капсули Polygynax

  • 124 449
  • 106
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22
Трябваше да проведа курс от 12 капсули,но още след първите няколко получих алергия,не ми понесоха и не си довърших лечението с тях,иначе ми бяха предписани за противогабично лечение.

# 16
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 332
Ще си позволя да повдигна темата  Hug

Аз също съм ПАП II, излезе и Кандида. Изписаха ми също Полижинакс, две опаковки.

Тук чета доста противоречиви мнения за това лекарство, но няма какво да правя ,ще ги ползвам  Tired

# 17
  • София
  • Мнения: 700
Аз току що приключих курса на лечение с Полижинакс - 12 глобули заради Стафилококи във влагалищен секрет, т.е противобактериално. Мисля, че са добри доколкото мога обективно да оценя ефекта.

# 18
na men sa6to mi predpisaha POLYGYNAX 6 kapsuli sre6tu gabi4ki.mn se trevoja dlai 6te pomognat.za parvi pat izpolzvam sve6ti4ki i se pritesnqvam 4e na sutrinta kato stana po4ti cqlata sve6ti4ka izti4a?mn sam pritesnena da ne bi da ne pravq ne6to kakto trqbva.  Sad

# 19
na men sa6to mi prepisaha kapsulite polijinax,no ginekolojkata ne kaza kak da gi izpolzvam-ve4er predi lqgane ili...v listovkata pi6e v dnevna doza,a v internet 4etoh sa6to ve4er nqkoi koito e pozvall molq da kaje kak to4no!

# 20
  • Мнения: 3 500
Полижинакса се изписва на бременни. Не вреди, няма страшно. На мен ми изписаха Полижинакс профилактично около седмица преди да родя /раждах нормално/, за да се изчистят бактериите, ако има такива.

# 21
  • Мнения: 372
Пап 2 е норамален и добър резултат - не се притеснявай! Hug
Полижинакс е антибиотик и има широк спектър на действие.. Не е лош  Grinning

# 22
  • Мнения: 1 230
na men sa6to mi prepisaha kapsulite polijinax,no ginekolojkata ne kaza kak da gi izpolzvam-ve4er predi lqgane ili...v listovkata pi6e v dnevna doza,a v internet 4etoh sa6to ve4er nqkoi koito e pozvall molq da kaje kak to4no!
На мен ми изписаха по една през ден (не знам при теб как е). Поставях ги вечер преди лягане. Преди това АГто ми препоръча душ със смрадлика (но както виждам от форума не при всички е така).

# 23
  • Мнения: 603
Здравейте..на мен също ми изписаха тези глобули..но ми каза да ги слагам докато ми мине,може и три дни,може и 6.. сложих си ги вечерта,сега сутринта като станах имам чувстото че всичко изтича..нормално ли е? или каквото и да е сега,все пак цяла нощ е чистело- грубо казано.Каза ми сутрин и обед да се мажа с Нистатин актавис..иснам да ви попитам,на опаковката на глобулите пише че не са съвместими с кондоми..ралбира се че няма да си сложиш и после да правиш секс,но има ли някакво ограничение,имам в предвид 1-2 дни след последната глобула.. извинявам се за въпросите,ама за 1 път ми се появиха гъбички и то от интимин гел..  #Crazy

# 24
  • Варна
  • Мнения: 691
Момичета какъв цвят са тези глоболи отвън? Преди 3 год като имах гъби ме лекуваха с розови глобули от които не бях доволна-получих раничка след лечение с тях. Или е съвпадение или имам алергия от тях.

Какъв цвят са отвън и колко струват че трябва да ги почвам поне 12 дена?

Последна редакция: пт, 31 авг 2007, 15:17 от Milagros

# 25
  • Мнения: 324
Момичета какъв цвят са тези глоболи отвън? Преди 3 год като имах гъби ме лекуваха с розови глобули от които не бях доволна-получих раничка след лечение с тях. Или е съвпадение или имам алергия от тях.

Какъв цвят са отвън и колко струват че трябва да ги почвам поне 12 дена?
Жълти са, но преди време май бяха точно бледо розови  Rolling Eyes
Кутийката им е розова. Една кутийка, с 6 глобули, е около 10-12 лв.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 691
сега си намерих старите рецепти от предното използване на тези глобули. Точно след тях съм получила раничка ПАП II до ПАП III A.

А сега съм ПАП I- само да не се повтори работата от преди 3 год.

# 27
  • Мнения: 9
zdr iskam da pitam ne6to:) poneje na men mi gi izpisaha predi 3 dena kapsulite da gi izpolzvam ve4er po 1 i ginekolojkata mi ne mi e kazvala da ne pravq seks samo na listovkata pi6e da ne se izpolzva prezervativ, a pro4etoh na nqkolko puti vyv forumite 4e netrqbva da se pravi a dnes sys priqtelq mi pravihme:( i mi stana pritesneno sega no nikoi ne mi e kazval da ne praktikuvam dokato se lekuvam:(

# 28
  • Мнения: 324
Защото преди да си се излекувала напълно, си предавате наново, кръстосано, инфекцията.
По-добре с презерватив да бяхте   Simple Smile  За него пише да не се използва, защото има някакъв риск, на теория, да се повреди от лекарството и защитата му вече не е 100% сигурна.
Ама секс без презерватив, по време на лечение,  Crazy каква е ползата тогава...

# 29
  • Мнения: 9
ami dosega vinagi bez prezervativ sme go pravili a toi ne se lekuva ...

Общи условия

Активация на акаунт