ТОП 100 - Най-популярно име за момче е...

  • 168 864
  • 209
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 677
Вече гласувах!  Mr. Green
Мерси!   bouquet

# 16
  • Мнения: 1 877
И Боян и Дарин неги видях.

# 17
  • Мнения: 27 524
Сложила си супер непопулярно име като Бранимир, пък няма Кристиян, така че не гласувах.  Crossing Arms
Освен това трябваше да са подредени по азбучен ред, а не да се налага да изчетем всичко  Wink

# 18
  • Мнения: 2 677
Блонди, аз си го изпросих БранимирчоWink

# 19
  • на пистата
  • Мнения: 5 845
моя син се казва Христос и не мога да гласувам.

# 20
  • Мнения: 4 447
Сложила си супер непопулярно име като Бранимир, пък няма Кристиян, така че не гласувах.  Crossing Arms
Освен това трябваше да са подредени по азбучен ред, а не да се налага да изчетем всичко  Wink

Не се сърдете, слагам Кристиян веднага, а писах каквото ми дойде на акъла, все пак не са едо и две имена. Извинчшам се, за неудобството, че не са по азбучен ред   bouquet

# 21
  • Мнения: 27 524
Блонди, аз си го изпросих БранимирчоWink

Ама то няма лошо, но анкетата е или ТОП50 за най-популярни или просто изброени имена на деца на съфорумки, ама това вече не е ТОП50 и изобщо май такава анкета не виждам как ще се направи, като всеки ще иска имената на нейните деца. А как да се прецени предварително кои имена са най-често срещани.... май няма да стане  Grinning

# 22
  • Мнения: 4 447
моя син се казва Христос и не мога да гласувам.

ВЕЧЕ Е ТАМ  baby_neutral

# 23
  • Мнения: 2 677
anche_mamche, идеята е хубава, но малко си прибързала. Ясно е, че има стотици имена и не можеш да сложиш всички, но поне трябваше да пробваш да ги систематизираш някак - Тодор, Теодор; Любомир, Любослав; Радостин, Радослав... Нещо такова.

# 24
  • Мнения: 27 524
Определено трябва да ги преработиш по азбучен ред и идеята на Пуполино за групирането е добра  Peace

# 25
  • Мнения: 4 447
Блонди, аз си го изпросих БранимирчоWink

Ама то няма лошо, но анкетата е или ТОП50 за най-популярни или просто изброени имена на деца на съфорумки, ама това вече не е ТОП50 и изобщо май такава анкета не виждам как ще се направи, като всеки ще иска имената на нейните деца. А как да се прецени предварително кои имена са най-често срещани.... май няма да стане  Grinning

Ами както написах, май ще е топ 100  Mr. Green И накрая който е с най-много гласове - той е най-полулчрен, това е. Повече от 100 няма да са   Flutter

# 26
  • София
  • Мнения: 3 271
ООО, определено според мен имена като Мартин и Александър ще са на първите места.

Името на мойто дете даже не фигурира в списъка - ЛАЗАР Hug

# 27
  • Мнения: 4 447
anche_mamche, идеята е хубава, но малко си прибързала. Ясно е, че има стотици имена и не можеш да сложиш всички, но поне трябваше да пробваш да ги систематизираш някак - Тодор, Теодор; Любомир, Любослав; Радостин, Радослав... Нещо такова.

Аз от къде почнах, то какво стана... неможе за всичко да е лесно, това е половението  Cry

# 28
  • Мнения: 4 447
ООО, определено според мен имена като Мартин и Александър ще са на първите места.

Името на мойто дете даже не фигурира в списъка - ЛАЗАР Hug

Я, виж пак  Wink

# 29
  • Мнения: 80
Nikola e moeto detence. Mislq populqrno ime, no go nqmashe w spisyka. I ne glasuvah Simple Smile)))

Sori za latinicata. Neshto mi se gubarka kirilicata Sad

Общи условия

Активация на акаунт