ми избива. 

# 58
zdraveyte dami i az imam problemi s kojata si kakvo li ne sum probvala oba4e  nyama efekt i ot 3 dena piya Dermabion dali shte mi pomogne i ako moje da mi predlojite nshto drugo. Cry cry cry

# 59
  • Мнения: 4 770
 
   А какъв точно е проблемът?   Rolling Eyes  
   Ако споделиш, ще получиш съвет, иначе не виждам как ще стане....

# 60
  • Мнения: 52
Здравейте на всички взех си Дермабион и започнах да го пия при мен е още рано да се каже дали има ефект тъй като го пия от 8дни все още имам пъпки но разбрах че това е нормално да избиват дори и повече тъй като кожата започва да се чисти това означава че лекарството действа и НЕ трябва да се спира действието.

# 61
  • У дома !
  • Мнения: 700
Аз също го пия,но по 1 на ден.Прочетох,че някой го пият по схема: 1-я месец по 3 хапчета на ден,2-я  по 2 и 3-я  по 1.....после почивка около месец и пак се повтаря.
Въпроса ми е лекар ли е предписал така да се пият па схеха?Защото на опаковката пише 1-2 хапчета на ден и не пише в продължение на колко месеца да се пият Thinking
Някой го пият с калмацин,защо и какво е това?
Благодаря предварително Wink

# 62
  • Мнения: 113
  Пия го по лекарско предписание - по 2 хапчета на ден сутрин. .Курсът е 3 месеца.Почивка от месец и после ако имам нужда още 3 месеца.
   Но ми го изписаха заради проблем с кожата на ръцете - имам алергия от прах и др.,но  засега забелязвам че ми действа благотворно не само на ръцете,но и на лицето и косата  Simple Smile  Grinning.

# 63
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 238
аз пък направо бях забавила, че съм пускала такава тема ooooh!

# 64
  • Мнения: 12
Привет  Simple Smile

Пила съм таблетките Дермабион, по предписание на дерматолог. При мен не помогнаха толкова, колкото чистата бирена мая. Но факт е, че съквартирантката ми от доста време пие Дермабион е доволна от ефекта върху нейната кожа  Peace
Наистина има "прочистващ" кожата ефект, особено в началото, но след това състоянието на лицето й се нормализира.  Peace
За косата е трудно да се каже, защото нейната по принцип е с хубав, плътен косъм  Simple Smile

П.С. А сега се сещам, че вкъщи имам и таблетки чист цинк, но забравих да си ги взема тук  и не съм ги пила  ooooh!

# 65
Страхотни съвети Simple Smile И аз сега си взех Дермабион и след като прочетох ваште съвети мога да го пия с положително настроение. Бих искала да попитам освен това имали някакви други подхранващи таблетки за кожа.Имам проблем с кожата на таза, така наречение целулит на бедрата и малко на дупето. От един месец насам пия повече вода по мин. 1.5л на ден,от 1годин насам хода на латино танци 2пъти през седмицата и 3пъти на зимни кънки. Спортувам си активно, храня се бих казала добре, не ям пържено и мазно, но все още немога да си изгладя кожата, т.е. имам си така наречената портокалова кожа на бедрата, знам че това се получава от лоша обмяна на веществата и ми трбва нещо което да ги подхранва и регулира, незнам дали Дермабиона ще ми помогне? Попринцип имам и много суха кожа, единственно на лицето ми е по мазна и ми се появяват пъпки все още а вече минах пубертета, мажа се с най-различни неща и все още се появяват а съм вече на 25г. и вероятно ми трябва нещо за подхранване на кожата?!  Thinking  Надявам се да не съм ви отекчила с това дълго писмо и се надявам да ми дадете савети, предварително ви блгодаря  Flutter

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 358
Взех си и аз Дермабион-а.Пия по 2 на ден,защото така пише на опаковката.Дано да има ефект Thinking

# 67
  • Мнения: 739
схемата 3, 2, 1 ми бе предписана от дерматолог, но преди мноооого години и от тогава все така си го пия /не постоянно, разбира се/  Grinning жива съм

# 68
Момичета при мен имаше голям ефект от Дермабиона,излизаха ми болезнени,дълбоки,вътрешни пъпки по 1,2 всяка седмица и докато мине едната идва другата и така...ужас.Пия го вече 1 месец х 2 на ден,но още първата седмици имаше ефект-пъпките просто спряха да ми излизат или ако има някоя заблудена,то тя е много малка и външна,минава бързо и не оставя белези.Най-се изкефих,когато в продължение на 2 седмици не ми излезе нито една пъпка Simple Smile,а преди това съм ползвала какво ли не/като започнеш с антибиотик през устата по схема и минеш през всевъзможни за мазане-далацин,имекс,зинерит и още едно,вече не му помня името/ и непрекъснато сменях хидратиращи кремове на виши,корф,лед,клиник и т.н.,що пари съм дала,а тези витамини струват само-4,50лв.
Пробвайте ги задължително,ако не помогнат при вас,то поне с нищо няма да ви навредят,а забравих да кажа,че спря да ми капе и толкаво косата,ама аз коса имам много,така че това ми е последна грижа,пъпките са ми проблема.Успех!

