Пролет чука на вратата, септемврийчето събужда се като цветята !

  • 17 362
  • 271
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 255
Холка, споко те всички деца слушат най-малко майките си  Joy да не мислише, че у нас е различно  hahaha Онзи ден девер ми гледа малкия и после обясняваше на всички, че бил златен... ама докато не се прибере мама му  Sick
А за Кю-то нема никакви проблеми ... можем да си чатим на воля  Grinning шефа ми е пич и ме е оставил да си "командаря" аз в офиса така, че нема кой да ме  #2gunfire Като не ти се нанка свиркай  Peace

Ей верно може да направим една среща ...в купон с изпращане на Теди + Емили   bouquet навита съм, само ще трябва да се вметна нейде във времето, че съм заета жена  Mr. Green

# 226
  • Мнения: 1 283
Ей,не бързайте да ме изпращате още..чак във вторник заминаваме! Mr. Green

Завиждам ви за срещичката. Blush От сега се уговаряме с моите приетелки за барове,танци и много джин,ама дали ще ме огреее...дреба както не може да спи без мен! Thinking
..а и алкохол не съм пила не знам от кога.50 гр. от време на време не ги броя! Crazy

Вече сме обработили децата кой при кого ще спи в БГ. Mr. Green Уж са съгласни,ама да видим! Whistling Да може и ние с таткото кат бели хора да поизлезнем. Party

# 227
  • Велико Търново
  • Мнения: 279
Mдааа. това за слушането и за майките и при нас е в пълна сила - бабите супер много ги слуша и не могат да го нахвалят, а нас ни прави криви понякога  Simple Smile

Вярка нашето ходене в София за празниците се провали, други оферти засега май няма тъй че ако дойдете на Арбанаси може да се видим.

Ето това е мястото на Арбанаси, за което писах някъде по-горе и където много обичаме да ходим

http://www.m-vel.net/album/070510/

# 228
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 734
Момичета, ние отиваме на село малката е в стихията си там
Купихме и колело, но върти педалите назад, не се сеща да ги завърти напред. Дано като и покажем се усети.
Девера ще й донесе каска като си дойде в края на месеца. Аз съм добре и се престраших да пътувам, вярно че са само 40 км, но ме беше страх. Във вторник бях на лекар каза че всичко  е наред и че чакаме момченце, тъй че май успяхме да ги нашарим дето се вика.
Флави, много е хубав вашият край, ние с мъжът ми сме големи фенове на звук и светлина, само дето последния път като се бяхме заредили с камери и апарати нямаше шоу. 

# 229
  • Мнения: 2 255
Вярка нашето ходене в София за празниците се провали, други оферти засега май няма тъй че ако дойдете на Арбанаси може да се видим.
http://www.m-vel.net/album/070510/

Живи и здрави всичко да е наред там сме от 24 до 27 май, вече е потвърдено  Peace така,че ще се радвам да се видим  Wink

# 230
  • Мнения: 2 255
Ей, къде пак избягахте, тъкмо ви се зарадва човек, че сте се разписали ... и айде отнема ви всички вкупом  #Crazy

То, че времето е супер   Nature Sunny и е само за разходки  newsm44, ама вземете драснето по някой ред пътьом докато дремват децата   sleepuu срамота 3 дена ви няма никакви  Tired Face

# 231
  • Мнения: 3 537
Тук съм  Mr. Green , ма нема какво да пиша интересно  Crazy.............Жорко е на ясла, а си пия кИфето още Grinning  Coffee

# 232
  • Мнения: 2 255
Тук съм  Mr. Green , ма нема какво да пиша интересно  Crazy.............Жорко е на ясла, а си пия кИфето още Grinning  Coffee
Е това е  Joy кой е като тебе ... спокойствие и мир в къщи  newsm74 откога не съм пила така сама кафенце  kaffeetrmker_2 чак ти завидях ама от сърце  yes

# 233
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 734
И при нас нищо ново.
Аз вечер заспивам рано рано поне съм свежа през деня, малката и баща й се приспиват по - късно и сутрин не мога да ги изръчкам от леглото.Ники вчера се научи да яде череши и да плюе костилките, но пак ме ръчкаше и да й ги  махам. Ягоди категорично отказва да опита, киви също. Ще видим с другите плодове как ще е. Миналото лято яде само дини.

# 234
  • Мнения: 2 255
И Калоян изобщо не харесва ягоди, гризне малко и почва да плюе и вика "Гаднооо" А брат му се кефи и вика "Тъкмо ще останат за мене" той пък умира за ягоди открай времеЗасега малкия кара на ябълки предимно и отвреме навреме банани, друго не иска  Rolling Eyes ще видим с черешите как ще е  newsm78
Миналата година най-хапваше кайсиите и пъпеша  Joy

# 235
  • Мнения: 3 537
Аз още не съм купувала ягоди, ама Жорко също не е искал до сега и миналата година пак така.Само ябълки яде, никакъв друг плод Rolling Eyes Ама дано тая година да прояде още нещо де , ще видиме .....все някой ден ще проядат, нема да се косите ,споко Grinning

# 236
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 734
На село първите ягоди бяха узрели малко, но  много сладки хич не ги опита много ме беше яд.

# 237
  • Мнения: 1 403
И Емили не яде никви ягоди, изобщо не ги харесва  Tired
Само ябълки и отвреме на време банани Party

Емили е на гости при мойта приятелка.. а аз събирам багаж и оправям, 4е татенцето ще идва дове4ера  Hug

# 238
  • София
  • Мнения: 1 511
Тано яде мнооогоооо ягоди.Направо не мога да му наваксам.И миналата година яде много.
Всъщност не мого да се оплача относно яденето на плодове - всякакви и под всякаква форма - пресни,в Данон,от компот...
Но ягодите определо са му слабост.
Преди два месеца ходихме на съпругът ми в селото и аз му казвам къде ще израстнат ягодите,той клекна и ми каза: Аз ще почакам да се покажат и да ги изамкам веднага!  Mr. Green

А от зеленчуците яде само краставица и домат,чушка не иска даже и да опита.Магданоз и копър - въобще.Като започвам да правя салата вечер и той си поръчва без магнанозLaughing

А за маслини просто умира.  Grinning

# 239
  • София
  • Мнения: 2 181
Стела не яде никакви плодове.Сега като почнаха жегите нищо не яде,кара на вода,сок и вечер мляко,следобяд пица,ако отидем специално да и купя,че са далече.Миналото лято яде череши,но после повръща цяла нощ и сега не смея да и давам.
На 24 сме на бал на Габрово,а на 25 се качаваме на Узана за 3 дена.Резервирах много готино хотелче,пък ще видим.Много се радвам,защото това ще ни е за първи път някъде да мръднем на хотел само 3-мата.

Общи условия

Активация на акаунт