Положителен евтин тест. Дали е верен?

  • 6 532
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
 HugЧестито newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm44


# 16
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Ами да, съвсем спокойно си се радвай! На мен ми отчете 4-5 дни по-рано, а пък това че теста е от левче не е проблем. За успокоение, отиди и си вземи др. тест и си готова!

# 17
  • Мнения: 304
Здравейте отново! Благодаря на всички за милите пожелания и приветствия .Дано да сте прави !!!Дай боже!!!Сутринта направих 3-ти тест от по -скъпите "шуър чек" Даде много ясна червена черта .Обадих се на доктора при когото ходя и той беше категоричен като каза :"Колко теста искаш да направиш ?" Разбрахме се по телефона ,че още е рано за преглед и другата седмица да отида -може би петък .Според Вас ще се вижда ли нещо при 8 дневно закъснение.?Препоръча сега да продължавам с фолиевата и 3*1 да пия утрогестан .Това добре ли е? .Толкова много исках да  видя 2черти , а сега пък се притеснявам ще има ли нещо ,да не е моларна или извънматочна.То пусто угодия нямам .

# 18
  • Мнения: 60
кали честито  bouquetИ давай по-спокойно,излишните напрежения никак не са желателни.Гледай по -ведро.то бебето си знае работата Laughing

# 19
  • Мнения: 284
Честито   bouquet

# 20
  • Мнения: 304
До сега си ходих при един гинеколог,като му плащах.Не съм искала направления от джи пи.Въпросът ми е след като отида пак при гинеколога и дай боже потвърди бременност как трябва да постъпвам занапред.Кой ще ми следи бременността ,трябва ли да отида при джи пи то и то да ми дава направления.Просто не съм наясно.

# 21
  • Мнения: 43
Честито и от мен, леща бременност ти желая и прекрасно бебче накрая!  bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 626
ЧЕСТИТО!!!
[/glow]

# 23
  • Мнения: 304
Като четох другите форуми се притесних.Съветват ме за по -сигурно да си правя кръвен тест.И аз сега се чудя при 3 +теста уринарни дали  съм бременна .Сега като пия утрогестан и да ми задържа лелката.Как ще издържа до петък незнам да чуя какво ще каже лекаря.Извинявам се ,че пак повтарям първия си въпрос ,но съм объркана.Възможно ли е от 3 +теста да няма бременност.правих ги на датата на евентуално идване.и от тогава пия утрогестан/по лекарско предписание/

# 24
  • Мнения: 4 700
кръвният тест наистина е наи сигурен, но предполагам 4е при 3 пол. теста, zакъснение и при положение 4е сте правили опити... Вярвам 4е си бременна. Пожелавам ти да е така.  bouquet

Но искам да те попитам zа6то пие6 утрогестан. Има6 ли някакви проблеми 4е да ти предписват каквито и да е било лекарства освен фолиевата.  newsm78

# 25
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Щом 3 теста са ти отчели положителен, защо се съмняваш? Най-добре си изчакай прегледа  Hug
Ако все още не вярваш, направи си още един тест, нали вече имаш няколко дни закъснение newsm78

И честито!!   bouquet Mr. Green

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 21 636
Като четох другите форуми се притесних.Съветват ме за по -сигурно да си правя кръвен тест.И аз сега се чудя при 3 +теста уринарни дали  съм бременна .Сега като пия утрогестан и да ми задържа лелката....
И по какъв повод  кръвен, след три положителни уринни и доколкото рабирам липса на цикъл Rolling Eyes newsm78 ?! Наистина какво те кара да се съмняваш?!
Утрогестана ако има бебе ще задържи бебето поддържайки прогестерона, но ако няма бебе няма да задържи цикъла.
Късмет! Simple Smile

# 27
  • Мнения: 304
Значи нямях закъснение,когато направих тестовете и се оказаха +.Обадих се на гинеколога ,защото преди година пак имах+ ,но и кървене и на 5ден ме дойде .Той каза ,че е химическа бременност и се случвало на много жени .Поради тази причина сега при +тестове ми назначи утрогестана. Започнах да го пия 3*1 веднага .Мисълта ми е възможно ли е утрогестана да влияе на цикъла .?В момента ми закъснява 3 дни .

# 28
  • Мнения: 701
Първият тест,който ми показа положителен резултат беше с цена 1,60 лв.После на Шуър Чека една бледа втора черта ме накара да се съмнявам в това ,което в момента е на 21 седмици.

# 29
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
До сега си ходих при един гинеколог,като му плащах.Не съм искала направления от джи пи.Въпросът ми е след като отида пак при гинеколога и дай боже потвърди бременност как трябва да постъпвам занапред.Кой ще ми следи бременността ,трябва ли да отида при джи пи то и то да ми дава направления.Просто не съм наясно.
Ако доктора,който си избрала работи по ЗК си взимаш направление,след като го представиш първия път повече няма да е необходимо да си взимаш направления.
Ако гинеколога ти работи само на частно-не е необходимо да даваш каквото и да е направление.А джи-пи то ти ще ти пуска иследванията,защото за бременни те са 100%безплатни!

Общи условия

Активация на акаунт