Нов огромен детски магазин - Магазина на прасето:)някой ходи ли вече?

  • 22 470
  • 196
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 255
Споделих инфо  Hug - дано съм била полезна  Wink
Нека да правим заключения след като го посетим  Peace
Празни приказки е най лесно да се говорят  ooooh!

Що да е безплатна реклама - споделям какво съм открила - нали за това е форума  Thinking
Собствениците на Пакостник го правят - а това ми говори много !!!  Peace
Да си призная, мамче,

Ти се дразниш на продавачки питбули, а аз се дразня на такива обръщения  Mr. Green
Със здраве си бременей   bouquet - има детски магазини за всички  Whistling
Навсякъде продават едно и също /с малки изключения/ Laughing

# 16
  • Мнения: 2 309
Уф, много ми е далече, айде дано да е наистина добър, той и Хиполенд тръгна уж като всичко под небето, ама почти нищо няма.

# 17
  • Мнения: 2 730
Още нищо не съм пазарувала за моето бебче,така че кажете каде е този магазин Пакостник?Икато правите реклама,или просто давате информация няма значение,кажете кога тачно април е откриването?

# 18
  • Мнения: 5 255
Още нищо не съм пазарувала за моето бебче,така че кажете каде е този магазин Пакостник?Икато правите реклама,или просто давате информация няма значение,кажете кога тачно април е откриването?

Сайта на Пакостник цък - ориентир  Wink

# 19
  • Мнения: 2 159
далече ми е, ще чакам отзиви за него преди да се разходя до там Wink

# 20
  • София
  • Мнения: 2 884

Според теб каква е разликата между информация и реклама?  Thinking Когато се пусне тема за еди какво си в Малечко например, това реклама ли е? Хайде малко по-спокойно.


Хи-хи Mr. Green  А моля ви се! За Малечко или ЛОШО или НИЩО Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Аз досега една добра дума не съм чула за там.

# 21
  • Мнения: 5 255
Хи-хи Mr. Green  А моля ви се! За Малечко или ЛОШО или НИЩО Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Аз досега една добра дума не съм чула за там.

Стига де - аз съм от доволните  Wink
От там съм си купила едрите неща, като легло, количка, и т.н  Laughing
Доволна съм и от м-на на Кремена Wink
Не знам, защо сте недоволни  newsm78 и само мрънкате  Mr. Green
Офф -че се получи  Mr. Green
 

# 22
  • София
  • Мнения: 2 884
Кой е магазина на Кремена newsm78

Стоката е №1 ,но обслужването Sick  Даже имам съмнения , че продавачките имат роднински връзки с тези от Чикото на Южния парк  Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 6 011
Понеже темата е станала почти "ЗА и ПРОТИВ Пакостник" ще се включа и аз.Не знам къде се намира магазина им,но си поръчах едно сгъваемо легло в петък следобед с молба да ми го доставят същия следобед до 18 часа,че тръгвахме на път.Не само,че ми се обадиха най-любезно да ми потвърдят часа на доставка,а доставчика даже дойде 1 час по-рано!Просто момичето,което приема поръчките по телефона му беше дало по-ранен час за да не ни бави с пътуването!
От тази  поръчка аз съм с идеални впечатления от Пакостник!
 Hug

# 24
  • Мнения: 5 228
Хи-хи Mr. Green  А моля ви се! За Малечко или ЛОШО или НИЩО Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Аз досега една добра дума не съм чула за там.

А, не, аз съм голям фен на Малечко. Обаче този на Оборище. В големия магазин на Тодор Александров, както и в повечето големи детски магазини, недостигът на персонал и наемането на какви ли не случайни звезди им съсипва иначе хубавия магазин. Както в по-голямата част от сферата на обслужването в България.

# 25
  • Мнения: 2 730
Кажете каде се намират тези магазини Малечко.

# 26
# 27
  • Мнения: 2 309
Вярно е, че в Малечко на Оборище е добро обслужването, жената е много мила, но виж Чикото на Южния парк ooooh!Кети добре ме подсети за този магазин, продавачките са ужасни.

Ама как се измести темата само Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 4 195
http://bgmaps.com/map.asp?sid=4937d4b27ba8213ced09b1aff584552c&a … mp;Map37_50.y=174 ей тук се намира, колкото Била е голям, само за детски стоки ще е, доколкото виждам от витрината ще е от А до Я - всичко, дрехи, играчки, козметика, колички, стаи обзавеждане - всичко. и сайт открих, някой дали е бил вече, как е, как са цените, има и детски център гледам - http://www.piggyshouse.com/. Та се чудя заслужава ли си да слизам да го разгледам, че всеки ден минавам от там newsm78

# 29
  • Мнения: 1 520
Не знаех, че вече е отворил врати.
Ще отида от любопитство, въпреки че сега нямаме нужда от покупки.
Но ми е кеф в такива големи магазини, особено пълни с детски стоки и играчки. Явно съм маниачка.  Mr. Green

Естествено, Теди все нещичко ще намаже.  Peace

Последна редакция: чт, 12 апр 2007, 14:04 от SmaRt

Общи условия

Активация на акаунт