Да обсъдим красивите доктори в АГ болниците

  • 15 601
  • 225
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 686
....Освен това, при нормално раждане изнасяли програма на родилката...с еротична тематика...

Пфу! И при мен нямаше програма... Може би е само за раждащи в малките часове на нощта?! newsm78
Нищо де, поне вече знам, че се предлага и такава екстра, та другия път "ще си търся правата"!

# 136
  • София
  • Мнения: 1 105
Ау, ами момичето си казва най-чистосърдечно, че си търси повод честичко да посещава гинеколога си..., че си и казва - имам си гинекологичен проблем...ако е шега..много плоска, ако е истина..ебати отношението към самата себе си...за мен не е нормално..., затова питам
Или нещо и липсва вкъщи или обича разнообразието... Thinking

Иначе, признах и на данъчната инспекторка, че  е мнооого " духовита" 

Момичето има проблем, а ти се възмущаваш, че ходи на лекар често, че и я заклейми...не била добре. Не разбирам Wink


А по темата: аз раждах при доктор Димитров - готин е много и е много добър професионалист.
След като родих, ходих да ми маха конците...няколко пъти.   Crazy
Да допълня родих нормално и не ми е държал ръката!

# 137
  • Мнения: 154
някои взеха че се вързаха яко.А аз проблем имам, но смятам че това не е темата. Не ти го пожелавам. Но какво ми пречи да съчетая полезното с приятното Wink.Но ти или си имала проблем или предстои такъв-както искаш така го разбирай
Ау, ами момичето си казва най-чистосърдечно, че си търси повод честичко да посещава гинеколога си..., че си и казва - имам си гинекологичен проблем...ако е шега..много плоска, ако е истина..ебати отношението към самата себе си...за мен не е нормално..., затова питам
Или нещо и липсва вкъщи или обича разнообразието... Thinking

Иначе, признах и на данъчната инспекторка, че  е мнооого " духовита" 

Момичето има проблем, а ти се възмущаваш, че ходи на лекар често, че и я заклейми...не била добре. Не разбирам Wink


# 138
  • Мнения: 5 103
Има и доста хубави лекари и похотливи, не само гинеколози, повечето от, койито семейни няма да споменавам имена да нямаа разводи после Laughing
В моминските си години на доста такива попадах.

# 139
  • Мнения: 656
Вързва се жената, видно е, но не може и "просто да не чете". Все пак Милото и обсъждат. При това тази част от професионалните му качества, която е пряко свързана с комуникацията с пациентките. Всъщност като се замисля може би точно това е темата, по която ние можем да дадем по-компетентно мнение, отколкото по темата за "акушеро-гинекологичен професионализъм".


Тони, специално за теб ще направя предложение - нека обсъждаме всички гнеколози с изключение на съпругът на Тони. Съгласни ли сте? Всъщност темата беше за гинеколозите в Шейново - Тони, той там ли работи?


styni,
Не очаквам да споделиш тук какъв ти е бил проблема. Все пак не е семейния форум... Когато чувствата се намесват, обикновено разсъдъка не се чува много силно, разбираемо е.

# 140
  • Мнения: 154
Направихме темата малко като Искрено и лично.Всеки се занимава с проблемите на другите Mr. Green.А тука явно има такива.Просто  обсъждахме готините гинеколози, не смятам че това е нещо лошо, нали? Peace

# 141
  • Мнения: 216
На Styni, вече не му е тук мястото да отговарям, затова са личните  Sunglasses

Кронки, всъщност това е форум, обсъждайте когото си искате , аз ще си чета

Въпреки всичко, темата продължава да ми звучи грозно, ако искаш наричай го 'връзване" Hug

# 142
  • Мнения: 656
Но не даде отговор на въпроса дали работи в Шейново.

# 143
  • Мнения: 2 891
Но не даде отговор на въпроса дали работи в Шейново.
Нали пише, че е от варна...

# 144
  • Мнения: 216
Не!Работи си във Варна...За да не се засилите сега насам, ще взема да пусна снимков материал, да прецените първо струва ли си Party А между другото, дано да нямате проблем, който да ви отведе до него....занимава се със стерилитет, инвитро...такива работи....не пожелавам на никого да го посещава. И в този контекст, може би затова не успявам да приема шегата, както казваш "връзвам се", защото всеки ден слушам за проблемите  на хора, които по една или друга причина не могат да имат най- ценното- деца...някакси...не ми се връзва шеговитата ви тема  отнесена към тези и подобни проблеми... PeaceНадявам се, че задоволих любопитството ти

# 145
  • Мнения: 656
Да, благодаря.

Значи продължаваме с Шейново.

Майчета, давайте снимков материал, да има преценка. И когато ви държи едната ръка, снимайте с другате.

# 146
  • София
  • Мнения: 1 062
ААААА, даааа. Д-р Игов е анестезиолога в Тина Киркова. Мммммм....

# 147
  • Мнения: 2 891
ААААА, даааа. Д-р Игов е анестезиолога в Тина Киркова. Мммммм....
Mислих, че само на мен ми се е Shocked привидял красив  Mr. Green

# 148
  • София
  • Мнения: 1 062
Mислих, че само на мен ми се е привидял красив

Далеч не само на теб  Mr. Green

# 149
  • Мнения: 48 060
я сега се разделете на отбори-агитката на д-р Игов вече се е заформила,както и на д-р Димитров май  Joy

Общи условия

Активация на акаунт