Това семейство има нужда от помощ

  • 3 900
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 138
момичета, много съм радостна. днес се срещнах с госпожа Жени Кайзер, представител на немската организация Щернщунден, доста известна в германия.
http://www.br-online.de/br-intern/thema/sternstunden//
 Те работят по различни проекти и с българия, и помагат с много средтсва, и най-вече с консумативи за деца с увреждания. утре тя има среща с вицепрезидента. разпечатах статията за Севда и Poсен и и я дадох. Ще я даде на вицепрезидента. с какво може да помогне той не знам, но поне ще научи за семейството от първа ръка. Юху

# 16
  • Мнения: 430
Браво!

Дай Боже да им помогнат с колички и с консумативи за по-дълъг период  Praynig

Знае ли се колко успешно е минал концерта?

# 17
  • Мнения: 4 138
днес се срещнах с Росен. той е в софия за 2 дни. концерта е минал успешно, колички са осигурени от щедри анонимни  дарители  bouquetще пристигнат до месец.
толкова ведър и мил човек. направо съм възхитена.
утре ще се видим пак. искам да им подаря стария си лаптоп. така няма да му се налага да ходи по зали. с парите които дава, ще може да си прокарат вкъщи интернет.
жилище са им дали. двустайно Shockedс баня два на един Shocked
трябва им нещо като ваничка за къпане на децата. ползват бебешката. децата са обаче вече на 6 и на 9 години. чудехме се какво би било подходящо, но при всички положения трябва да е доста по-голямо от бебешка вана, а и те къпят децата в стаята, в банята няма място. росен влачи кофи с вода до стаята и обратно. страхотен човек, борбен. веднъж не се оплака. абе просто съм щастлива, че имах възможноста да се запозная с него.
за лекарствата от германия се работи по въпроса Wink

Общи условия

Активация на акаунт