Мами в Германия и спеzиално zа Лиска номер 19

  • 12 571
  • 289
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 907
Значи за магиите да кажа какво имам предвид. Не визирам гледачки, екстрасенски и други подобия на тази широка думичка.
Ами насочването на негативна енергия към някой, което е научно доказано и според физичните закони съществува. Наистина думата магия звучи несериозно за повечето нихилистино-реалистично настроени ( като мен), но всъщност това е по-скоро доказано явление в природата. Та ми беше интересно дали сте се сблъсквали с това нещо? На стар български му казват уручасване, което пак звучи много театрално, но има ли наистина нещо вярно? Имам сериозни причини за да ви питам. Поне имам силен интерес + наблюдения. Ако това не са сериозни причини Wink

Лисунец, аз в клюто не стъпвам, замайва ми се главата от свирки, секс в гръб, Слави Трифонов, чалга-певиците на мода и житейските проблеми на народа. докато прочета една тема там, тя е закрита и денят ми е минал в безмислие. Та затова влизам само профилактично, че да се считам за яка мадама  Laughing Laughing Laughing

# 241
  • Германия
  • Мнения: 8 106
Това с магиите ме подсети, как моята първа братовчедка и майка и имаха крамола със съседката и си бяха втълпили, че онази прави магии. Така един ден взели направили едно вързопче от треволяци и заболи вътре едно перо от петелска опашка. Минали по тъмно покрай портата на съседката и хвърлили "магиеното снопче". На следващия ден се чули клетви и псувни от съседния двор.  Crazy И крамолата станала още голяма. До какво ли не води скуката... Thinking

# 242
  • Мнения: 3 880
Пак ще дават кирливия гъз на БГ.
Аз на това не му викам супер.

Ей това е истината Peace

От всички филми, които съм гледала до сега тук за  милата ни родина само един беше хубав и то защото беше научно-популярен. Даваха за природата и животинските видове из Родопите. Наистина беше идеален филм, НО го даваха по една затънтена регионална телевизия и ако не бях прочела за него в един форум изобщо нямаше да разбера, че са го давали. Sad
Всичко друго- цигани, крадци, мошенници, фалшификатори, мизерия... и сега не вяваме да е нещо по-друго  Sad


А, сещам се и за едно филмче от поредицата на "Волкенлос" и то беше положително, но там пък бяха наблегнали на едни полуголи каки, които въртяха дупета по плажа hahaha

# 243
  • Германия
  • Мнения: 8 106
Аааа този с каките и аз съм го гледала newsm78 Бибе, освен циганите и сие да не забравяме и мечките Close

# 244
  • Мнения: 1 636
Бибе,точно zа тоzи бях писала,че го имам на касета.А zа това какво дават,ами такава си е Билгария zа съжаление,zа това това и дават.Като говорим zа zигани и крадzи как да не се говори.Майка ми вече 3 пъти я крадът,на мен 1 път ми бръкнаха в джоба и иzкараха парите...и който поzнавам все е иzгорял.Как ги мраzя тия мръсни гадни zигани,дето само от кражби живеят.А баЩа ми 2 пъти пове,е,че и до кръв ги е бил,както и майка ми първата zиганка,дето и откраднала протмонето.Фал6ификатори_бяха каzали,че от БГ ислиzат най_много фал6иви еуро.Миzерия,да има я и нея,всеки се оплаква.

# 245
  • Мнения: 3 880
Бибе, освен циганите и сие да не забравяме и мечките Close

Оооо, 'ма разбира се, как можах да пропусна ooooh! и те играят редовно главната роля Wink

А гледали ли сте онзи, където един влак с цигани пътува до Стара Загора май беше newsm78 там веднъж в годината се провеждал пазар за булки и целият филм беше за покупко-продажбите, цените, девствена ли е булката, не е ли. Много важно, цял филм за циганиите им ooooh! то вярно, че за тукашните е екзотично, но аз ако си нямах вземане- даване с БГ щях да остана с впечатлението, че там хората наистина се женят на пазара, защото само в началото някъде споменаха, че става дума за малцинствата, ама който го е пропуснал това уточнение .....  Wink

# 246
  • Мнения: 1 636
О,това не съм го гледала. яzък  Whistling
А zа мечките мисля,че даваха как е било и че вече ги няма.А и като си помисля,наистина от години вече не съм виждала.В Плевен има6е и маймуни  Laughing

# 247
  • Мнения: 1 768
Весе, кво му е супер на това ТВ?!
Пак ще дават кирливия гъз на БГ.
Аз на това не му викам супер.
Лис,6е видим..Може да покаzват гордостта на България и красивите и страни.. Wink

# 248
  • Мнения: 3 521
... Поне имам силен интерес + наблюдения. ..

Вярвам до толкова, че има хора с толкова негативно иzлъчване, че след половин час в компанията им се чувствам все едно ме е гаzил слон...Урочасване_ако примерно се zагледаш много силно(ама много) в някоя драzнеща персона и си пожелаеш да се спъне и иzпльоска мощно и то стане това урока ли е?...ако да и в уроки вярвам. Mr. Green
бтв. Имаше един шедьовър в Бременност и майчинство каzваше се "Вярвате ли в Юруки?" малко преди или по времето, когато се zапоzнхме  да се zапоzнаем с теб беше актуална...лелееееееееееееееее...до ден днешен съжалявам, че я иzгубих таzи тема. Това беше като Ана Каренина zа форума. Класика. Ще вzем да я потърся Thinking.