# 69
В основата на Дермабион-а са витамините от Б групата/и само те/. Обаче са в многооо ограничено количество. Има къде по-добри продукти.
Вижте Дермабион-а и го сравнете с NOW - EVE http://www.nowfoods.com/Products/ProductsAlphabetically/M003618.htm
Кожата, косата и ноктите стават.....  Heart Eyes

# 70
  • Мнения: 410
Вижте Дермабион-а и го сравнете с NOW - EVE http://www.nowfoods.com/Products/ProductsAlphabetically/M003618.htm
Кожата, косата и ноктите стават.....  Heart Eyes

Това реклама ли е или да.

# 71
Реклама щеше да е, ако е посочено от къде/кой да се купят.
Линка е към международния сайт на Now, просто да се види съдържанието и да може да се съпостави с Дермабион-а. Съвсем да разсея мнителността ти, ще ти кажа още няколко страхотни продукта. Optimum Nutriton "Opti-women", Ultimate - Complete Formula/ нормални витамини, а не специализирана формула за жени/. Мога още да изредя, ама мисля схвана идеята ми. Всички продукти са на свободна продажба и никоя не е от т.н. мрежов маркетинг.
Защо лекарите изписват въпросния Дермабион - много просто. Те с това са запознати - изписват продукти които им се рекламират и на които фирми ходят на семинари/ между другото Септолете за гърло с страхотен продукт на фирмата/.
А, това че има в пъти по-добри неща....карай не е важно. Rolling Eyes

# 72
  • Мнения: 410
Коментарите ти са толкова свързани с темата за Дермабион, че няма накъде.

Ако искаш да споделиш положителния с опит с разни продукти, създай нова тема.  Peace

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 358
Вече превършвам 3-та опаковка.Пия по две на ден,както пише.Ами няма ефект при мен CryЩе се насоча към други вече.

# 74
Здравейте,случайно попаднах на тази тема за Дермабион. Аз също имам проблеми с кожата,по точно по челото и по брадичката ми избиха папки. Ходих на дерматолог и ми предписа тези хапчета да пия,дано да има ефект. Пия ги от 10-тина дена,все още не виждам положителен екект,а отрицателен (по брадичката ми се появиха повече Sad ),дано това да е добър резултат,защото прочетох,че излизат ли повете това озн че започва да се чисти кожата.Пия ги 3 х 1,след 10-12 дена съм на преглед,да видим какво ще стане до тогава и какво ще каже дерматолога.

# 75
Zdraveite i ot men dneska hodih na dermatolog zaradi problemnata mi koja izlizat mi mnogo pupki na bradi4kata vutreshni koito mnogo me bolqt i takiva s gnoi  veski den  po nqkoq nova neshto ujasno i dermatologa mi izpisa dermabion 3 puti po 1 na den ,zinerit koeto az predi sum polzvala imashe efekt i gentamicin aktavis zapo4vam da gi lekuvam i dermatologa mi kaza da otida sled 10 dena da me vidi kaza da ne gi 4oplq  i da se hranq bez maznini kakto bani4ki pizi maslo nikakvo mazno  ama   az ot 1 mesec ne  izpolzvam vredni hrani kakto mine izvestno vreme shte vi pisha kakuv e efekta vurhu mene  dano da ima efekt

# 76
  • Мнения: 73
Здравейте на всички.Аз съм една от вас с проблемна кожа ,но откакто пия дермабион сим много доволна.Препоръчвам го на всички.Пие се по схема и не съм качила килца.Хубаво е с приемането на таблетки да се почиства лицето с медицинска козметика.Аз лично използвах зинерит /антибиотик/ и гел за измиване на лице на биодерм и крема за проблемна кожа.Сега продължавам с лечението на лицето си/което е изчистено от гадните пъпки е излиза по една преди цикъл,но това е нормално,но аз съм  доволна и на това/,като го мажа с далацин/антибиотик/ и ползвам козметика на Ивостин.Антибиотика го смених защото не е хубаво да се използва дълго време а козметиката защото е по-евтина и със същото действие.Естествено се престраших да отида и на козметик за почистване на лицето и резултата за мен е много добър.

# 77
  • Мнения: 138
Здравейте , темата е малко старичка , но имам питане. Някой приемал ли е дермабиона повечко време? Например 6 месеца (и повече?) говорим специално за акнето ? И има ли опасност ако се приема дълго време в малки количества?

# 78
  • Мнения: 1 716
Здравейте , темата е малко старичка , но имам питане. Някой приемал ли е дермабиона повечко време? Например 6 месеца (и повече?) говорим специално за акнето ? И има ли опасност ако се приема дълго време в малки количества?
А какъв е смисъла?
Може би е по-добре както си пише на опаковката. Peace Щом така пише, значи това е най-добрият вариант, поне аз така разсъждавам. Peace Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт