Орифлейм или Ейвън

  • 6 265
  • 142
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 813
Харесвам Ейвън и ползвам продуктите им от години  Peace

# 16
  • Мнения: 764
Нито една от двете не бих ползвала!

# 17
  • Мнения: 198

 Peace качеството на орифлейм е доста над ейвън.
Peace

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Eйвън, заради повечето намаления.
Според мен качеството им е еднакво - средно.

 Confused

# 19
  • Мнения: 1 424
Ако трябва да избирам от двете-Ейвън Peace
И аз предпочитам Ейвън  Peace

# 20
  • Мнения: 2 171
Бях дистрибутор на Орифлейм, сега съм на Ейвън. Ползвала съм доста козметика и от двете марки. На мен лично Ейвън ми допада много повече.

# 21
  • Мнения: 6 958
Eйвън, заради повечето намаления.

Не мисля, че цената определя качеството?  Confused Без значение е за мен дали даден продукт на дадената фирма е по скъп или по евтин... Купувам и от орифлейм и от ейвън... За мен продуктите на ейвън са за детски магазин, голяма шарения голямо чудо... Понякога си мисля, че трябва да си надпишат някакво лого - ''само за деца''... Но всеки има право на мнение... От орифлейм харесвам абсолютно всичко, а от ейвън единтсвено големите туби пяна за вана и шарените серии за лосиони за тяло и гел душове... Всичко останало за мене е голяма шарения, голямо чудо... Типично букетно, цветно, кичозно и т.н. Но и двете фирми си имат и ''за'' и ''против'' мнения... Аз съм ''за'' и за двете, но въпреки това си имам и лидер и той е орифлейм...  Peace

# 22
  • Мнения: 473
Купувам си продукти повече от Ейвън и не мисля, че по качество отстъпват на други по-скъпи марки. Просто снобията на някои хора е много голяма. Ползвала съм и много скъпи спирали, кремове и червила, но не смятам, че Ейвън е лоша козметика. На Орифлейм съм ползвала червила и спирали, доволна бях. Но Ейвън са ми по-любими, от много години съм дистрибутор и знам кои продукти им са добри и кои не са. Определено Ейвън имат и не толкова качествени неща. Аз лично пострадах от един от скъпите им кремове.

# 23
  • Мнения: 1 101
Гласувах за Ейвън въпреки, че от много време не използвам нито една от двете марки  Confused

# 24
  • Мнения: 4 451
Орифлейм Peace Занимавам се професионално с гримиране, ползвала съм при работата си и двете марки и моето мнение е, че качеството на Орифлейм е много по-добро. И до днес гримирам клиентите си с техните продукти.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 079
Ако ми дадат право да избирам от 3 марки: Орифлейм, Ейвън, или някоя друга, ще предпочета някоята друга ....  Peace
Но ако трябва да избирам от Орифлейм и Ейвън - по-качествените продукти за мен са в Ейвън. Tired

# 26
  • Мнения: 5 393
Аз ползвам Avon.Доволна съм.

# 27
  • Мнения: 5 317
Ако ми дадат право да избирам от 3 марки: Орифлейм, Ейвън, или някоя друга, ще предпочета някоята друга ....  Peace
Но ако трябва да избирам от Орифлейм и Ейвън - по-качествените продукти за мен са в Ейвън. Tired
това е и моето мнение.гласувах за ейвън.

# 28
  • Мнения: 6 904
Гласувах с Ейвън, защото от тях съм си купувала повече неща. Ако трябва да съм честна обаче Орифлейм като че ли ми се струват малко по-добре. Иначе не мисля, че има много голяма разлика в качеството им.

# 29
  • Мнения: 8 462
Сега почва едно наддаване и  кой от кой по-велик и такава "долнопробна"  Twisted Evilкозметика не ползва.Айде няма нужда. Mr. GreenПод Диор и Шанел не падам. Laughing
Гласувах,няма да кажа как. Joy

Общи условия

Активация на акаунт