Той не ви иска - или?

  • 2 500
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 121
Това него разбрах Калпазанке (не бившата е приета там , а ти не). Всеки може да е бивш ,и аз също това не ме притеснява нито пък имам нещо против бившата,просто се учудих на репликата му. Никога не съм била комфликтна личност, ако разбира се не ми скачат прекалено дълго по нервите. Просто споделих нещо което ме учуди , ако на някой съм дотегнала сори.

# 16
  • София
  • Мнения: 888
Аз пък много ще се ядосам и няма да му позволя да иде без мен и децата. Най - малкото е проява на неуважение.Разбира се,че имаш  зор да ходиш на гости като по цял ден се занимаваш  с детето и къщата. Чак се ядосвам  как може да има такива мъже. Мен това ще ме наведе на мисълта, че може да иска да отиде там сам за нещо друго Thinking

# 17
  • София
  • Мнения: 1 456
Не си дотегнала, едва ли друга на твое място не би се засегнала, просто опитай да разбереш , че в този случай може би мъжът ти просто иска да спести една конфликтна ситуация Peace

# 18
  • Мнения: 14 490
Мен това ще ме наведе на мисълта, че може да иска да отида там сам за нещо друго Thinking

и аз това си помислих.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Айде сега ситуация:  ами ако вие сте приятелки с братовчедката на мъжа си, но се разведете с благоверния, ще спрете ли да се виждате с братовчедката или благородно ще спрете контактите, за да може да ходи там Новата???
Изобщо не става дума за спиране на отношенията, а за проява на елементарна тактичност в конкретната ситуация. Нормално е на семейно събиране мъжът да е с настоящата, а не с бившата си.

# 20
  • Мнения: 5 577
Аз пък много ще се ядосам и няма да му позволя да иде без мен и децата. Най - малкото е проява на неуважение.Разбира се,че имаш  зор да ходиш на гости като по цял ден се занимаваш  с детето и къщата. Чак се ядосвам  как може да има такива мъже. Мен това ще ме наведе на мисълта, че може да иска да отиде там сам за нещо друго Thinking

Не съм съгласна с нито, ама нито едно изречение.  Naughty

Как така няма да му позволиш, що за отношения са това?
Какво неуважение, какви глупости?
Мислите пък които са ти минали, че заради нещо друго отива там са просто смешни и детински, и казани не на място.

# 21
  • Мнения: 121
Дори и да бях отишла никога няма да допусна да стане скандал и то почнат от мен. А да ли е отишъл за нещо друго  newsm78.........той ще си каже. Мразя да ме лъжат и дано има доблеста ако има други намерения да ги заеви открито.

# 22
  • Мнения: 5 577
 ooooh!  Корделка, стига си пълни главата с глупости. Няма никакви задни мисли мъжа ти, спокойно.

# 23
  • Мнения: 121
Въргалия блародаря, не си пълна главата с нищо засега Grinning

# 24
  • София
  • Мнения: 888
Аз пък много ще се ядосам и няма да му позволя да иде без мен и децата. Най - малкото е проява на неуважение.Разбира се,че имаш  зор да ходиш на гости като по цял ден се занимаваш  с детето и къщата. Чак се ядосвам  как може да има такива мъже. Мен това ще ме наведе на мисълта, че може да иска да отиде там сам за нещо друго Thinking

Не съм съгласна с нито, ама нито едно изречение.  Naughty

Как така няма да му позволиш, що за отношения са това?
Какво неуважение, какви глупости?
Мислите пък които са ти минали, че заради нещо друго отива там са просто смешни и детински, и казани не на място.
Тези ми изказвания са провокирани от това,че ние винаги ходим навсякъде заедно и едно такова изказване от рода, че аз не трябва да ходя ще ме натъжи и ядоса много и ще го сметна за неуважение,особено ако не ми даде основателна причина.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 456
Ох, Petrova, аз нося лещи - т.е. свикнала съм да си бъркам в очите, но въпреки това аватара ти направо ме побърква:)

по темата: ние тук не можем да съдим достатъчно правилно, защото всичко зависи от това дали по принцип излизате заедно, дали той често излиза без теб, дали се вижда и друг път под друг предлог с бившата и т.н.  Начинът, по който ти е казал да не идваш - имам предвид - Зор да ходиш на гости - е грозен. Но аз си мисля, че едва ли имаш повод за безпокойство.

# 26
  • Мнения: 121
Благодаря Ви мами! Сега ми е по леко, лека и прекрасна вечер на всички. Peace

# 27
  • Мнения: 1 080
 Shocked
Сега навсекъде и по всеко време има материал.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 176
Ако наистина имаш нужда от разнообразие и забавления едва ли най-подходящото място е при роднините на мъжа ти. Дори да бях поканена, аз лично щях да приема гостуването като досадно задължение, а не забавление. Възможно е дори мъжът ти да го възприема така, въпреки че са негови роднини и затова да е реагирал странно на желанието ти да присъстваш.
Каквато и да са били подбудите, щом имаш възможност извикай майка си и излез да се поразсееш сама (например на пазар) или с приятелки.

# 29
  • Мнения: 4 451
Или отивам и аз, или не отиваме и двамата Crossing Arms Но след като случката вече е факт, остава да си поговорите утре и да му обясниш кротко, но точно и ясно как си се чувствала. Я му остави да гледа детето той някоя вечер и иди ти някъде на гости.

Общи условия

Активация на акаунт