мъжът ми пак ме обиди - дайте мнение

  • 4 170
  • 45
  •   1
Отговори
# 15


За много неща може да се огледаш и ослушаш, но определено не е моя работа да те напътствам, иначе ще изляза крива.


Все пак благодаря ти. Не бих изкарала някого крив мнение се дава а дали ще се вземе за съвет вече решава отсрещния т.е. прим. аз пък ако нямам мозък ....... Laughing

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Може би там е грешката, опитай от вратата и за краката и в леглото, най насетне.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Може ли категоричен отговор: съмняваш ли се в изневяра?

# 18
Може би там е грешката, опитай от вратата и за краката и в леглото, най насетне.


Друго имах пред вид. Не става чакаш мълчиш аз се опитвам да правя нещо той заспива след никаквата му реакция. И в един ден решил,че иска  цитирам - айде малко секс и да лягам . в това време зяпа телевизия

# 19
Може ли категоричен отговор: съмняваш ли се в изневяра?

Имам съмнения да, но не съм проследила просто не съм ревнива и от там май немога да зацепя какво да огледам. А сетих се нещо тук там намеря някой чужд номер в тела. Докато питам обаче той изтриит само той другите стоят

# 20
  • Мнения: 651
Много точно заглавие си избрала за темата в такъв случай.
Подобно поведение, особено ако не е инцидентно, наистина ОБИЖДА newsm12

# 21
  • Мнения: 208
      Мацки извинявам, че не влязох като регистрирана ,но честно казано малко ми е неудобно и същевременно ми трябват вашите мнения за да видя кой крив кой прав.
         От известно време секса ни куца според мен доста. Няма ласки няма игра нищо, няма и желание много много. Заедно сме от близо 8 години. Тази вечер се разиграва следната сцена - лежим си и той - нещо няма ли да има а ? Аз се правя на ощипана,защото милион пъти съм намеквала че така няма да стане аз да не съм уличница искам и аз айде правя го. Този път не издържах и финно му казах,но направо - извинявай ама ти няма ли да се раздвижиш, но малко така шеговито и уточнявам пред него,че си мисля че просто не сме на една вълна да не се обиди. Той като се засегна направи се на обиден и заспа, а на мен ми е криво и направо ми се плаче дори не реагира адекватно. Смятате ли,че аз съм мърморана? Дайте мнение вие какво бихте направили в такъв случай? Много ви благодаря предварително
Въобще не мисля,че си мърморана. Не знам за какво се сърди ,но си отстоявай правата - щом имаш нужда от нежност и внимание трябва да ги получиш. Мъжете трябва да разберат,че за да получат първо трябва да дадат  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 364
 newsm78
Ако ти изневерява, сигурно ще усетиш. Все пак не мисля, че е това - щом иска секс. Ако имаше друга - изобщо не би те пипнал или веднъж на 2-3 месеца. Така мисля поне  newsm78
Неприятна работа, може би проблема да е някъде в ежедневието, да сте се отдалечили малко, не знам. Определено щом той не се замисля как се чувстваш ти, има проблем. И други неща си мисля, но не е добра идея да ги казвам, защото само ти си знаеш как стоят нещата и няма да е добре да те измъчва съмнението, а после да се окаже, че е било неоснователно.
Поговорете си! Успех! Hug

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Аз не мога да ти пиша на лични, така че ако искаш повече инфо можеш ли да влезеш в чата, като си готова и аз ще го направя, само ми кажи с кой ник.

# 24
Аз не мога да ти пиша на лични, така че ако искаш повече инфо можеш ли да влезеш в чата, като си готова и аз ще го направя, само ми кажи с кой ник.

само кажи в кой чат,че съм си новак малко. Тук ли има такъв

# 25
newsm78
Ако ти изневерява, сигурно ще усетиш. Все пак не мисля, че е това - щом иска секс. Ако имаше друга - изобщо не би те пипнал или веднъж на 2-3 месеца. Така мисля поне  newsm78
Неприятна работа, може би проблема да е някъде в ежедневието, да сте се отдалечили малко, не знам. Определено щом той не се замисля как се чувстваш ти, има проблем. И други неща си мисля, но не е добра идея да ги казвам, защото само ти си знаеш как стоят нещата и няма да е добре да те измъчва съмнението, а после да се окаже, че е било неоснователно.
Поговорете си! Успех! Hug

Ако искаш ги кажи аз съм трезвомислеща така смятам де. Но страничното мнение почти винаги е по - точно. Колкото и да се стремя немога да застана и да погледна трезво и безпристрастно отстрани

# 26
  • София
  • Мнения: 13 206
А нещо съмнително забелязваш ли?


Абе защо зорлем я вкарвате в жената в разни мисли... Егати...

# 27
Много точно заглавие си избрала за темата в такъв случай.
Подобно поведение, особено ако не е инцидентно, наистина ОБИЖДА newsm12


хич не е инцидентно направо стана постоянно. Да има нормални отношения м/у нас си е инцидент

# 28
  • София
  • Мнения: 13 206
Мърморана... сега ще ти кажа какво мисля аз... 8 г. никак не са малко... нещата изобщо не са както в началото. Живота на всички ни е напрегнат и рано или късно в отношенията се намества как да го кажа... рутината... Има си такива моменти когато не сте на една вълна. Мъжете са по-особени в тези моменти... Със сигурност се дразни от отказа ти и го е показал по този начин. Мъжете просто така реагират. Жените забъразни в работа, деца, битовизми сме подложено на стрес и като че ли по-често имаме такива моменти. Напълно разбирам какво ти е! Според мен просто трябва да поговорите, ама не в подобен момент. В друг, когато и двамата сте спокойни, когато ви е добре, тогава разговорът ще е ползотворен.

Аз лично бих те посъветвала да  не си вкарваш в главата мисли за изневяра. По-лошо ще стане! Ще се изтормозиш да мислиш, да следиш и пр...
Това мисля аз... Wink

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
А нещо съмнително забелязваш ли?


Абе защо зорлем я вкарвате в жената в разни мисли... Егати...

 Не го правя с цел вкарване в размисли, тя сама попита. Определено с доста неща от изказването ти съм съгласна, но не може  и не бива човек да се оставя на вълните.

Общи условия

Активация на акаунт