Мисля,че никога повече няма да намеря свестен:)

  • 13 731
  • 154
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 425
@Стън
Не си спомням някога да съм твърдал, че съм идеален.
Добри съвети не е толкова лесно да се дават.
А обяснения на никого не искам.
Само казвам какво е сбъркала досега (според мен).

# 16
  • Мнения: X
Абе те щото на опашка чакат за разведени с деца.
Те собствените си деца не щат камо ли чуждите.

Това, че някой е намерил, е просто въпрос на късмет, ние дето не сме намерили - сме в рамките на нормалното и в правилото. Това е истината.
Не ми става ясно, защо трябва да си самовнушаваме, че ще си намерим някой - това си е чиста проба самозалъгване.

# 17
  • Мнения: 1 559
Съгласна съм с Panther Peace.Не е трябвало да има връзка с женен мъж,при условие ,че и тя не е първа младост(естествено че не и престаряла,просто за такива глупости би трябвалo да е пораснала Sunglasses),и е можела да уползотвори времето си с други по реализиращи неща Crossing Arms.А и като  се замисля,много пъти ако си направил нещо лошо,некоректно спрямо някой друг ,после всичко се връща Tired.....но пък няма безгрешни хора Mr. Green.Само мога да и пожелая късмет,и да срешне своята половинка Heart Eyes,защото няма по хубаво от това ,да се чувстваш обичан Heart Eyes и да имаш едно топло гнезденце в къщи.

# 18
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
коригирах лошия си език - определено нещо май съм станала с грешна анатомия нагоре

както и да е - иначе оставам с впечатление, че пред мен е човек далече под 30г - по начина по който реагира в ситуацията
отдавна съм разбрала че мъжа ВЕЧЕ след като имам дете - не е на първо място
секс - винаги ще си намеря, така че да не ми липсва толкова, че да търча като загоряла да търся мъж....
а иначе - самотен е човек и с половинка, затова + опита ми на 30г сочи, че търсенето като самоцел води само до грешки - къде от прибързаност, къде поради др неща

елмаз и дата са сайтове за секс за мен
ако имаш интерес - начин ЕВЕНТУАЛНО за прилично запознанство - кюто и скайпа
другото си е "ела вълчо изяж ме" - несериозни неща поне за мен - като видях - защото признавам от интерес се регистрирах в един от двата сайта - какви писма ми пристигат в пощата - ясно ми е какво мога да намеря там
а с кю-то и скайпа/за второто не съм сигурна де/ - може да се намерят и добри виртуални приятели!

# 19
  • Мнения: 583
Ей хора те и мъжете които са женени пък се занимават с други жени са за бой но и несемейните жени и те също що не се замислят като тръгват с женени какво целят с това като търсиш търси неангажиран а не като го видиш че е налапал въдицата и ти веднага да се възползваш това е честно казано запълване на времето а не търсене на човека с който искаш да живееш повечето добре сте изказали мнение че не се търси мъж по интернет и ще задам въпрос към всички какво означава търсене на мъж и то свестен дали сред младите има такива все още

# 20
  • София
  • Мнения: 2 846
привет на всички, аз отскоро съм тук, но същото важи и за мен. влизам в един сайт от 2 месеца и само смотаняци ми се падат. миналата седмица излязох с един, който ми се видя улегнал и зрял, искал обаче само секс. тръгнах с ясната мисъл за това, но като го видях - любов от пръв поглед, той обаче - не искал чувства. ми беше много гот, но той не иска вече да се виждаме и се чувствам като разбита на парчета. дори не ще да си останем приятели. кво да ги прайш - мъжка му логика. така че не вярвайте на сайтовете за запознанства - всички лъжат и търсят секс и нищо повече.... това поне мисля аз. по заведения също не се срещат свестни, явно въпрос на  късмет  Cry

Извинявай, не искам да съм груба, ама нали не си си легнала с него на първата среща?

# 21
  • София
  • Мнения: 2 846
Като ви чета, хващам се за главата! Наистина ли не вярвате, че има свестни, готини, свободни мъже над 30? Наистина ли смятате, че в сайтовете всички търсят само секс? Наистина ли не знаете, че и мъжете, както и жените имат нужда от половинка, от любов?

Когато вярваш в нещо и много го искаш, то се сбъдва.

