Отговори
# 225
  • Мнения: 51
Момичета,виждам ,че едва ли  ви е било скучно без мен през тези два" почивни" дни...Но, който си има и къща на село с два декара двор,трябва и да се "издухва "малко.    smile3515Два дена пълзях из градината newsm30 и събирах и скубах едни треви....ужас.Да бях ги сяла нямаше да поникнат ,но нали не съм -пък и трябва да ми е гадно  newsm61
Цял ден си повтарях едни римички-осени ме музата, когато се сетих за диетата на Бен и тортата на мама Ирелена. И докато не съм ги забравила да ги споделя и с вас:

Леле к^ва е тая чудесия дива,
че не можели без сладко да отслабват.
Това диверсия е знайте жива,
не става само със спанак и лапад.

Чуйте моята диета
и повярвайте успешна е за всички,
хуквайте след малките хлапета
на обороти-с ролери и цвички.

Ний кокони раз-градски сме тънки,
със завидни форми в профил и ан фас,
и крещиме фрази гръмки-
"не скучайте по кафета,а правете като нас!"

# 226
  • Мнения: 227
лелеи имала си тежак уикент като гледам ние продадохме къщата на село и съм много доволна  newsm44 а и със малко дете веселбата е на 6

# 227
  • Мнения: 398
Съболезнования на семейството!Аз вчера не съм гледала предаването и незнам за какво става въпрос, но това е голяма трагедия.Каква е причината за фаталният край?Пак ли е лекарска немърливост?

# 228
  • Мнения: 441
Не познавам ИВЕНА НИКИТОВА,но единственното ,което мога да кажа в случая е-Почивай в мир
Бен,какво имаш в предвид,че е убита.В смисъл лекарска грешка или ... за какво става дума.Аз вчера пак забравих да гледам предаването и незнам какво са давали...

# 229
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Не познавам ИВЕНА НИКИТОВА,но единственното ,което мога да кажа в случая е-Почивай в мир
Бен,какво имаш в предвид,че е убита.В смисъл лекарска грешка или ... за какво става дума.Аз вчера пак забравих да гледам предаването и незнам какво са давали...

това все едно аз съм го казала... Flowers Rose Flowers Rose

# 230
  • Разград
  • Мнения: 3 110
МОМИЧЕТА,С ОГРОМНА МЪКА ВИ СЪОБЩАВАМ,ЧЕ УБИХА ОЩЕ ЕДНА МАМА!УТРЕ ПОГРЕБВАТ ИВЕНА НИКИТОВА!Дъщеря е на г-н и г-жа Никитови и двамата прекрасни учители.
Вчера я даваха в "такъв е живота",днес трябваше да се омъжи за бащата на детенцето си....
Нямам сили да напиша нещо различно от:ПОЧИВАЙ В МИР ИВЧЕ!
Господи,аз сега държа в ръце дечицата си,а някъде в този град Алек е само на дни,а вече е без майка.

Много,много тъжно. Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 231
ПОЧИВАЙ В МИР Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose
Момичета какво точно е станало?

# 232
  • Разград
  • Мнения: 3 110
ДОБРО УТРО ОТ НАС.Хубав ден ви пожелаваме.

# 233
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Уххх ooooh! ooooh! Станах разногледа докато прочета всичко  Shocked
Пърово добро утро!!!  Hug morning  food010 Coffee
Второ моите съболезнования  за майката на Алекс!!!  Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

Трето някой може ли да ми каже за какво става на въпрос ,защото вчера пак пропуснах да гледам такъв е живота?!?

# 234
  • Мнения: 51
Добро утро отпочинали и много чаровни мами на Разград!
Дано денят е изпълнен само с положителни и изпълнени с усмивки мигове!

ПП. По повод запитването ти Марги-в "ТАКЪВ Е ЖИВОТА" показаха бебчо и бъдещото семейство.По ТВ показаха и коментираха доста положителни неща.Всичко се въртеше около здравето на Алекс/причините за престоя му в болничното заведение / и притесненията/основателни/на родителите. За това ,което каза мама Бен-ще прочетем в днешната преса.Опасявам се ,че долуизложеното е написано в буквалния смисъл и в нашия град отново е извършено зверско престъпление.
МОМИЧЕТА,С ОГРОМНА МЪКА ВИ СЪОБЩАВАМ,ЧЕ УБИХА ОЩЕ ЕДНА МАМА!   
 

# 235
  • Мнения: 441
И ние ви казваме ,,Добро утро''.

# 236
  • Мнения: 124
Привет от мен!За мен днес не е добро утрото.Ивена си замина толкова млада от този свят заради катастрофа.Незнам подробности,защото когато се обадиха да ми кажат,успях само да се разплача и не чувах как точно е станало.В петък задочно говорихме с нея.Нейна много добра праятелка говори с нея по мобилния си пред нас.Учили сме заедно и си пращахме поздрави.
Исках днес да отида на погребението,но не ме пускат заради това,че имам малко бебче.

# 237
  • Разград-София
  • Мнения: 273
В момента гледам "Такъе  е живота" в интернет. и ми става ужасно болно и мъчно.....
Милото детенце.... милата Ивена... Cry

# 238
Здравейте мами, дано денят ви бъде прекрасен и усмихнат.
 wavey wavey wavey newsm44 newsm44 newsm44
Хайде на  1stroller 1stroller 1stroller

# 239
  • Разград-София
  • Мнения: 273
"Жена на 34 г. е починала при катастрофа на Околовръстното шосе край Разград. Тя е управлявала лек автомобил Пежо. Колата е навлязла в насрещното движение и се е ударила челно в Ауди. Водачът на Аудито е настанен в болница. При инцидента са пострадали още една жена и 16-годишен младеж. "
 Cry Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose
Това е което успях да намеря ....

Общи условия

Активация на акаунт