Какво да подаря на жена си?

  • 6 338
  • 61
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 228
Поци, по случай десетата ви годишнина можеш да се опиташ да разбереш какво харесва и на какво се радва жена ти. Крайно време е да го направиш. Това ще бъде най-хубавия подарък за нея.

# 16
  • Мнения: 4 678
Посещение във фризьорски салон  Whistling
Че тя от там не излиза smile3511


Щом харесва такива неща - можеш да й подариш годишна карта за фитнес+разните му там сауни, парни бани, спа-процедури.

+тихото хотелче.EEEEEEEEEEEEEEEE  за тва не бях се досетил,за фитнеса newsm10


# 17
  • Мнения: 563
Поци, по случай десетата ви годишнина можеш да се опиташ да разбереш какво харесва и на какво се радва жена ти. Крайно време е да го направиш. Това ще бъде най-хубавия подарък за нея.

много добре казано Peace

# 18
  • Мнения: 4 678
Поци, по случай десетата ви годишнина можеш да се опиташ да разбереш какво харесва и на какво се радва жена ти. Крайно време е да го направиш. Това ще бъде най-хубавия подарък за нея.

много добре казано Peace
Ако някой може да разбере жена ,  love001зодия Лъв за 10 години, ще го целуна където пожелае newsm17

# 19
  • Поморие
  • Мнения: 51
Аз на мъжа ми му подарих дъщеря за 10 годишнината ,ама при вас май трябва нещо друго да се измисли.Доколкото се сещам "лъвките"си падат по по-луксозните джунджурии,успех в начинанието и искрени благопожелания за празника!!!  Laughing

# 20
  • Мнения: 3 423
Изпери, изглади, сготви,
изчисти, измий чиниите,
сложи масата, запали ги
тия свещи, пусни оная ми
ти музика, разгърди се и
я остави да те прелъсти.
Откога й го обещаваш.

# 21
  • Мнения: 6 993
хвърчило  Laughing ...отнесено, но аз много искам .... и после идете  на някоя поляна да го пускате
Това би ми харесало на мен за моята годишнина!
А щом е Лъв - нещо голямо и впечетляващо, те уж си падат по такива неща.Злато някакво. Братовчедка ми е Лъв и само златни бижута и дай Rolling Eyes
Това с хвърчилото по върви за Рак или Риби. Laughing

# 22
  • Мнения: 651
Тихото хотелче може да е нож с 2 остриета. Зависи какъв живот водите; с какво се занимавате и т.н.
Екскурзията е добър вариант..

# 23
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
За един наш празник бях спретнала една много хубава изненада, която се хареса много от мъжа ми. Струва ми се, че ще е подходяща и във вашия случай. Бях взела стая в хотел, но много тих и спокоен, украсих я с много чаени свещи, както и банята. Във ваната сложих и ароматни някакви цветя. Резервирах и маса в ресторанта на хотела. Та, облякохме се по-официално и го поведох. Той не знаеше нищо предварително. Влезнахме в ресторанта, хапнахме, пийнахме и си изкарахме много романтично понеже обстановката предразполагаше. При което мъжът ми реше, че това е изненадата и че ще се прибираме у дома, но не... LaughingЗавързах му очите с шалчето, с което си бях гарнирала тоалета и го поведох към асансьора. Той шах...Пита ме къде го водя, а аз му отговорих, че ще му покажа звездите.  Wink Стигнахме до етажа, отключих стаята и му развързах очите. Това, което последва беше един от най-романтичните и нежни и диви спомени, които имам.  Wink Mr. Green

Каквото и да решиш да й подариш, съм сигурна, че тя ще го оцени!  Peace Hug

# 24
екскурзия.......    loveuuu   подарък -нещо което ще и остане за спомен !!!може би  някакво бижу...ефектен прастен ,часовник..не забравяй да направиш нещо  с което да се чувства обичана (за всеки е индивидуално ти познаваш най -добре жена си)вечеря на свещи, повторно предложение за брак  иииииииииииииииииии черешката на изненадата  fertilization                    preggo                          newsm30             УСПЕХ В ИЗБОРА

# 25
  • Мнения: 2 022
Спомням си откъс от някакъв филм (не помня нито името , нито съдържанието на филма).

Той: Скъпа, честита годишнина! Нося ти подарък.
Тя: Дано да е малък!
Той: Защо?
Тя: Колкото по-малък е, толкова по-голяма е вероятността да е бижу!
Той: Не се безпокой, скъпа, съвсем малък е...

Следва изваждане на кутийка с някакво бижу.........  Wink

# 26
  • Емаесесаесесапипиа
  • Мнения: 488
Бебе;
бягаща пътека;
ситроенче

Мъжът ми ми е подарявал горните две неща и бях много щастлива (и от двете). Сега си чакам ситроенчето Simple Smile

# 27
  • Мнения: 3 674
хвърчило  Laughing ...отнесено, но аз много искам .... и после идете  на някоя поляна да го пускате
Това би ми харесало на мен за моята годишнина!
А щом е Лъв - нещо голямо и впечетляващо, те уж си падат по такива неща.Злато някакво. Братовчедка ми е Лъв и само златни бижута и дай Rolling Eyes
Това с хвърчилото по върви за Рак или Риби. Laughing
Щотo сме по-романтични ли? Blush

# 28
  • Мнения: 3 674
Бебе;
бягаща пътека;
ситроенче

Мъжът ми ми е подарявал горните две неща и бях много щастлива (и от двете). Сега си чакам ситроенчето Simple Smile
Я Flutter ......някой  тук предложи  "бебе".... Wink Да и направиш едно бебе...едно много сладко беб4е. Heart Eyes baby_neutral

# 29
  • Мнения: 4 176
Поци, по случай десетата ви годишнина можеш да се опиташ да разбереш какво харесва и на какво се радва жена ти. Крайно време е да го направиш. Това ще бъде най-хубавия подарък за нея.

много добре казано Peace
Ако някой може да разбере жена ,  love001зодия Лъв за 10 години, ще го целуна където пожелае newsm17
Аз съм зодия лъв и много се храесвам и обичам.
Подари и бижу или екскурзия в чужбина. Или в краен случай я заведи на море в гърция, турция...по-близо

Общи условия

Активация на акаунт