Кажете метод эа напълняване- Моля!!!

  • 11 173
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 852
Аз също се присъединявам към искащите да качат някое килце.В момента съм 44 искам да станат поне 48/50,ям доста ама не ми се лепи нищичко Sick.Ще следя темата с интерес.  Thinking

# 16
  • Мнения: 1 243
- Гейнъри – името идва от англ. (gain-печеля, добивам, покачвам) и се визират килограмите телесно тегло. В състава на гейнерите преобладават въглехидратите, задължително има още протеини, а понякога и креатин, глутамин, билки, фибри и полезни мазнини.

Желаният от тях ефект е бързото покачване на телесното тегло и са препоръчителни за хора с бърз матаболизъм, за които покачването на телесното тегло е трудна задача. Предлагат се на прах.

>Цена: 6-20лв./500гр.

Освен това сутрин може да хапва филийки с мед и орехи - страшно калорични са! И да съчетава със спорт за да се разпределят килцата равномерно!
  bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 625
Малко в кръга на шегата, но ... кажи и да вземе да спазва някоя диета! Аз след всяка диета съм +2 кг! И така за дестина години - хоп +15! Е това се казва постижение! Crazy

# 18
  • Мнения: 208
А тя е слаба, защото яде и не качва или не й се яде?
Яде като эа световно но не качва newsm78
Важно е и какво яде - някои хора се тъпчат с нездравословни буклуци и не могат да качат килограми. Трябва да хапва месо,плодове, зеленчуци, пълнозърнести тестени продукти. Както някои дебелят много от нездравословните храни, така пък други не могат да напълнеят ако не се хранят здравословно.

# 19
  • Мнения: 2 897
Масло - в малък обем има много калории и подхожда на всякакви неща - задушени зеленчуци, крехки месца, на филийка..

Kasidy,
пробвай да си слагаж масло на почти всичко, което ядеш и гаранция ще качиш. Звучи много мазно, но не е така. Например аз не обичам зеленчуци, които са задушавани В масло, наистина ми стои мазно, но ако са задушени предварително и СЛЕД ТОВА докато а топли са им сложени отгоре тънки филийки масло става божествено.
В мюслито има доста калории също, а е полезно. Купичка мюсли с пълномаслено кисело мляко е дора идея.
В ядките има много калории as well. Хапвай по пакетче ядки като междинна закуска - вместо солети или чипс.
Нека не забравяме добрия стар кашкавал.
В общи линии хапваш ли сметана (с плодове например), масло (със зеленчуци), кашкавал (на филийка), ядки,  мюсли (с кисело мляко) всеки ден ще напълнееш, гаранция.

# 20
  • Мнения: 74
здравеите,
и на мен ми се иска да кача още малко ,ще ви разкажа за себе си аз докъто кърмих малкия свалих много бързо килца станах 45 а в същото време си хапвах доста след като спрях да кърмя започнах да ям по по-малко и си налагах да изяждам малко повече от това,което ми се яде и така с упорит труд след около 6 месеца станах 50кг (в момента съм толкова) сега внимавам да не си ги загубя а ако кача още малко добре дошло Simple Smile

като се замисля и аз ям доста масло почти на всичко си слагам само където съм вегитарянка но това не е причина да си слаб аз имам приятелка която не яде месо и е пълничка

# 21
  • Мнения: 4 734
Имам известен опит със сметаната Sad В комбинация с овесени ядки... Качих, но само на г.з!

# 22
  • Мнения: 306
Няма метод за напълняване!!!!На мен ми помогна мед със ядки/бадеми,орехи/ по 2-3лъжици преди ядене!!!Преди това правих какви ли не изследвания и пих какво ли не без резултат!!!

# 23
  • Мнения: 157
Аз съм 48 килограма, ям повече от всички у дома , и не мога да кача и 200 грама.Единственно когато съм яла в един и същи час в продължение на няколко месеца съм качвала по 4 килограма. newsm64

# 24
  • Мнения: 250
Съгласна съм с мнението да се приема бирена мая, както и витамини.На мен са ми казвали ,че мед и орехи на гладно-всеки ден, върши чудеса по отношение на желаното напълняване.

# 25
  • Мнения: X
Аз не знам дали съм за тази тема, но след няколко забележки от колеги и познати взех че се погледнах в огледалото и установих, че наистина са прави - отслабнала съм.  #CrazyОколо 2 килца за седмица, но на мойте 172 см и 50 кила това е много. Ям си нормално, само дето не ми се услажда нещо храната. Иначе вчера ме подгони глад за сладко и търчах до сладкарницата, хапнах си и се поуспокоих, но днес пък не ми се яде нищо- омръзнаха ми тия тестени щуротии на работа - всичките сандвичи, пици, лазани... newsm78

# 26
  • Мнения: 8 505
А тя е слаба, защото яде и не качва или не й се яде?
Яде като эа световно но не качва newsm78

И аз съм така Confused Опитах какво ли не,но резултатът е още 2 кг надолу Sad Единственото,което не съм опитала е да откажа цигарите.Нямам такова намерение за момента.

# 27
  • Мнения: 266
За напълняване- протеинов шейк за натрупване на маса приема се заедно с храната. Но същевременно с това трябва да се спортува.

# 28
  • Мнения: 750
Знаеш ли, в момента се замислям, възможно ли е да страда от Хашимото, а да не знае и да не се е изследвала?Колко е голяма? Много малко ми звучат тези килограми, независимо от ръста. Аз, преди няколко години, на 160см бях 42кг. Нямах анорексия, ама явно тогава съм започнала да развивам Хашимотот, което чак сега ми откриха. Да отиде на лекар, да се изследва и после диети и други работи. Късмет!

# 29
  • Мнения: 74
reflex аз не пуша вече от две години като ги отказах не съм качила и грам

dunT и аз пробвах това с меда и ядките,но апетита ми се губи като изям една лъжица мед

Общи условия

Активация на акаунт