Едни контракциите ги вълнуват, други покрай МАРТенче будуват!

  • 11 228
  • 283
  •   1
Отговори
# 210
tina78благодаря ти за съвета. Обръщах се, в тая "кучешка поза" ,понеже я бях чела, от 8 месец. В момента в който се обърна и бебето спира да се върти и да шава и кротува. Когато бях в 8 месец и малко се беше обърнал за 1 ден, защото ме риташе горе високо, но за 1 ден и пак застана с дупето надолу. Казаха ми, че може би имам еднорога или двурога матка и затова... При всичките ми гинекологични прегледи, никога не са ми казвали,но може и да имам. Няма значение, бебето да се роди добре, затова и избрах секцио, да не го изкълчат или задушат,аз ще се оправя. Кофтито е, че нямам кой да ми помага,но и с това ще се оправя.

Целувки на всички сладки мартенски бебоци! Разгледах всички снимки, големи сладури са! baby_neutral Heart Eyes

# 211
  • Мнения: 1 232
А я кажете нормално ли е да има корички или някакъв секрет в носа на тази възраст, че съм забравила и се притеснявам  newsm78
Мисля,че е нормално и те милите се "чистят".Ето и на Стела малко снимчици,съвсем скромно,но няма време за снимане много
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=115811

# 212
  • Мнения: 299
Ле-ле ще ги изям и Стела и Калина! Пу-пу да ги цункате от нас Hug

# 213
  • Мнения: 386
Бимба, Стела е много сладка, а там където са с Вики са толкова мили, направо ме разплака

# 214
  • Мнения: 492
Бимба, много е сладичка, иде ми да я изпапкам, пу - пу да не й е уроки на хубавата бебешорка smile3522

# 215
  • Мнения: 2 122
мамини сладури те, абе няма какво да говорим нашата отчетна дари света с най- красивите бебончовци  smile3521 newsm51
Абе Десита не се ли е завърнала още, вярно че секцио, ама май много време мина  smile3506

# 216
  • Мнения: 1 004
Имаме си вече 3 снимки в албума на новородените  Simple Smile

# 217
  • Мнения: 386
Зайо, Вики е хубавица като кака си, явно ще си горда майка на манекенки Grinning

 Хей бременлийки къде се изгубихте днес, да не хукнахте всички наведнъж да раждате? Joy Браво на вече родилите, днес сте много активни, явно влизате в ритъм.
 Целувки на всички бебчета, вярно че в мартенския форум се събраха най красивите бебоци-пибоци. Дано остане малко красота и за овнетата Joy Joy Joy

# 218
  • София
  • Мнения: 515
Ай, ай, бебе Калина е голяма сладурана. Много, много да ви радва.

Дано да не свършат хубавите мартенски бебета докато дойде реда на чакащите още и аз в това число  Crazy

natalcheto_n, докога ще те чакат? Нали преносваш вече.

Вече два дни преносвам ooooh! Доктора,който ме следи каза около 5,а може и 7 дни,и ако до тогава няма нищо ще ме изпратят в болницата.Вчера и днес слушаха тоновете на бебчо,и изглежда че вътре си му е добре.Остава само да чакаме.Надявам се всичко да е наред.

# 219
  • Мнения: 781
Ей вече два дни се опитвам да Ви изчета, ама не успях Wink
Ние се гледаме без помощтници, само татито помага де и големия ми юнак и се виждам в чудо. Баткото иска всичко да пипне, ама е доста грубичък и не мога секунда да го оставя без надзор при бебко  ooooh!Много внимание иска, вече почна да ревнува, ама се справяме някак, обръщаме му повече внимание и от преди.Днес го пуснахме на градина да израсходва енергия  Laughing
За болките при кърмене и контракциите на матката при мен намаляха доста вече, но първите дни не се траеше. Нещо обаче нямам много кърма и май скоро ще се дохранваме.
Момичета вие как кърмите и от двете гърди или само от едната. Ние засега се кърмим само от едната гърда. Някъде бях чела да се дава едната гърда за изсукване изцяло и после малко от другата за стимулация.
Иначе и мен ме болят гърдите от външната страна, въпреки че моите изобщо не се втвърдяват, явно нямам много мляко, затова пък се кърмим по-начесто  WhistlingИзобщо май цял ден си се кърмим.
Бебко иначе ми е кротичък засега, плаче само като е гладен и спинка. Качих две снимчици в албумчето.
Много са сладки бебочетата на всички, а мацката Стели има страшна коса  Wink

# 220
  • Мнения: 318
Неродили бремелинки  Simple Smile

1. Манго
2. Ала Бала
3. Пчеличка
4. Chillysun
5. Мишчицата
6. ДАН
7. mi
8. natalcheto_n
9. morgause
10. Indi
Бройте ме и мен в кюпа, моля.  Joy Пренасям 4 ден  Thinking

# 221
  • София
  • Мнения: 515
Джу,ти къде ще раждаш?Аз пренасям вече 2 дни.Какво ти казаха,колко време след термина най-много ще чакаш за да отидеш в болницата?

# 222
  • Мнения: 318
Джу,ти къде ще раждаш?Аз пренасям вече 2 дни.Какво ти казаха,колко време след термина най-много ще чакаш за да отидеш в болницата?
Аз за Токуда съм стегнала багажа  Laughing През 2 дни трябва да ходя на запис на тоновете и ако до 8-я ден след термина не съм родила, да постъпвам в болницата. Там вече не знам какво следва, но целта е 2 пъти дневно да следят тоновете, води, плацента и т.н. Ти къде ще раждаш?

# 223
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Пу-пу-пу. Големи красавици. Особено ме впечатлиха снимките с каките, ама те едни каки големи, особено зайовата  Wink Сладури бе. Да ги нацелувате и от мен.

Кога ще имам и аз такава снимка, с кака  Mr. Green

# 224
  • София
  • Мнения: 515
Джу,ти къде ще раждаш?Аз пренасям вече 2 дни.Какво ти казаха,колко време след термина най-много ще чакаш за да отидеш в болницата?
Аз за Токуда съм стегнала багажа  Laughing През 2 дни трябва да ходя на запис на тоновете и ако до 8-я ден след термина не съм родила, да постъпвам в болницата. Там вече не знам какво следва, но целта е 2 пъти дневно да следят тоновете, води, плацента и т.н. Ти къде ще раждаш?


Аз в Шейново.А защо през 2 дни?На мен ми казаха,че трябва всеки ден.И така си ходя вече 2 дни.Утре следобяд съм пак.На мен ми казаха че най-много 7 дни.Явно е така на всякъде,и на 8-ия сигурна трябва да отида.Не знам.Ще видим.Надявам се да не чакаме толкова.

Общи условия

Активация на акаунт