Момичета.Какво би Ви подтикнало към изневярата.

  • 31 431
  • 299
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 145
Според мен жените изневеряват или от липса на мъжко внимание или от желанието за много от него . Мен не би ме подтикнало нищо , поне на този етап от моя живот . Обичам съпруга си и аз съм си го избрала и получавам само добро от него и не бих на този етап от нашия живот го наранила чрез изневяра .Мисля че има жени създадени да изневеряват и такива , които наистина няма никога да го направят , тези които изневеряват не им трябва причина или за оправдание винаги ще си намерят такава - оправдаваща ги . През моя тоглед любовта е за двама , но ако наистина някой ден любовта избледнее , няма нежност , няма тръпка , няма разговор  , няма интимност и ако един друг мъж ти ги предложи е тогава ..................всеки има право да направи своя избор .

# 16
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Така си е... желание като има- причина ще се намери Laughing

# 17
  • Мнения: 179
Може да не е по църковните канони, но изневярата си има и своите добри страни.
На мен ми подейства опресняващо на паметта. Така е подействала и на милото.
Сега сме отново заедно и то не заради детето, а заради самите нас. Един вид, преоткриване.

# 18
  • Мнения: 145
Може да не е по църковните канони, но изневярата си има и своите добри страни.
На мен ми подейства опресняващо на паметта. Така е подействала и на милото.
Сега сме отново заедно и то не заради детето, а заради самите нас. Един вид, преоткриване.

Надявам се наистина много при вас да е така и да сте преоткрили любовта заради самите себе си и изневярата да е била временна заблуда , че с някой друг би ви било по - добре заедно отколкото с вас самите .

# 19
  • Мнения: 179
На косъм от развода бяхме. Поживяхме лятото разделени. Тъжно лято.
Когато се събрахме си купихме, така мечтаното от нас жилище. Стига
сме давали луди пари за наеми.
Не сме били по щастливи дори и в деня на сватбата ни.

# 20
  • Мнения: 145
На косъм от развода бяхме. Поживяхме лятото разделени. Тъжно лято.
Когато се събрахме си купихме, така мечтаното от нас жилище. Стига
сме давали луди пари за наеми.
Не сме били по щастливи дори и в деня на сватбата ни.
Може би от това сте имали нижда да разберете какво сте един за друг . Пожелавам ви дълъг и щаслив семеен живот , без повече изневяри , защото те нараняват болезнено .
Успех

# 21
# 22
  • Мнения: 6 705
Ще цитирам една позната. Това е нейното обяснение защо се е поддала на изкушението.

"Ще положа всички усилия, но да не мислиш, че ще ме целуват и прегръщат за това?! Просто мен не ме целуват и прегръщат. Не ми казват нищо хубаво. Как да не залитна?!

Става дума за нежност и да се чувстваш обичан. Само това има значение
Щастието е в малките неща. Всеки има нужда от любов и малко нежност. Така поне мисля аз. И вие мъжете не си давате сметка, че това кара жените да гледат настрани.
Аз го разбрах! По трудния начин, естествено. Не бих погледнала на този мъж като на мъж, ако бях се чувствала много обичана и ако нежността преливаше. Разбра, нали
Вие, мъжете, много добре знаете, но ни приемате като даденост.
Случи се, но не знам защо - може и от мъка по него, може и защото искам някой да ми каже нещо хубаво, да ме прегърне и да ме целуне.
А аз просто бях забравила какво е нежност и всичко останало. Този човек ми припомни, нищо, че се правя на корава и силна."

# 23
  • Мнения: 3 268
Може да не е по църковните канони, но изневярата си има и своите добри страни.
На мен ми подейства опресняващо на паметта. Така е подействала и на милото.
Сега сме отново заедно и то не заради детето, а заради самите нас. Един вид, преоткриване.
Да,много често изневярата действа точно така.Напълно подкрепям мнението ти.В моя живот ,точно сега обаче трудно може да стане залитане.Нямам време и нерви за това.Много съм заета и даже не ми минава през акъла такова нещо.Иначе причина винаги може да се намери.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 846
Бих изневерила, ако чувствам дефицит на любов и внимание, а още не съм готова за раздяла.

Освен това мисля, че хората ( и мъжете, и жените) изневеряват от суета - поддават се на ухажвания, защото егото им е поласкано, а после не могат да се спрат навреме. Това често няма нищо общо със секса.

# 25
  • Мнения: 335
... мисля, че хората ( и мъжете, и жените) изневеряват от суета - поддават се на ухажвания, защото егото им е поласкано, а после не могат да се спрат навреме. Това често няма нищо общо със секса.

Това звучи много точно.

# 26
Пиша като гост,защото съм го правила и може би мнението ми ще ти е от полза!
Спря да ме чува,всичко каквото кажа,все е глупост!Започна да ме ограничава,за обикновени неща-кафе с приятелка примерно,ревността се всели също,без да има причина и еднообразен секс,година след година все едно и също,а той иска през ден.....цели 17 години!Започнах да се чувствам все едно живея с баща си или брат си-роднина!!!Не ме е накарал,за толкова години да се чувствам секси!!!Да ме гледа както мъж гледа жена!!!Погледът му е на мъж,който "обича" сестричката си!!!! А аз искам да ме кара да се чувствам кучка,ако щеш от време на време,не дете!!!

# 27
  • Мнения: 830
Какво би ме подтикнало към изневяра-Изкушението

# 28
  • Мнения: 245
Ами и аз съм се замисляла и друг път по този въпрос, относително е наистина при всеки е различно.Много рядко някой ще го направи просто ей така щот му е кеф,виждам че всичко опира да уважение и до каква степен можеш да разпалваш искрицата на страста.Та и при мен е така.

# 29
  • Мнения: 730
Липсата на уважение,внимание,разбиране.

Ама това не е ли за тема "Какво би ви подтикнало към раздялата".

По-честно е сякаш.

Изневярата сама по себе си е лъжа.
Лошо нещо е.
Вярващите ще ви кажат, че е "грях" - има си даже специална заповед.
А тука отговорите май я описват малко нещо като "законна самоотбрана".



Това си е мое мнение,но за да съм по-ясна имам впредвид,че липсата на тези прости нещица/а може би и още някои/ би убила чувствата ми,което мисля логично би довело до изневяра,независимо физическа,или не.Не ми се разсъждава толкова философски да анализирам дали е самоотбрана и на какви закони се подчинява.За мен изневярата е много близко до раздялата,така,че както и да го кажа за мен все ще е едно и също.Дали е лошо нещо няма нужда да казвам,за някои е нормално дори.

Последна редакция: пт, 16 мар 2007, 00:05 от Анакондьо

Общи условия

Активация на акаунт