Не искам да съм груба, но ако една жена попада само на сексуални маниаци или пък никой не я възприема насериозно, тя трябва да потърси вината в себе си - явно критерият й за мъже не е точен. Помислете върху това. Peace

# 22
  • Мнения: 36
Не, мила, на първа среща не правя секс. Но те всички само това чакат. Като не го получат до 2-3 среща и дим да ги няма. Аз не разсъждавам така, консервативна съм, иска ми се романтика и чувства .... това в сайтовете го НЯМА Sad

# 23
  • София
  • Мнения: 2 846
Не, мила, на първа среща не правя секс. Но те всички само това чакат. Като не го получат до 2-3 среща и дим да ги няма. Аз не разсъждавам така, консервативна съм, иска ми се романтика и чувства .... това в сайтовете го НЯМА Sad

Да, бе, няма! И в сайтовете е като в живота - хора всякакви.
Вярвай ми, ако имаш късмет, ще го срещнеш и в сайт. Аз съм живия пример.

# 24
  • Мнения: 1 425
Да, бе, няма! И в сайтовете е като в живота - хора всякакви.
  Peace

# 25
  • Мнения: 2 327
Вярвай ми, ако имаш късмет, ще го срещнеш и в сайт. Аз съм живия пример.

А ако няма късмет?

Според мен няма рецепта за това къде можеш да срещнеш подходящия човек. За това и не можеш да го търсиш. Можеш само да увеличиш контактите си, но дори и това никакви гаранции не дава. Най-малкото, защото за една връзка трябват двама.

# 26
  • Мнения: 583
погледнах в елмаз просто да видя за какво става дума не съм много сигурна че точно там ще открие някой някого за сериозна връзка а това че някой е открил човека точно в сайт знаете че всяко правило си има изключения

# 27
  • София
  • Мнения: 2 846
Вярвай ми, ако имаш късмет, ще го срещнеш и в сайт. Аз съм живия пример.

А ако няма късмет?

Според мен няма рецепта за това къде можеш да срещнеш подходящия човек. За това и не можеш да го търсиш. Можеш само да увеличиш контактите си, но дори и това никакви гаранции не дава. Най-малкото, защото за една връзка трябват двама.
погледнах в елмаз просто да видя за какво става дума не съм много сигурна че точно там ще открие някой някого за сериозна връзка а това че някой е открил човека точно в сайт знаете че всяко правило си има изключения

Хубаво. Не ми се спори. Просто в сайта е по-лесно да срещнеш свободен мъж на подходяща възраст отколкото на улицата или в заведение. Защото представете си един мъж на 35 в кръчма - дори и да ви хареса, ако сте там с приятелки, как ще се престраши, откъде да знае ,че сте разведени? Казвам всичко това не за да споря или да дразня някого, а защото смятам, че човек трябва да си дава шансове. Присъствието в един сайт за запознанства не вреди, напротив дава допълнителни шансове. Защото късметът си е късмет, но "Господ помага, ама в кошара не вкарва." Peace

# 28
  • Мнения: 1 425
Работата със срещането на ЧОВЕКА е като тотото. Можеш един фиш да пуснеш и да спечелиш шестица, а можеш да пуснеш много-много фишове и накрая нищо.
Но като имаш повече контакти (фишове) - шанса някъде да ти излезе късмета в общия случай е по-голям.
А в наше време най-лесния начин да се запознаеш с повече хора е интернет. Сайтове, ICQ, Skype. Ясно е че ще има и много плява там. Ама някъде има и скрита перла за вас Simple Smile
Не се отчайвайте и не губете надежда.  Peace

# 29
  • Мнения: X
Абе въпросът е много комплексен и незнам защо задълбахте на тема сайтове.
Примерно - и да си намеря някой - ми кога ще се виждам с него? .. време нямам и секундичка - максимумът, който мога да извлека от себе си - демек колкото и да се напъвам  Laughing -  е 1нъж седмично.
ми съгласете се че няма кой да ми се навие..  Laughing Laughing Laughing лол лол - смешно ми става само като се чета ....

уф, поне да бях грозна да знам защо... хаха Joy

опа - пък може да съм грозна пък още да не знам... хм... ето нещо върху което да помисля довечера...  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт