Пролет чука на вратата, септемврийчето събужда се като цветята !

  • 17 320
  • 271
  •   1
Отговори
# 15
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Здравейте, мамчета!
Нахълтвам в прекрасната ви темичка, за да ви поканя да се заредите с малко великденско настроение и същевременно да подкрепите инициативата на  "фотошопските" мами и ДБМ. Погледнете тази тема, може нещичко да си харесате и вие.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=174878.new#new

# 16
  • София
  • Мнения: 1 511
Искам и аз почивка  #Shocked не давали някой баба под наем   newsm17

 Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green
Мъжът ми вчера каза,че иска да подари на някой баба си и сега като прочетох какво си написала се спуках от смях!
 Joy  Joy  Joy

При нас всичко е наред. Тано е добре,аз също вече съм без гадната кашлица... Party
Чакам с нетърпение 1 Април,за да изляза във ваканция и да поскитаме малко с Тано. Имаме резервация за Чирпан и Варна  Grinning и етърва ми с малката си идват...въобще нямам търпение да дойде този Април!

HOLY,
успех в майсторенето на тортата!!!  Hug

# 17
  • Мнения: 1 283
Ехоо! Heart Eyes

Чак майстор не съм,но най вече ме е страх да не се проваля,че тортата ще я правя последния ден. ThinkingДа не се наложи в последния момент да търча за друга. ooooh!
Блатовете не ме притесняват,ами украсата.Защото си има тънкости и ако сгафя,може да се разтече. ooooh! Тогава ще махна горния слой с един нож,слагам крем,шок.пръчици и ще замажа положението. Whistling

Холи снощи вдигна Т и днес е кисела целия ден,но няма Т.Забелязвам,че лигите и се стичат понякога по блузата,не ги гълта.Може да я боли гърлото. Tired Ама като я питам дали я боли нещо,тя отговаря "Да,дупето" Blush

А как няма да настине като тук времето е такова -през нощта е минус 10-15,а през деня +10-15.Почти 20 градуса разлика. Shocked Сутрин като водим баткото си е още хладно и така е настинала сигурно. Tired

Днес предавам втората домашна и ми остават още 4..бано ,но славно. Rolling Eyes Понякога ми е интересно и решавам до посред нощ,а друг път ми е супер досадно. Close

Чао и лек ден на всички от нас!

Последна редакция: вт, 20 мар 2007, 18:58 от HOLY

# 18
  • Мнения: 2 255
HOLY стискам якоо палци за тортата   Peace
Ще стане - ще видиш и ще зарадваш малкия разбойник   party023
Леле какво лудо време  #Crazy изобщо не ви завиждам в таз Албърта   Sick А днес тук си беше супер пролет   Nature Sunny жалко, че привечер издуха гадния вятър  cold утре май вече ще е гадно и у нас  newsm45

Гвен, ние "търсим" баба под наем, ама печена  Joy, дето й се гледат деца  thumbsup ама те май са на изчезване нещо  Sick,  а където е останала някоя по случайност не си я дават  no

# 19
  • Мнения: 3 537
Здравейте !  Grinning и Честита ви първа пролет  Grinning ,която ни посреща с дъжд ,ама  Tired
При нас в Борово вчера нямаше особено много вятър та се разминахме.
Ето ви малко снимки от Тържеството в градината оня ден по случай Пролетта. Жорко съответно се разрева и се залепи за мене милия като видя толкова много родители на едно място Rolling Eyes 1/3 -та от децата се ошашавиха ooooh!

http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=1985&AlbumId=89180

# 20
  • Мнения: 2 255
Мими, голям МЪЖ станал Жорката  Peace пу-пу  Joy
В нашата ясла затова не правят тържества с родителите  #Crazy шото настава едно якоо реване  newsm45 обикновено ги снимат и който иска после получава диск/касета  thumbsup

# 21
  • Мнения: 2 255
Момичета, да ви кажа моя малък мазньо  Joy какво се е научил  Peace и направо ме размазва от няколко дни    love001
Сутрин с отварянето на очите крещи "Мамоо елааа" и щом ме види с едно тъничко нежно гласче ми вика : И аз те бичам , взимам го от ясла и мятайки се на врата ми се почва отначало, хваща ми лицето с 2 ръчички, целува ме и се почва : И аз те бичам...и аз те бичам ...   - вече няколко пъти събира очите #Shocked на всички родители и госпожи наоколо   Rolling Eyes ... в къщи цяла вечер щом ме мерне и идилията се повтаря   loveuuu и накрая заспива с И аз те бичам на устата  Smile
Направо се разтапям  Heart Eyes, а баща му и брат му умират от смях  hahaha
Ако е такъв вадидушко и хитрец като порасне, незнам как ще се оправяме  с него newsm78

# 22
  • Мнения: 3 537
Joy  Heart Eyes Нека, нека, хубаво е да е толкова любвеобвилен Grinning
Що бре, може да не е свързано с душевадене,....все още  Mr. Green ........виж ако след като ти се обясни в любов Mr. Green те накара да идете на магазина и да му купиш нещо,е тагава вече..... Crazy

# 23
  • Мнения: 2 255
Абе още не му идват такива идеи  Joy обаче определено вече се оформя като маниполаторче  hahaha засега обаче се пробва само при брат си  Wink

# 24
  • Мнения: 1 403
Ей тоя Коко ще ме спука от смях  rotfImbo
Мимис голям бонбон малкия на снимките   love001

# 25
  • Мнения: 3 537
Мерси    bouquet

# 26
  • Мнения: 2 255
Ей, Гвен, къде си да те питам - за готино местенце за почивка 2-3-4 дни около Асеновград, бързо казвай, ти нали си "миткалото" на бандата ... а пък е и в твоя регион  newsm78
Нещо ме е стегнала шапката и искам да заведа 3-те момчета някъде сега преди Великден, нали и големия е ваканция  Peace и нататък се загладах, че не е далече  Joy

# 27
  • Мнения: 1 403
Вярка ходете там където бяхме ние в с.Бачково  FlutterСлед Асеновград е, ще спите там ще се разходите и до Асеновата крепост
Ето виж малко снимки, аз май не съм ви ги показвала
http://dorotey.multiply.com/photos/album/7

# 28
  • София
  • Мнения: 1 511
Ей, Гвен, къде си да те питам - за готино местенце за почивка 2-3-4 дни около Асеновград, бързо казвай, ти нали си "миткалото" на бандата ... а пък е и в твоя регион  newsm78

 Hug
Само думата миткане ми е достатъчна и съм тук!
Мястото е Св.Св. Кирик и Юлита-някогашен манастир.
По пътя Пазарджик - Асеновград се пада отдясно,на отбивката на с.Горни Воден.
 http://www.journey.bg/bulgaria/bulgaria.php?guide=1124
http://www.bgglobe.net/index.php?l=0&s=-492
Спрете на някоя бензиностанция и ще ви кажат къде точно да завиете. Минава се селото и се кара нагоре в Балкана,пътя свършва пред Манастира.
Заслужава си,а може и да посетите и Бачковския манастир,много е близо.. Две в едно.  Grinning

# 29
  • Мнения: 2 255
А за спане става ли какви са условията / цените евентуално да ме светнеш ???

Общи условия

Активация на акаунт