Последна редакция: вт, 20 мар 2007, 16:27 от surfline

# 249
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Аз си изтеглих едно много хубаво филмче за Бг от торентите - но наистина е хубаво - има го на немски, френски и английски. И мъжа ми го беше носил на колеги, те много се кефят на такива неща, даже шефа му една година ходи с мартеница , че много му харесвало hahaha hahaha После учителката ми по немски от курса също много хареса филмчето, учителката на Сашко от градината - едната много се интересува от БГ, защото - ама сега не се смейте  Embarassed - всеки път ми обяснява едно и също нещо и аз все едно и също разбирам и все не смея да я попитам - казва ми, че на голямата й дъщеря бащата бил бг newsm78 newsm78, тоест е имала мъж или гадже бг newsm78, но аз не любопитствам и само и Якам и Аааа зоо и т.н. вие си знаете. Комшито и тя го гледа и каза, че тази година нейната приятелка щяла да ходи на море в БГ, и като чуела отзивите тя щяла да реши за догодина.Ако вземе, че реши да ходи бая напътствия трябва да й дам предварително Mr. Green Mr. Green

  bouquet

П.С. Сега се сетих на сина ми любимото му е някой като му обяснява нещо и той да казва, Ааах Зооо Joy Joy

# 250
  • Мнения: 3 880
А zа мечките мисля,че даваха как е било и че вече ги няма.А и като си помисля,наистина от години вече не съм виждала.
Има, има. Поне в наше село на пазара последно миналото лято съм виждала да ги разхождат из навалицата ooooh!
И аз очаквах, че след забраната няма да видя подобно нещо, но тя е сигурно от поне 5 години, а аз всяко лято виждам там такива... и си минават спокойно покрай полицаите, които уж играят охрана на пазара и хич не им пука Close
Направо изтръпвам- някаква огромна мечка водена от хърбав 70 годишен циганин- метър и педесет и 30 кг с мокри гащи ooooh! и това сред навалицата, малки деца, никакви мерки за безопастност, абе ужас. Ако тази мечка издивее (защото и нея, като всяко животно могат да я хванат нервите, особено на такова място пълно с хора, горещо, всеки вика, крещи) направо не виждам как дядката ще я укроти да не направи поразии.... ама на кой му пука, джунгла, най-силните ще оцелеят на другите майната им....

Един дойде даже да ми иска 1 лев за мечката. Викам му- аз мечка да съм поръчвала? А той ме загледа тъпо. Обаче като му напомних за забраната на мечките веднага се врътна, значи му е била известна  Wink

# 251
  • Germany
  • Мнения: 1 262
сега като се разговорихте за мечки, преди време гледах едно предаване за чужденци живеещи в Бг. И гост беше един студент от Финландия и го питат кое е нещото, което никога няма да види или да му се случи във Финландия, а в бг е станало - и той каза, че веднъж си вървял по Солунска и завил в една от пресечките и от там го пресрещнал един човек с мечка - това нямало никакъв шанс да се види във Фин. Joy Joy Joy

# 252
  • Мнения: 1 636
Аz одавна не съм виждала.Но и мен си ме е 6убе от тях.А zа левчето като каzва се сетих един ден в едно кафе идва 1 с маймуна и свири,тя да играе,1 му дава пари да свири,а сервиторката му дава да се маха.Голямо наддаване стана  Laughing
А мъжът ми бе6е оzадачен като ходихме на село(на балкана имаме вила)и видя по улиzите коzи и крави,умря от смях и ги снима с камерата.Но това бе6е само първият път,вече не го впечетляват така. Joy

# 253
  • Мнения: 1 768
Оставете сега ме4оците на мира....Кажете сега не6о zа новия ми авантар..
Никой май не го zабеляzа.. Whistling

# 254
  • Мнения: 3 521
А танцуваща мечка последно видях миналия август София_ж.к. ЛЮлин..мина си под блока човека с тамбурата, иzвъртя си номерата с медведа, метнаха му една камара хляб и си zамина по живо по zдраво. Мъжът ми още раzкаzва с ентусиаzъм случката...иначе в Асеновград ни налаzи един тип с маймуна...ама голяма досада бяха. Дадох му парички zа да млъкне, а той вzе,че се премести на съседната маса...поне добре, че си отведе добитъка, че беше много гроzен, проскубан и надървен маймун Sick.

Весито честит ти нов аватар..красота, красота Hug

Общи условия

Активация на акаунт